Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
kaj pa širijo rdečkasti skrajneži? saj veš tisti napisi jaz sem rdeči džihadist in podobne zadeve..pa antifa, pa....
Saj je stardec danes že povedal, da vsakega, ki ima več kot 7 razredov osnovne šole, imenuje rdečkasti skrajnež (najprej sem mislil, da gre res za politično razdeljevanje). Ne mara izobraženih ljudi, sploh če znajo razmišljat s svojo glavo. Torej, izobrazba je pomembna in verjetno si ti v isti skrajni skupin z njm. Meni se zdi bedno, ko vseskozi uporabljate besedišče od pacienta, on pa črpa vire od norega tv političnega trobila. Oprosti, ne morem se spuščati tako nizko na vajin nivo. :) Seveda vaju razumem in se mi smilita.
 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.148
2.762
113
Lublana
Obišči stran
Za druge ne vem, med obiskom Clintona, sem pa stal dobrih pet metrov od njega in nisem videl nobenih ograj ali robokopov. Spomnim se tudi protestov leta 2012, ko je bilo na ljubljanskih ulicah 30.000 ljudi, pa ni bilo nobenega solzivca in vodnih topov.
Ker slika veliko več pove, mi kot strokovnjak povej, kje je tu 9. člen. :bonk:
Lažeš ali pa ti spomin peša. Leta 2012 je bil v akciji tako vodni top, kot solzivec.
 

Priponke

  • top.jpg
    top.jpg
    29 KB · Ogledi: 106
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi pri obisku papeža je bilo zelo podobno, če ne še bolj strogo. Vem, da so celo vstopali v najemna stanovanja oziroma sobe ob Celovški c. in preverjali , kdo, kaj, kako, zakaj...
Pa vseeno se je takrat aktiviral 59. člen, kjer odloči stroka in ne 9. člen, kjer odloči politika. Samo ena 5ka (v šoli) pa takooo velika razlika.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
Sta takratni 59 člen in danes 9 člen vsebinsko enaka? Nista?
Takrat je bil na drugi strani papež :), danes ??
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Danes so drugi časi. Če bi ti kdo rekel da boš samo z masko lahko šel na banko...stavim da bodo drugo leto spet drugačni časi ker če ti danes rečem da bo huj kot je danes tudi nebi verjel.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.384
113
Danes je spet petek in posledično poteka že 77. srečanje "uporabnih idiotov", ki glede na še vedno nedosežen cilj v bistvu niti uporabni niso :aplauz:

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.