Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Na poti, kjer gre njegov bus do zdaj ni blo nikol neumnosti. Včeraj so bile. Bi ti predvidel to? Še tuja delegacija se je ujela točno tja.
Še zmeram ko so bili protesti so kolesarili in se lovili tudi po Slovenski cesti....saj je parlament samo za ovinkom....

Tko da, sorry....tolk maš vse naštudirano v lajfu...tega pa nisi predvidel!!?

Oči sedi -1.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Bistvo, Toninu morajo malček jajčka zrast, ko sem to enkrat rekel sem bil označen za ekstremnega levičarja. Če bi ble zdajle volitve, ni dvakrat za rečt, da bi njih volil, ker v ostalem ne vidim nobene prihodnosti, v SDju pa še najmanj.Budale, tok enih problemov se je nakopičlo, oni pa serejo s prezračevanjem v šolah.
ti si označen za ekstremnega levičarja za marsikaj drugega.
pisal si da bi moral bolj sikat ter lajat janši s čimer se nisem strinjal ker ne vemo kakšen je ko je koalicija stran od medijev na privat ali pa na 4 oči z janšo.
ker to niti ne koristi ker (no tega najbrž nisi vedel a bi lahko) mediji vse vzamejo izven konteksta za vnašanje razdora v koaliciji zato to ne pomaga nič. sploh ko sprejemaš težke odločitve, je pač treba zgledat enoten tudi če odločitev ni 100% prava. da ne govorimo o tem da je v parlamentu razmerje 45,5 vs 44,5 tako da je to še toliko bolj občutljivo.

jajčka mu lahko zrastejo na drugih področjih kot pa da šimfa koalicijo. imajo svoja področja ker delujejo dobro in vsaj navzven gledano brez pritiskov sdsa.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
ti si označen za ekstremnega levičarja za marsikaj drugega.
pisal si da bi moral bolj sikat ter lajat janši s čimer se nisem strinjal ker ne vemo kakšen je ko je koalicija stran od medijev na privat ali pa na 4 oči z janšo.
ker to niti ne koristi ker (no tega najbrž nisi vedel a bi lahko) mediji vse vzamejo izven konteksta za vnašanje razdora v koaliciji zato to ne pomaga nič. sploh ko sprejemaš težke odločitve, je pač treba zgledat enoten tudi če odločitev ni 100% prava. da ne govorimo o tem da je v parlamentu razmerje 45,5 vs 44,5 tako da je to še toliko bolj občutljivo.

jajčka mu lahko zrastejo na drugih področjih kot pa da šimfa koalicijo. imajo svoja področja ker delujejo dobro in vsaj navzven gledano brez pritiskov sdsa.
Ne, govorim o tem, da bi lahko prevzel pobudo in on vodil vlado, do tam mu še mal jajčk manjka. Verjamem, da bi bil bolj premišljen pri nekaterih stvareh, kot je Janez.
Čas težkih odlčitev je mal mimo, oni pa še vedno delajo, kot da je treba težke odločitve sprejemat v soboto popoldne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
Še zmeram ko so bili protesti so kolesarili in se lovili tudi po Slovenski cesti....saj je parlament samo za ovinkom....

Tko da, sorry....tolk maš vse naštudirano v lajfu...tega pa nisi predvidel!!?

Oči sedi -1.....
Zanimivo, jaz včeraj verjetno tega ne bi predvidel, označen sem za neodgovornega očeta, dobil sem nezadostno, sicer od tebe, ki kipiš od očetovskih izkušenj, ampak vseeno. Varnostni organi, ki so varovali tujo delegacijo so pa prav po Slovenski peljali, ko je pa toliko drugih poti, pa oni imajo live stream poročanje o situaciji, vsaj morali bi imet.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.381
113
Daj kalbo ne pretiravaj no... A so jih pripeljali s seboj na demonstracije kto počnejo (pre)mnogi ali pa so jih tja poslali? Niso kajne? No potem niso neodgovorni, je pa šola še toliko bolj odgovorna. Vir problema pa še vedno ni v policiji in solzivcu temveč v razgrajaških protestnikih. Ampak to je očitno "must-have" saj se drugače baje ničesar ne doseže tako da vzamemo vse skupaj v zakup.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.381
113
Evo, ekstremni levičarji in RTVSlo spet v akciji - za razgrajanje protestnikov je baje kriva poilicija, saj jih z razbitjem neprijavljenih/nelegalnih in nasilnih protestov spodbuja v razgrajanje. Če ne bi bilo policije, bi protesti torej minili povsem mirno. Če verjameš.

