Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.422
852
113
Kolikor vem so javni uslužbenci prejeli 200€, tako kot vsi zaposleni, tudi v realnem sektorju. To kar so pa prejemali zdravniki, pa ni primerljivo z nobenim javnim uslužbecem.
Ni res, da so 200€ dobili vsi zaposleni (tisti, ki so imeli plačo višjo od (ne da se mi iskat zneska), tega niso dobili...
Pa še to...Izplačilo 200€ delavcem je šlo v breme podjetja...To ni bilo darilo Države-proračuna...
Tako zna vsak "obdarovat"...S tujim po koprivah...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in jendomen

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
"darilo" je bilo, če nisi imel plusa na konc leta, al neki takega.. Ne poznam točne formulacije. Miloščina pač...da pa ne govorimo, kolk so podjetja morala dat za teste, maske in podobno, da je bilo zagotovoljeno "varno" delo...
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
387
177
43

Največji zneski dodatkov so bili izplačani javnim uslužbencem na zdravniških delovnih mestih in so se gibali od 15.196 do 26.212 evrov. Sledijo diplomirane medicinske sestre, v Psihiatrični bolnišnici Begunje pa sta bila med največjimi prejemniki tudi dva javna uslužbenca iz plačne skupine J.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Kolikor vem so javni uslužbenci prejeli 200€, tako kot vsi zaposleni, tudi v realnem sektorju. To kar so pa prejemali zdravniki, pa ni primerljivo z nobenim javnim uslužbecem.

Za 200€ ne vem, vem pa, da je mariskateri javni uslužbenec, ki ni zaposlen v zdravstvu, dobival procentualno enake dodatke kot zdravstveno osebje. Ampak seveda se o tem ne govori kaj rado, ker je kul bit proti zdravnikom.

p.s. Tudi o dodatkih za stalno pripravljenost, ki so se širokogrudno delili po določenih ministrstvih od začetka vojne v Ukrajini, nihče nič ne ve, ker ni zanimivo, ker pač niso zdravniki.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Saj se o dodatkih za pripravljenost na Ekonomski fakulteti/Univerzi v Ljubljani tudi ni govorilo, dokler ni zadeva prišla prav.
V glavnem, obrača se mi ob teh zadevah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.917
2.504
113
Bil pri zobozdravniku. Dal narkozo. HVALA, HVALA!
Na račun mi je napisal 30€ protibolečinska injekcija. Na netu jih za ta denar lahko kupiš 50.

sam povem.;)

p.s. problem je olje pri uradnem!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.405
15.377
113
Svobodnjak trdi, da je to fake news in da je urgenca v resnici prazna ter brez takšnih ali drugačnih težav v obliki praznih avtomatoc s hrano, nasilnih ljudi itd.
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Bil pri zobozdravniku. Dal narkozo. HVALA, HVALA!
Na račun mi je napisal 30€ protibolečinska injekcija. Na netu jih za ta denar lahko kupiš 50.

sam povem.;)

p.s. problem je olje pri uradnem!

A to si pri Marion Biotech gledal?

 
  • Objave ne odobravam
Reactions: brane_new

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Bom še tu omenil. A ni normalno da je na urgenci povečan promet če pol zdravnikov ta teden ne dela?

Sej vem da tistih 50dni+ dopusta moraš nekako porabit, samo naj gredo zdravniki poleti na jadranje okoli sveta, takrat jih ne bo noben pogrešil 50%. V času špice sezonskih virusov je pa malo nehigienično it na safari v afriko, ali pa smučanje v francijo (samo primer dveh poznanih "dopustnikov" med zdravniki) oz. če se že dela tako da se namenoma obremenjuje urgenca naj vsaj povedo tako tudi v medijih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in sajkek

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Bom še tu omenil. A ni normalno da je na urgenci povečan promet če pol zdravnikov ta teden ne dela?

Sej vem da tistih 50dni+ dopusta moraš nekako porabit, samo naj gredo zdravniki poleti na jadranje okoli sveta, takrat jih ne bo noben pogrešil 50%. V času špice sezonskih virusov je pa malo nehigienično it na safari v afriko, ali pa smučanje v francijo (samo primer dveh poznanih "dopustnikov" med zdravniki) oz. če se že dela tako da se namenoma obremenjuje urgenca naj vsaj povedo tako tudi v medijih.
Pri nas, ko je osebni zdravnik odsoten, imaš nadomestnega, ki ga pokriva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in Matey

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Meni po novem ne kasira infekcije ampak 30 Eur za belo plombo.
Tak da zastonj še nisem prišel ven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek