Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Ma Tonin je pomoje trenutno eden od politikov z najbolj normalno retoriko pri nas. Škoda edino da preveč Janši kima pa preveč osladen je za moj okus.

Drugače pa žalost kakšnim ljude sledijo na protestih. Jenul, Ličina, Stevanovič, itd.
Jaz se takih izogibam ne da bi jim sledil.

tudi ministre imajo trenutno dobre, malo bolj novi delovni obrazi kot smo bili do sedaj navajeni.
vržejo sdjevko ven, toninu malček jajca zrastejo pa so v greznici imenovani slovenska politika najboljši drek.

bi jih pa skoraj zagotovo volil če bi bile danes volitve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in B81

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
tudi ministre imajo trenutno dobre, malo bolj novi delovni obrazi kot smo bili do sedaj navajeni.
vržejo sdjevko ven, toninu malček jajca zrastejo pa so v greznici imenovani slovenska politika najboljši drek.

bi jih pa skoraj zagotovo volil če bi bile danes volitve.
Bistvo, Toninu morajo malček jajčka zrast, ko sem to enkrat rekel sem bil označen za ekstremnega levičarja. Če bi ble zdajle volitve, ni dvakrat za rečt, da bi njih volil, ker v ostalem ne vidim nobene prihodnosti, v SDju pa še najmanj.Budale, tok enih problemov se je nakopičlo, oni pa serejo s prezračevanjem v šolah.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.759
6.205
113
Berem komentarje pod novicami. RTV se je tudi razpisal, kako grozna je policija (represija), čeprav so jo sami klicali, ko so Trohovci uletavali v studio.


Pa to resno imajo ljudje spomin zlate ribice?
70+ protestov politkolesarjev in razen pridržanih par provokatorjev ni bilo nobenih solznih oči in mokrih majčk.
Potem začno nastopati anti-cepilci, mečejo kamenje v parlament, tavajo na obvoznico, blokirajo tuje delegacije... pa se folk zgraža, da kakšna represija se dogaja.


Kaj je sploh alternativa Resnica mitingov? Nič PCTja in odstop vlade. Potem pa kaj, bolezen izgine? Bomo odklanjali hospitalizacije, če ni bila oseba predhodno cepljena?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
V bistvu policija ni spustila spolzivca nad otroke temveč so spustili solzivec nad protestnike, ki so bili dovolj neumni, da so s seboj imeli otroke. Sploh pa ne dvomim, da boste ekstremni levičarji to prikazovali kot zgražanja vredno dejanje policije.
Moj mulc bi bil prav z lahkoto včeraj deležen solzivca v centru, mogoče me pa kak znalec prijavi na socialno. Še dobro, da včeraj ni imel treninga in da ga ni blo na busu v center k meni. V to, kdo je kriv in ali bi se dalo izognit tonam solzivca se ne bom spuščal. Verjetno pa ne bi bil vesel, če bi mi ga zaplinili, tako kot ti ne bi bil, če bi tvojega. Pomojem niti ti nisi tako na svetu pameten, da bi predvidel solzivec v mojem primeru.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
Berem komentarje pod novicami. RTV se je tudi razpisal, kako grozna je policija (represija), čeprav so jo sami klicali, ko so Trohovci uletavali v studio.


Pa to resno imajo ljudje spomin zlate ribice?
70+ protestov politkolesarjev in razen pridržanih par provokatorjev ni bilo nobenih solznih oči in mokrih majčk.
Potem začno nastopati anti-cepilci, mečejo kamenje v parlament, tavajo na obvoznico, blokirajo tuje delegacije... pa se folk zgraža, da kakšna represija se dogaja.


Kaj je sploh alternativa Resnica mitingov? Nič PCTja in odstop vlade. Potem pa kaj, bolezen izgine? Bomo odklanjali hospitalizacije, če ni bila oseba predhodno cepljena?
Tale z delegacijo precej prav pride anede? Tega na njihovem mestu ne bi kazal, ker samo totalen amater zapelje tujo delegacijo v množico ljudi. Desno, Tržaška, in gas na AC proti Kranju, ne pa skozi center.
 

