Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.369
113
Oh ko si tako lepo poserviral clintona....

Jaz se pa kot mulc spomnim da je na uvozu na miklosicevo iz smeri presernovega trga (kjer je takrat se potekal promet) stal BOV (oklepnik) z namesceno ograjo in da je bila miklosiceva popolnoma zaprta pred hotelom union kjer je clinton spal.

Da si prisel na kongresni trg ga gledat si sel mimo ograje in skozi detektor kovin.

Ne buck valit
Da ne govorim o tem, da so imeli prebivalci ob Celovški prepoved izhoda na streho blokov.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Tudi Tito se ni bal množice.
:)
Kake pravljice ... Bizija pa je za brati za lahko noč otrokom ...
Moj kapetan v JLA je s ponosom pravil, kako so leta XY (po 35 letih se točnih datumov seveda ne spomnim), dobili uzbono, zapustili kasarno, zasedli neko točko in ... se niso vrnili v kasarno. Na tisti "strateški" točki so ostali dober mesec. Takrat se je namreč mimo peljal sam maršal Tito. On kot poveljnik ni en mesec vedel, zakaj so tam. Ni šel do družine, vojakov pa tako ali tako ni nihče nič vprašal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in 8888

B81

22. jul 2007
36.337
10.155
113
:)
Kake pravljice ... Bizija pa je za brati za lahko noč otrokom ...
Moj kapetan v JLA je s ponosom pravil, kako so leta XY (po 35 letih se točnih datumov seveda ne spomnim), dobili uzbono, zapustili kasarno, zasedli neko točko in ... se niso vrnili v kasarno. Na tisti "strateški" točki so ostali dober mesec. Takrat se je namreč mimo peljal sam maršal Tito. On kot poveljnik ni en mesec vedel, zakaj so tam. Ni šel do družine, vojakov pa tako ali tako ni nihče nič vprašal.
Ze mogoče, ampak tita strah blo ni.
 
Tako je, vendar zgolj od tistih 10, ki so najbolj priljubljeni na slikah, ki jih okoli širijo belogardistični skrajneži. Pa ne bom objavljal slik, ker jih je že nepismeni stardec. :) On zgolj objavi sliko pa nič ne napiše zraven.


kaj pa širijo rdečkasti skrajneži? saj veš tisti napisi jaz sem rdeči džihadist in podobne zadeve..pa antifa, pa....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Zmedenih 2700 protikoronskih odlokov je še najmanj, kar je sproducirala ta vlada in verjamem, da je večina protestnikov na ulici zaradi drugih stvari in ne zaradi nasprotovanja cepljenju.
Ustavno sodišče je ukazalo, da morajo odloke objavljati vsak teden znova. Sedaj pa jim zaradi tega očitaš število odlokov?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in BuDi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Zlatanu Ćordiću, ki je bolje znan pod imenom Zlatko, se je danes okoli 16. ure iztekel rok za pridržanje. Policija ga je pridržala na torkovem protestu, ko so se protestniki na njegovo pobudo odpravili na ljubljanske ulice, danes pa je Zlatko stopil tudi pred preiskovalnega sodnika.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113

Stevanović že na prostosti, preiskavo prevzel NPU

David Gradišek, odvetnik Zorana Stevanovića, je povedal, da so preiskave potekale ob prisotnosti Stevanovića. Ob devetih so kriminalisti potrkali na njegova domača vrata, odnesli so računalnik. Obiskali so tudi sedež njegove stranke, okoli 12. ure pa so se skupaj s Stevanovićem odpeljali proti Ljubljani. Ta je bil od torka v policijskem pridržanju, danes zvečer pa je bil izpuščen in je že doma, je potrdil Gradišek.
Kot je še pojasnil, so v hišnih preiskavah iskali dokaze v zvezi z očitanim kaznivim dejanjem po 302. členu 2. odstavka kazenskega zakonika oziroma hujskanja k upiranju.
Stevanović je organizator torkovega protesta proti pogoju PCT in proti vladi. Zbrane je okoli 16. ure nagovoril, ko pa so se protestniki na pobudo raperja Zlatka odpravili po ulicah glavnega mesta, ga ni bilo nikjer. Kasneje naj bi se sam zglasil na Policijski postaji Kranj.

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.