Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
stevanoviĆ je politično mrtev še preden je sploh začel.
Stariha...radikalni ljubljanski svetnik
Posnetek zaslona 2021-10-06 192349.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.466
2.783
113
v lokalni ostariji
Ampak petkovi biciklosti pa niso v maricah. Zlatko pa tadrugoc pride pa ga strpajo :)

Msm so polni podpore protestnikom. Tako da naj ne jokajo ce jim spet kdo vdre v studio.

Pa zoki se je zbudu... Je okaral jj
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in 8888
Itak so bli sami "ekstremisti" oz. nebodijihtreba ljudje tam..verjetno vecina navijacev, ker si ne predstavljam normalnega cloveka z druzino, ki ima neko normalno sluzbo in lajf, da vrze kocko v polic.avto.
Ce si toliko neprilagojen in nevzgojen, da v teh casih ne mores prenasat neke avtoritete, ki ti dejansko hoce dobro, pa...se idi sam prijavi. V Polje.

tisti ki sodimo v to skupino vemo od kje ti avti pridejo, kdo krije vzdrževanje, zavarovanja in podobno.....torej tudi objestnost s kockoa naj si bo to obisk kleparja ali pa koriščene kaska. V vsakem primeru je naš denar tam (tudi moj) in jaz nekako ne vidim pointa da uničujem nekaj kar plačujem, koristim ko potrebujem itd...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.249
6.462
113
pri taščici
Pa kdo to sploh bere, če si bil normalen, se te noben odlok ni niti približno dotaknil.

Jaz sem tudi cepljen od maja in od takrat prav nikjer nobenih težav, tu pa tam kje v kaki ustanovi pokazat qr kodo in to je to.

Ne vem, kolko je bilo uradno na tretji vstaji, 20.000 so nekje podatki.

Vsekakor za mesto, ki ima 95.000 prebivalcev, izjemna številka.

Pa saj to sploh ni toliko pomembno, tam je bil jasen cilj in na koncu je uspelo.

Si ti kakšen antiwaxer, al zakaj tako modruješ o cifrah?
In kangla se je sedaj iz občinskega stolcka preselil na drzavnega in ti mu ze ploskas?
Kako dober spomin imamo
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.