B81

22. jul 2007
36.326
10.152
113
No ja, govorilo se je o protestih dlje casa, pizdarije bile ze cez dan, mali naj bo doma ta dan...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.381
113
Moj mulc bi bil prav z lahkoto včeraj deležen solzivca v centru, mogoče me pa kak znalec prijavi na socialno. Še dobro, da včeraj ni imel treninga in da ga ni blo na busu v center k meni. V to, kdo je kriv in ali bi se dalo izognit tonam solzivca se ne bom spuščal. Verjetno pa ne bi bil vesel, če bi mi ga zaplinili, tako kot ti ne bi bil, če bi tvojega. Pomojem niti ti nisi tako na svetu pameten, da bi predvidel solzivec v mojem primeru.
Pišeš kot da je vsak, ki je šel z busom v center, bil deležen dobre mere solzivca. Drugače pa se je kar smiselno spustit v to kdo je kriv za uporabo tega sredstva za obvladovanje problematičnih množic ter ali bi se temu lahko izognili, to je nekako bistvo tega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
Pišeš kot da je vsak, ki je šel z busom v center, bil deležen dobre mere solzivca. Drugače pa se je kar smiselno spustit v to kdo je kriv za uporabo tega sredstva za obvladovanje problematičnih množic ter ali bi se temu lahko izognili, to je nekako bistvo tega.
Ti pa pišeš, kot da ima vsak, otrok, ki so ga včeraj zaplinili, neumne starše. Moje laično menje je, da so včeraj absolutno pretiralval s solzivcem. Lohk pa apollo pove, če se motim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in turbobitch

B81

22. jul 2007
36.326
10.152
113
Itak so bli sami "ekstremisti" oz. nebodijihtreba ljudje tam..verjetno vecina navijacev, ker si ne predstavljam normalnega cloveka z druzino, ki ima neko normalno sluzbo in lajf, da vrze kocko v polic.avto.
Ce si toliko neprilagojen in nevzgojen, da v teh casih ne mores prenasat neke avtoritete, ki ti dejansko hoce dobro, pa...se idi sam prijavi. V Polje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.622
113
Ma mislim sirse od protestov. Pac sobivat bom moral z bebci ki ne verjamejo v virus, so antivaxerji itd... ker jih je prevec da bi jih kar vse poignorirali
Pa če gledaš Gaussa...boš stakimi v določenem % moral bivat tudi po tujini....al pa na Marsu.....Veneri...

Tko da če boš tko razmišljal boš sam v depro padu.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.430
9.368
113
Itak so bli sami "ekstremisti" oz. nebodijihtreba ljudje tam..verjetno vecina navijacev, ker si ne predstavljam normalnega cloveka z druzino, ki ima neko normalno sluzbo in lajf, da vrze kocko v polic.avto.
Ce si toliko neprilagojen in nevzgojen, da v teh casih ne mores prenasat neke avtoritete, ki ti dejansko hoce dobro, pa...se idi sam prijavi. V Polje.
Ja, pa tud smetnjakov ne podira normalen človek, pa še kaj bi se našlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.381
113
Ti pa pišeš, kot da ima vsak, otrok, ki so ga včeraj zaplinili, neumne starše. Moje laično menje je, da so včeraj absolutno pretiralval s solzivcem. Lohk pa apollo pove, če se motim.
Morda (spet) malo prehitro bereš saj nikakor ne pišem tako. Neumni starši so tisti, ki so svoje otroke vzeli s seboj na proteste in takšnih žal ne primanjkuje. V primeru, ki si ga pa ti opisal, gre pa za popolnoma drugačno sitaucijo z nekaj smole.

Kakrkoli pa že obračamo vse to skupaj je pa še vedno je zelo pomembno kdo je kriv in ali bi se dalo izognit tonam solzivca saj tudi v primeru, da bi tvoj sin na poti na/iz trening/a naletel na solzivec v zraku to pač ni neposredna krivda policije ampak vseh bolj problematičnih protestnikov. Ampak, če se prav spomnim, ti podpiraš problematične protestnike saj se po tvoje z mirnimi protesti ne da ničesar doseči in posledično ne smeš biti jezen tudi v primeru, če bi kot kolateralna škoda pokasiral nekaj solzivca še tvoj sin.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.