Bela krajina: vaška straža z mitraljezom razgnala migrante

jello

Guru
22. sep 2008
10.089
3.831
113
Ja, če se pri 72-ih letih prepiraš po netu, argumentiraš...

Tule sem padel s stola in nehal brat. Argument? Le kaj bi to po tvoje pomenilo? Če moraš svoje (ne)domislice ponavljat in nabijat v nedogled to niso argumenti ampak pomanjkanje le teh. In ti vsako svojo blodnjo na alterju naserješ 100x (na dan). Edini učinek je (na debelo) posran alter.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.857
3.562
113
Pa to je komaj euro25 na migranta. Toliko, da si v kantini kupi 6 čikov in rolico WC papirja na teden.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tule sem padel s stola in nehal brat. Argument? Le kaj bi to po tvoje pomenilo? Če moraš svoje (ne)domislice ponavljat in nabijat v nedogled to niso argumenti ampak pomanjkanje le teh. In ti vsako svojo blodnjo na alterju naserješ 100x (na dan). Edini učinek je (na debelo) posran alter.

Ah lepo vam je napisal, vsi ste pasivni in samo čakate kar pač bo bo. Tako kot nobenega ne gane da so enega spokali v avto in okoli vozili, drugemu ukradli kombi spet tretjega porezali ker jih ni ubogal. Ker to se pač ni zgodilo vam in vašim bližjnjim ker se to dogaja tam nekje daleč bogu iza nogu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.089
3.831
113
Šur, za razliko od njega, ki je pa prižgal caps lock in izrazil zaskrbljenost (beri: posral alter). Res, aktivnost, na meji norosti.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Še dober da ne vidiš odprtih vrat. Bi te šokiralo.
Saj jih je Blaž odprl.

blaz ograja.png

blaz ograja 2.png
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Ah lepo vam je napisal, vsi ste pasivni in samo čakate kar pač bo bo. Tako kot nobenega ne gane da so enega spokali v avto in okoli vozili, drugemu ukradli kombi spet tretjega porezali ker jih ni ubogal. Ker to se pač ni zgodilo vam in vašim bližjnjim ker se to dogaja tam nekje daleč bogu iza nogu.

1. Čakam smrtni primer ali posilstvo.
2. Po tistem čakam na odziv Slovencev, slovenske javnosti.
3. Če ga ne bo, oziroma ne bo zadovoljiv (NAJMANJ 30 let zapora za storilca + dodatno še tri doživljenske kot v ZDA), zaprosim za hrvaško državlajnstvo. Tam vsaj komunistov - vilkomerjev ne dovolijo.
4. Želim živeti v državi, kjer policija GROBO odvrača migrante (jim vzamejo denar, mobitel, pretepejo). Hrvati niti ne rabijo ograje, ker z njihovim načinom "gostoljubja" do migrantov pošiljajo migrantom JASNO sporočilo, da NISO zaželeni.

Sicer pa bo bolje 2021 oziroma 2022, ko gre Hrvaška v Šengen, kar je bilo odločeno nekaj dni nazaj...

Pri izvajanju šengena pa bodo nedvomno celo bolj papeški od papeža (udri po temnih). :evil:

Pa še to. Nekateri imate nedvomno pomisleke v zvezi z mojimi stališči.

Dajem vam v razmislek: če ima vsakdo v tej državi pravico, da NE napreduje, da ostaja tipičen slovenski bedak in ovca, imam tudi jaz pravico, da koga sovražim.
Recimo migrante. Pa NK Čmaribor tudi.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Ti verjameš vsakemu drekarju ki ima 5 minut cajta
Bi verjel......ker slišim zanimive zadeve od sodelavcev bosancev....

"Migranti" bolje oblečeni kot lokalno prebivalstvo.....telefoni po zadnji modi.....plačujejo z velikimi bankovci (trgovine kafane itd...)

Ko ti to pripoveduje nekdo ki je bil v 90s sam izbeglica ali pa je jedel pretečeno pasjo hrano katero je dostavil UN potem veš da ve kaj govori
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Matey

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Pa znaš uporabit tudi normalno komunikacijo?
Ker če boš takole vsak dan nadrkan z polnimi jajci...pač ne bo šlo.....

Še en mesec, pa grem na Hrvaško za en mesec.

Grozil mi pa ne boš! Še nekaj mesecev "politične korektnosti" in moderatorske napihnjenosti, pa Alterja ne bo več bral nihče...

Ti dejansko ne veš, kaj je prav in kaj se lahko zagovarja. Ter izgubljaš živce in groziš. :sprasujemse::nigladek::poreden:
Demokracija pa taka. Ukini splet! Ali pa - sebe...

Želiš, da vas z drugimi nicki z drugih i-pijev VSAK DAN prijavljam spletnemu očesu? Res to želiš?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Še en mesec, pa grem na Hrvaško za en mesec.

Grozil mi pa ne boš! Še nekaj mesecev "politične korektnosti" in moderatorske napihnjenosti, pa Alterja ne bo več bral nihče...

Ti dejansko ne veš, kaj je prav in kaj se lahko zagovarja. Ter izgubljaš živce in groziš. :sprasujemse::nigladek::poreden:
Demokracija pa taka. Ukini splet! Ali pa - sebe...

Želiš, da vas z drugimi nicki z drugih i-pijev VSAK DAN prijavljam spletnemu očesu? Res to želiš?

Oho......ti bi rad ugrabil alter? Se ti je malo poslabšalo?