Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Tisti, ki je pripeljal otroke v blizino te podivljane drhali, si zasluzi obisk socilne na dom.
Ti si idiot. Komentiraš stvari in ne veš kaj se je dogajalo: (upam da ti ne bom moral podrobno razložit, da imajo nekateri v Tivoliju treninge itd. ) Prej obišči psihiatra.

Citiram iz facebooka:
Urška G. 2:22:19
Policija je na Celovški cesti spuščala solzice. Polno otrok, ki so se vračal s treninga. Sramota, sramota!
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
točno tako.
dobro se ve da je občutljiva varnostna situacija ker je prišel orban (ostali ne pridejo ker je ijj na oblasti in so nas mednarodno izolirali) a ti protestniki vseeno silijo tja?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.866
5.625
113
Ti si idiot. Komentiraš stvari in ne veš kaj se je dogajalo: (upam da ti ne bom moral podrobno razložit, da imajo nekateri v Tivoliju treninge itd. ) Prej obišči psihiatra.

Citiram iz facebooka:
Urška G. 2:22:19
Policija je na Celovški cesti spuščala solzice. Polno otrok, ki so se vračal s treninga. Sramota, sramota!
Poglej si poročile...maš 3/4 protestnikov ki marširajo z mladoletnimi v kamere...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sixpower

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.636
113
FA9HDYNVQAIz_r1.jpg
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Ti si idiot. Komentiraš stvari in ne veš kaj se je dogajalo: (upam da ti ne bom moral podrobno razložit, da imajo nekateri v Tivoliju treninge itd. ) Prej obišči psihiatra.

Citiram iz facebooka:
Urška G. 2:22:19
Policija je na Celovški cesti spuščala solzice. Polno otrok, ki so se vračal s treninga. Sramota, sramota!
Res, policija je kriva, ker se je drhal raztepla po Ljubljani. Granitne kocke in baklje so metali placanci policije.

Ostali bi na TR in KT, pa nebi bilo problemov, tako pa morajo vkljuciti v svoje pohode nic krive obcane.

Vedli so, da je zaradi zasedanja poosetren varnostni nadzor, pa so vseeno sli provocitat: Nek Europa vidi ko smo mi…

Se premalo so fasali.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.488
5.666
113
Danes je bila moja pri frizerju. In pravi frizerka (iz okolice MB) da se je mislila udeležit protesta, pa se nebo, ker ima preveč strank naročenih. Pa moja vpraša, zakaj bi pa šla? Pa ona prbije, "da mi otrok nebo nekoč očital, da nič za njega nisem naredila". Nakar ji moja razloži, da bo več za otroka naredila, če ga bo zvečer po službi k sebi vzela in kako knjigo prebarala... pa je nato nastal molk...
Da ne omenim, kako je pred tem jamrala, da mora otroku vsako leto nove voščenke za OŠ kupit in zakaj rabijo 30 strani risalnih listov, ko pa domov prinese 20 rizbic. No, za tiste ko več niste v tem, voščenke so 3 eur, razlika med 20 in 30 listov pa en eur.
Hočem povedat, otroku je škoda kupit nove voščenke, ni pa problem iz Maribora v Ljubljno it kraval delat. In taki nam delajo red po Ljubljani.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.