Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.622
113
Ali si že spet izmišljuješ?

Ne....že drugič morem pisat da na RTVSlo dnevniku niso 0 poročali... Akanal Svet je poročal....za poopTV pa nisem gledal....

Bo šlo si zapomnit?
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Ali nisi imel pred leti, ko so ti odnesli župana iz magistrata, o protestih drugačnega mnenja.?
Tam smo bili na ulicah "vsi", 30.000 ljudi nas je blo v MB, videl si vse obraze.
Dejansko ljudstvo. Bili so poleg tudi huligani, a tisti protesti niso zaprli glavnih cest, razen okoli občine.

To v LJ pa kaj vidim, nakajeni in pijani huligani, ki sploh ne vedo zakaj so tam.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ne....že drugič morem pisat da na RTVSlo dnevniku niso 0 poročali... Akanal Svet je poročal....za poopTV pa nisem gledal....

Bo šlo si zapomnit?
Prav zate sem šel pogledat včerajšnji Dnevnik. Kar lepo so povedali, da so Čordiča pridržali. Če bi pa povedali kaj več, bi se pa takoj našel nekdo, ki bi jim prešteval sekunde tako, kot so lani na STA preštevali besede. :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Tam smo bili na ulicah "vsi", 30.000 ljudi nas je blo v MB, videl si vse obraze.
Dejansko ljudstvo. Bili so poleg tudi huligani, a tisti protesti niso zaprli glavnih cest, razen okoli občine.

To v LJ pa kaj vidim, nakajeni in pijani huligani, ki sploh ne vedo zakaj so tam.
Ljubljana ni toliko večje od Maribora, da bi premogla 10.000 pijanih in zadrogiranih huliganov. Bolje, da se držiš svojega becirka, kjer ste očitno zadovoljni z vsem, kar vam vlada naserje. :evil:
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.206
3.607
113
Ksz...

Pustmo da je to vse za razgonit...itak... bolj mi je gnilo da bomo mogl s temi ljudmi se naprej sobivat...
Pa saj z njimi" sobivamo že desetletja (?).
Zdaj so samo dobili "priložnost", da pokažejo svoj pravi obraz.
In ja, ni lepo...
...policija bi IMHO že od začetka vseh teh protestov morala strogo izvrševati zakonodajo, strogo pisati kazni vsem udeležencem nezakonitih protestov itd... ... in (mogoče?) tako daleč nebi prišlo.
Ampak potem imaš pa sodno vejo, ki NAŠIM™ po defaultu gleda skozi prste, da MSM niti ne omenjamo...
.
Res en q.urac vse skupaj.
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Ljubljana ni toliko večje od Maribora, da bi premogla 10.000 pijanih in zadrogiranih huliganov. Bolje, da se držiš svojega becirka, kjer ste očitno zadovoljni z vsem, kar vam vlada naserje. :evil:
3000 je bilo včeraj čefurskih in uvoženih pijanih in zadrogiranih huliganov.

Ok, še nekaj penzičev se je videlo.

Z Ivanom se večinoma ne strinjam, po drugi strani pa, KAJ NAM FALI?

Vse je odprto kot pred korono, lahko greš kamor hočeš itd...

Aja, ponekod je treba dat masko na gobec pa še kje pokazat papirček.

Big deal.

Maska je čisto v redu, če ne zaradi tega, da ne špukajo vame ljudje s slabo higieno.

Cepljenje pa tudi ni noben bavbav, od malega dalje smo pocepljeni za vse živo.

Zdaj pa celi cirkus zaradi pikeca.

Zakaj lani niso bili na ulicah, ko je bil LOCKDOWN?
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in mosseero

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
3000 je bilo včeraj čefurskih in uvoženih pijanih in zadrogiranih huliganov.

Ok, še nekaj penzičev se je videlo.

Z Ivanom se večinoma ne strinjam, po drugi strani pa, KAJ NAM FALI?

Vse je odprto kot pred korono, lahko greš kamor hočeš itd...

Aja, ponekod je treba dat masko na gobec pa še kje pokazat papirček.

Big deal.

Maska je čisto v redu, če ne zaradi tega, da ne špukajo vame ljudje s slabo higieno.

Cepljenje pa tudi ni noben bavbav, od malega dalje smo pocepljeni za vse živo.

Zdaj pa celi cirkus zaradi pikeca.

Zakaj lani niso bili na ulicah, ko je bil LOCKDOWN?
Zmedenih 2700 protikoronskih odlokov je še najmanj, kar je sproducirala ta vlada in verjamem, da je večina protestnikov na ulici zaradi drugih stvari in ne zaradi nasprotovanja cepljenju. Mimogrede, cepljen sem že pol leta. Policija pa navadno šteje vsakega tretjega. Koliko je bilo uradno protestnikov v Mariboru. Stavim, da jih ni bilo 30.000.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.870
113
Pa saj z njimi" sobivamo že desetletja (?).
Zdaj so samo dobili "priložnost", da pokažejo svoj pravi obraz.
In ja, ni lepo...
...policija bi IMHO že od začetka vseh teh protestov morala strogo izvrševati zakonodajo, strogo pisati kazni vsem udeležencem nezakonitih protestov itd... ... in (mogoče?) tako daleč nebi prišlo.
Ampak potem imaš pa sodno vejo, ki NAŠIM™ po defaultu gleda skozi prste, da MSM niti ne omenjamo...
.
Res en q.urac vse skupaj.
Ma mislim sirse od protestov. Pac sobivat bom moral z bebci ki ne verjamejo v virus, so antivaxerji itd... ker jih je prevec da bi jih kar vse poignorirali
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Zmedenih 2700 protikoronskih odlokov je še najmanj, kar je sproducirala ta vlada in verjamem, da je večina protestnikov na ulici zaradi drugih stvari in ne zaradi nasprotovanja cepljenju. Mimogrede, cepljen sem že pol leta. Policija pa navadno šteje vsakega tretjega. Koliko je bilo uradno protestnikov v Mariboru. Stavim, da jih ni bilo 30.000.
Pa kdo to sploh bere, če si bil normalen, se te noben odlok ni niti približno dotaknil.

Jaz sem tudi cepljen od maja in od takrat prav nikjer nobenih težav, tu pa tam kje v kaki ustanovi pokazat qr kodo in to je to.

Ne vem, kolko je bilo uradno na tretji vstaji, 20.000 so nekje podatki.

Vsekakor za mesto, ki ima 95.000 prebivalcev, izjemna številka.

Pa saj to sploh ni toliko pomembno, tam je bil jasen cilj in na koncu je uspelo.

Si ti kakšen antiwaxer, al zakaj tako modruješ o cifrah?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

B81

22. jul 2007
36.326
10.152
113
Ce sam zivim in sem narkoman, je pri hisi 100% ljudi narkomanov.
Ce v tvoji hisi zivi 100 ljudi in jih 10 narkomanov, je to 10% narkomanov.
Vi ponucate veliiiko vec drog, pa je procentualno manj narkomanov pri vas....

Vprasanje je bilo, kje se ponuca najvec drog. Bo menda res v ljubljani, ne?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ma mislim sirse od protestov. Pac sobivat bom moral z bebci ki ne verjamejo v virus, so antivaxerji itd... ker jih je prevec da bi jih kar vse poignorirali
Saj že teden ali dva jamrajo da je nadpovprečno veliko otrok spet prehlajenih z gripco in tudi hospitaliziranih. Kot v začetku 2020, tam januarja in februarja.
Tako da prihaja nova runda covida. In potem bo jok k se niso cepl ...ali po domače darwin.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.