Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Meni je to mal tko tko....ker po njeni sliki sodeč naj bi se to zgodilo v križišču Celovške z Bleweisovo in Tivolsko (kopališče Ilirija)....

Tam pa polno prometa ki je obtičal v množici protestnikov (se vidi na, sliki)

In potem bo en iz 50-100++metrov metal piksno solzivca na ljudi in avtomobile....???

Sem ji sam smajlija stisnu....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.249
6.462
113
pri taščici
Meni je to mal tko tko....ker po njeni sliki sodeč naj bi se to zgodilo v križišču Celovške z Bleweisovo in Tivolsko (kopališče Ilirija)....

Tam pa polno prometa ki je obtičal v množici protestnikov (se vidi na, sliki)

In potem bo en iz 50-100++metrov metal piksno solzivca na ljudi in avtomobile....???

Sem ji sam smajlija stisnu....
Vsaka druga piksna mrtev protestnik na tleh.
Vrzi si pločevinko z nekaj m na glavo. Ni treba iz 100m.
Tekocega pa najbrz zracni tok pod helikopterjem raznese od tivolija pa do gradu.
Pa tudi pri tekocem je najbrz teza problem. Koncetrata ne morejo sipat, razredcenega pa dvignit ne morejo zaradi teze. Ni to vodni top ki tehta 30 ton
 

Krokar

Pripravnik
27. jan 2019
80
82
18
Ne nalagaj. Za 9. člen si prvič slišal, ko ga je Hojs privlekel iz riti. Prej pa 30 let ni prišlo nikomur niti na misel, da bi ga uporabil.
Še eden, ki je te dni nasedel zavajajočemu poročanju medijev. Zakon o nalogah in pooblastilih policije s svojim famoznih 9. členom je bil sprejet leta 2013, torej pred cca. 8 leti. Se pa njegovo besedilo skoraj v ničemer ne razlikuje od predhodne zakonodaje, ki pa je bila v uporabi že večkrat - recimo ob obisku papeža v MB, obisku Clintona v Lj, med srečanjem Bush-Putin in še v nekaj drugih primerih.

Včerajšnje omejitve gibanja torej nikakor niso bile prve (in najbrž tudi ne zadnje)...
 

B81

22. jul 2007
36.335
10.155
113
Ne nalagaj. Za 9. člen si prvič slišal, ko ga je Hojs privlekel iz riti. Prej pa 30 let ni prišlo nikomur niti na misel, da bi ga uporabil.
Zraven odgovora, ki si ga ze dobil.... jj je bil en mandat in pol na vladi...malo premalo + ni blo epidemije, da bi se anticepilci razburjali...ok?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
To grejo kot prostovoljci delat na Kovid oddelek, pomagat sestram in zdravnikom. :) Saj so bili povabljeni.
Aja se pravi so v bistvu z verbalnim pljuvanjem po direktorju UKCja ter drugemu osebju v bistvu želeli pomagat pri covid situaciji v bolnici? Za piko na i pa so grozili še policajem, ki so varovali stavbo rekoč, da so izdajalci ter se bodo že srečali ob drugi priložnosti na drugem mestu in da bodo takrat pa tudi oni obroroženi?
Ja hvala za to obrazložitev no :zmaga:
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Aja se pravi so v bistvu z verbalnim pljuvanjem po direktorju UKCja ter drugemu osebju v bistvu želeli pomagat pri covid situaciji v bolnici? Za piko na i pa so grozili še policajem, ki so varovali stavbo rekoč, da so izdajalci ter se bodo že srečali ob drugi priložnosti na drugem mestu in da bodo takrat pa tudi oni obroroženi?
Ja hvala za to obrazložitev no :zmaga:
Nisi zaznal sarkazma v mojem sporočilu? Bili so povabljeni, naj pridejo pomagat brez zaščitnih oblačil. :) /sarkazem/
Seveda, v resnici so norci.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.407
15.383
113
Nisi zaznal sarkazma v mojem sporočilu? Bili so povabljeni, naj pridejo pomagat brez zaščitnih oblačil. :) /sarkazem/
Seveda, v resnici so norci.
Sem, seveda, je bilo (vsaj meni) dovolj očitno ampak sem vseeno dopolnil z malo bolj podrobno obrazložitvijo kaj so pacienti dejansko počeli :)
Če bi si pa kdo rad to še sam ogledal je pa vse na YT kanalu TOP TVja, so bili zraven.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
552
89
28
Jojmene kaka krivica se dogaja politkolesarjem in Prasi.ci. In za vse je kriva šola. Ne JJ, pač eden izmed 3 JJ v Zloveniji, ampak šola. Ker jih ni naučila reda. Ampak nereda. Ker če bi jih šola kolesarje in Resni.ca naučili se reda, pravega reda bi korakali in kolesarili na 1,5 metra razmaka ne pa tko skupaj. To je bistvo, razmak! razdalja!

