Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
resnica novice FA8JGVZWEAQDqQt.jpg
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sixpower

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.868
113
A naš policaj dela al se že spet skriva za kiklo :evil: Da se ne boš razburil, bil je samo hec.
Ves... tebi je hec... mi pa po sonarodnjakih delujemo... tebi je smesno, tebi je to zanimivo.... meni ni. Meni je bedno. Najraje bi tebe in tebi podobne pustil da se skoljete in nas ostale pustite pri miru. Ce grem danes ven me caka podjetje z zaposlenimi s katerimi odlicno funkcioniram. In mi je vseeno zate. Sam ne tok z veseljem srat ker te bo drek nazaj posprical pol bo pa jok kot 45 v Vetrinjah.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.024
113
blizu močvirne prestolnice
Ta "drek" ne bo samo mene pošprical, tudi ti spadaš zraven pa še marsikdo na forumu. Pogledi so zelo podobni mojim edino moji so bolj extremni ampak nismo daleč. In ja tudi sam ne uživam ko se tolče po "sonarodnjakih" Tako pač mora biti, ko pa se po navijačih kateri se v večini med sabo ravsajo pa je OK. Medtem pa torkovi, sredini, petkovi... delajo neumnosti. Ustavljajo promet, razbijajo, ...
Sicer sem za proteste ampak mirne. Pa za veliko lustracijo za vse od leta 1992 naprej in poleg politikov bi notri prišlo tudi pravosodje.
btw
Nimaš niti tolk .... let ampak zatežen si postal v nulo.Mal pojdi v lajf ni samo garanje pač ne moreš biti popolen povsod. Probleme imamo pa vsi.Pa oprosti ker sem se pohecal.
Prosim da odgovoriš na konkretno vprašanje, kako kaj z malo potrebo, ko si oblečen v želvaka?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.334
2.316
113
SV SLO
Verjetno imajo plenice in ga je sram priznati. Mirni protesti ja ampak to kar se dogaja V Ljubljani pa je rezultat tega, da se je dolgo popuščalo in se še norcem. Kot manjšini. Norci so manjšina v Sloveniji, ki živijo na prostem, namesto v zato namenjenih ustanovah. Kdo od normalnih ljudi sicer lahko gre kričat na ulico ob 13 uri? Nihče, ker je takrat v službi in si pošteno služi svoj denar in denar za te bedake, ki razbijajo v imenu ljudstva. Temu se mora narediti konec pa ne s tem, da se vrže vlado. Ker se nobeden na koncu ni drl dol s PCT ampak so samo še razbijal.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.024
113
blizu močvirne prestolnice
To da vlada leti ni nič narobe. Spucati je treba vse od lenuhov in bedakov iz levice do ostalih korupcijskih strank.Pa lustracijo na pravosodje. Res pa ne vidim nikogar kater bi jih zamenjal.
Če pa imajo plenice pa ni nič takega, bolj v plenico kot v hlače. Pač tako delo je. Seveda pa razumem, da o tem mogoče noče govoriti. Ni odraslega človeka, da bi užival v tem.
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Danes je bila moja pri frizerju. In pravi frizerka (iz okolice MB) da se je mislila udeležit protesta, pa se nebo, ker ima preveč strank naročenih. Pa moja vpraša, zakaj bi pa šla? Pa ona prbije, "da mi otrok nebo nekoč očital, da nič za njega nisem naredila". Nakar ji moja razloži, da bo več za otroka naredila, če ga bo zvečer po službi k sebi vzela in kako knjigo prebarala... pa je nato nastal molk...
Da ne omenim, kako je pred tem jamrala, da mora otroku vsako leto nove voščenke za OŠ kupit in zakaj rabijo 30 strani risalnih listov, ko pa domov prinese 20 rizbic. No, za tiste ko več niste v tem, voščenke so 3 eur, razlika med 20 in 30 listov pa en eur.
Hočem povedat, otroku je škoda kupit nove voščenke, ni pa problem iz Maribora v Ljubljno it kraval delat. In taki nam delajo red po Ljubljani.
frizerka tipična, torej glupa
tak folk je na protestih
iz cele slo zberejo par tisoč bedakov plus huligani,ki jim.je to zabava
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Žalostno je kako hitro je dolk triggered. Včasih se sprašujem a me folk dejansko pozna. Včeraj je spet letelo iz fejsbuka in lajfa par folka. Razočaranje
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Fejstbuk=Lajf!!! Thats it! Če nimaš fejstbuka, nimaš lajfa!

Na fejstbuku lahko zvem, kaj nameravajo danes Janez, Milan in Bill početi z mano. Katero zdravilo je zlobna Bojana predpisala kot obvezno.

Vso modrost sveta dobim iz fejstbuka in več kt mam prjatlov, večje neumnosti lahko pišem.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.868
113
Ta "drek" ne bo samo mene pošprical, tudi ti spadaš zraven pa še marsikdo na forumu. Pogledi so zelo podobni mojim edino moji so bolj extremni ampak nismo daleč. In ja tudi sam ne uživam ko se tolče po "sonarodnjakih" Tako pač mora biti, ko pa se po navijačih kateri se v večini med sabo ravsajo pa je OK. Medtem pa torkovi, sredini, petkovi... delajo neumnosti. Ustavljajo promet, razbijajo, ...
Sicer sem za proteste ampak mirne. Pa za veliko lustracijo za vse od leta 1992 naprej in poleg politikov bi notri prišlo tudi pravosodje.
btw
Nimaš niti tolk .... let ampak zatežen si postal v nulo.Mal pojdi v lajf ni samo garanje pač ne moreš biti popolen povsod. Probleme imamo pa vsi.Pa oprosti ker sem se pohecal.
Prosim da odgovoriš na konkretno vprašanje, kako kaj z malo potrebo, ko si oblečen v želvaka?
Ja saj to je problem ja. Ker od dreka ki ga folk poserje smo vsi posrani. Jaz sem ti napisal samo da se ne cudit ce bo nazaj spricalo.

Morda sem postal zatezen, morda se mi ne da vec poslusat res neumnih for. Ne vem, res pa je da sem manj toleranten. Ker mi ni treba bit. Sam priznavas da si ekstremen itd. Ampak zakaj je tebi normalno da bi jaz toleriral tvojo ekstremnost, ti pa noces moje zatezenosti?

Pa ne moti me ko se pohecas, moti me ko napises nekaj kar ni smesno in pol napises da si se pohecal.

Glede lulanja in kakanja: najprej snames scitnik. Nato odpnes zadrgo kombinezona (ki se namensko odpira od spodaj tudi). Potem dol potisnes negorljivo podobleko. Poisces svoje malo cudo (ce bi bilo veliko pac ne bi bil policaj ane) in opravis.

Ce te kakat....jah...slect se je treba. Ni plenic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.344
113
pri teh protestih so še vsi medijih za to, da se take pošlata s pendreki , večkrat.
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Stjevanović berem, je šel tudi pesa pobožat na postajo.

Policija je včeraj opravila delo, upam da je ujela huligane.

Pokazalo se bo da gre za brezdelne mladce, ki jim nimaš kaj vzet in da so se na ta način zabavali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in koliko
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.