bedaki na cesti

krko

Guru
5. sep 2010
2.611
1.299
113
"Napačne" prekinjene črte so zarisane med voznim in pasom za počasna vozila + barva asfalta je drugačna, zato se ljudje tam ne upajo vozit :obesise:
V prometu čim ena stvar minimalno odstopa od tega česar so ljudje navajeni (vožnja na pamet) je kolaps. Pa ni važno ali je to zoženje pasov, zmanjšanje hitrosti, ipd...to je takoj zastoj in v roku 1h še kakšna prometna nesreča, večinoma zaradi premajhne varnostne razdalje in ne spremljanja dogajanja okoli sebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.944
130
63
Danes na trzinski obvoznici. Iz Domžal, kjer je konec omejitve 60 proti Črnučam. Tip pred mano še zmeraj pritiska na bremze (sodeč po lučeh), čeprav pelje z normalno hitrostjo. Končno po nekih 200m te luči ugasnejo. Naslednji semafor v Trzinu rdeča luč zabremza, luči se normalno prižgejo. In potem ob zeleni spelje, zavorne luči pa mu še zmerom gorijo, dokler pri naslednjem križišču ne zavije desno.
Voziti za takim, ko ne veš, ali istočasno tišči na gas in bremzo... ali je bil nažgan kot mamba ali pa je bil avto tehnično neizpraven. Nisem pa videl, kdo je bil notri.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.388
965
113
Danes na trzinski obvoznici. Iz Domžal, kjer je konec omejitve 60 proti Črnučam. Tip pred mano še zmeraj pritiska na bremze (sodeč po lučeh), čeprav pelje z normalno hitrostjo. Končno po nekih 200m te luči ugasnejo. Naslednji semafor v Trzinu rdeča luč zabremza, luči se normalno prižgejo. In potem ob zeleni spelje, zavorne luči pa mu še zmerom gorijo, dokler pri naslednjem križišču ne zavije desno.
Voziti za takim, ko ne veš, ali istočasno tišči na gas in bremzo... ali je bil nažgan kot mamba ali pa je bil avto tehnično neizpraven. Nisem pa videl, kdo je bil notri.
Mogoce samo polni baterijo. Nisi napisal kater avto... Ceprav pri speljevanju ne vem kako bi to izvedel.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.304
337
83
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.944
130
63
Mogoce samo polni baterijo. Nisi napisal kater avto... Ceprav pri speljevanju ne vem kako bi to izvedel.
Sploh nisem zaznal, kater avto je bil, ker sem bil osredotočen na njegove luči. So pa bile sigurno vse tri štop lampe, ker ko so ugasnile, mu zadaj ni gorelo nič. Samo to vem, da je bil temno rdeč in nekaj podobnega kangooju. Mogoče se to da pri avtomatiku, da tiščiš gas in bremzo istočasno?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.671
2.448
113
In kam naj gre tovornjak! Pomurska cesta je znana brez odstavnega psu!
Jaz dam še sliko!

1725174724504.png
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.396
2.814
113
Za tranzit po pomurju in prekmurju je po mnenju ljubljane pač tudi takša polovičarska resitev dovolj dobra. Odgovarjal itak ne bo nihče.