Tako pa imamo, ljudi ki ne znajo korakati ker so "ukinili" služenje vojaškega roka, ker so v šoli slabo poslušali in ne vedo koliko je 150 cm in kar je najhuje kolesarijo za kar skrbijo za zdravje telesa kar pomeni da bodo dolgo živeli ker bodo zdravi. In tako JJ izgublja glasove, ekstremna levica pa jih ne pridobiva, ker se pač pozimi blijo koline in prasce se kolje.

Le zakaj mislite, da spet JJ dela lukne v kočevskem rogu? Vse je samo izgovor, da bo noter dal koga drugega za ene 70 let in ves ta čas o tem nebomo smeli govoriti in se delati da se to ni zgodilo. (ne morem si pomagati, moram nekako umestiti v debato in preseči razkol med cepilci/cepci in anticepilici/ anticepci ala budale in poudariti naš dobri stari razkol, ki traja še do leta 90 naprej. Ne smemo pozabiti na korenine, ne to pa ne. In spet je JJ kriv ker je dal denar za te izkope. )

Ne pa tako kot tisti desničarji ki jim je spet JJ zrihtal službe po celi državi in sedijo na 2 ali veš stolčkih in bodo samo v breme državi in zdravstveni blagajni.


Ej folk, pa vi niste resni. Koliko, 414 strani pa nobenega partizana in belogardista? Pa kaj vam je? Cepljenje resno škoduje ljudem, tukaj se vidi. Samo o kitajki se govori.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
5.003
-1.289
113
Sem, seveda, je bilo (vsaj meni) dovolj očitno ampak sem vseeno dopolnil z malo bolj podrobno obrazložitvijo kaj so pacienti dejansko počeli :)
Če bi si pa kdo rad to še sam ogledal je pa vse na YT kanalu TOP TVja, so bili zraven.
Na teh protestih so eni res malo premaknjeni. Morda tudi v resnici tako vidijo situacijo. Je pa zanimivo, da so slike le teh najbolj priljubljene med pripadniki esdeesovskih skrajnežev. Vseskozi objavljajo samo te slike. Fanatično.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Še eden, ki je te dni nasedel zavajajočemu poročanju medijev. Zakon o nalogah in pooblastilih policije s svojim famoznih 9. členom je bil sprejet leta 2013, torej pred cca. 8 leti. Se pa njegovo besedilo skoraj v ničemer ne razlikuje od predhodne zakonodaje, ki pa je bila v uporabi že večkrat - recimo ob obisku papeža v MB, obisku Clintona v Lj, med srečanjem Bush-Putin in še v nekaj drugih primerih.

Včerajšnje omejitve gibanja torej nikakor niso bile prve (in najbrž tudi ne zadnje)...
Za druge ne vem, med obiskom Clintona, sem pa stal dobrih pet metrov od njega in nisem videl nobenih ograj ali robokopov. Spomnim se tudi protestov leta 2012, ko je bilo na ljubljanskih ulicah 30.000 ljudi, pa ni bilo nobenega solzivca in vodnih topov.
Ker slika veliko več pove, mi kot strokovnjak povej, kje je tu 9. člen. :bonk:

Clinton.PNG
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.061
6.872
113
Za druge ne vem, med obiskom Clintona, sem pa stal dobrih pet metrov od njega in nisem videl nobenih ograj ali robokopov. Spomnim se tudi protestov leta 2012, ko je bilo na ljubljanskih ulicah 30.000 ljudi, pa ni bilo nobenega solzivca in vodnih topov.
Ker slika veliko več pove, mi kot strokovnjak povej, kje je tu 9. člen. :bonk:

Poglej priponko 48907
Oh ko si tako lepo poserviral clintona....

Jaz se pa kot mulc spomnim da je na uvozu na miklosicevo iz smeri presernovega trga (kjer je takrat se potekal promet) stal BOV (oklepnik) z namesceno ograjo in da je bila miklosiceva popolnoma zaprta pred hotelom union kjer je clinton spal.

Da si prisel na kongresni trg ga gledat si sel mimo ograje in skozi detektor kovin.

Ne buck valit
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Pepe

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Oh ko si tako lepo poserviral clintona....

Jaz se pa kot mulc spomnim da je na uvozu na miklosicevo iz smeri presernovega trga (kjer je takrat se potekal promet) stal BOV (oklepnik) z namesceno ograjo in da je bila miklosiceva popolnoma zaprta pred hotelom union kjer je clinton spal.

Da si prisel na kongresni trg ga gledat si sel mimo ograje in skozi detektor kovin.

Ne buck valit
Čisto jasno je, da so bili varnostni ukrepi. Drugače pa: glej sliko. Tudi Tito se ni bal množice.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.