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.931
10.344
113
totim se jebe za proteste in protestnike, ko bi slednji le počas pogruntali to.

 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Evo, ekstremni levičarji in RTVSlo spet v akciji - za razgrajanje protestnikov je baje kriva poilicija, saj jih z razbitjem neprijavljenih/nelegalnih in nasilnih protestov spodbuja v razgrajanje. Če ne bi bilo policije, bi protesti torej minili povsem mirno. Če verjameš.

še par tednov nazaj so jokali ko so jim protestniki vdrli v stavbo.
samo hujskanje ker ne vladajo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.870
113
Ti pa pišeš, kot da ima vsak, otrok, ki so ga včeraj zaplinili, neumne starše. Moje laično menje je, da so včeraj absolutno pretiralval s solzivcem. Lohk pa apollo pove, če se motim.
Mah to je brezveze zdej pametovat.

Mamo dva poskodovana protestnika kar je IMHO malo in iz tega vidika me tist solzivec ne moti/skrbi.

Fora je da ni blo situacije mnozica proti policiji na trgu republike ampak je blo narnkrat vec lokacij in so razlicni oddelki PPE izstreljevali solzivec na razlicne skupine protestnikov....in ker je blo vse v krogu par ulic/krizisc je blo kr naenkrat polno plina v luftu.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Daj kalbo ne pretiravaj no... A so jih pripeljali s seboj na demonstracije kto počnejo (pre)mnogi ali pa so jih tja poslali? Niso kajne? No potem niso neodgovorni, je pa šola še toliko bolj odgovorna. Vir problema pa še vedno ni v policiji in solzivcu temveč v razgrajaških protestnikih. Ampak to je očitno "must-have" saj se drugače baje ničesar ne doseže tako da vzamemo vse skupaj v zakup.
Vsi varnostni strokovnjaki se strinjajo, da so bili včerajšnji policijski ukrepi pretirani. kam pa naj gredo ljudje, če so jim ogradili vse trge, kjer so se lahko zbirali. Jasno, da bodo šli na ulice. S solzivcem so pa špričali vsepovprek, potrebno ali ne. Prejšnji teden ravno zaradi otrok na treningih niso hoteli s solzivcem špricati v Tivoliju, včeraj jih to ni nič motilo. Seveda, policaje, ki jim je bilo kaj za ljudi, so zamenjali.
Vsa ta banda na oblasti bi se morala zavedati, če sejejo veter, bodo želi vihar.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Pa kdo to sploh bere, če si bil normalen, se te noben odlok ni niti približno dotaknil.

Jaz sem tudi cepljen od maja in od takrat prav nikjer nobenih težav, tu pa tam kje v kaki ustanovi pokazat qr kodo in to je to.

Ne vem, kolko je bilo uradno na tretji vstaji, 20.000 so nekje podatki.

Vsekakor za mesto, ki ima 95.000 prebivalcev, izjemna številka.

Pa saj to sploh ni toliko pomembno, tam je bil jasen cilj in na koncu je uspelo.

Si ti kakšen antiwaxer, al zakaj tako modruješ o cifrah?
Štajerci znorite samo, če vam kdo hoče potegniti iz žepa kak evro. :evil: Za sesuvanje demokracije v državi vam je pa malo mar, dokler vam vladar vrže kako pest drobiža. :gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.870
113
Vsi varnostni strokovnjaki se strinjajo, da so bili včerajšnji policijski ukrepi pretirani. kam pa naj gredo ljudje, če so jim ogradili vse trge, kjer so se lahko zbirali. Jasno, da bodo šli na ulice. S solzivcem so pa špričali vsepovprek, potrebno ali ne. Prejšnji teden ravno zaradi otrok na treningih niso hoteli s solzivcem špricati v Tivoliju, včeraj jih to ni nič motilo. Seveda, policaje, ki jim je bilo kaj za ljudi, so zamenjali.
Vsa ta banda na oblasti bi se morala zavedati, če sejejo veter, bodo želi vihar.
Karen pomiri se. Po tvoje so 600 ljudi zamenjali iz danes na jutri. Tist ki je vceraj v center rinil je miloreceno nespameten. Tist ki je pa varovano kolono tja zapeljal pa neumen.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.