bedaki na cesti

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
meni izgleda, da je model na polno bremzal pri znaku 40, potem pa dramo dela, ker so mu trobili
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.860
3.381
113
40
Lj
Kaj bi mu šele Slovenci naredili, če bi se ustavil ob oražni luču na semaforju. To bi ga ubili.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Kriza je pri Nemcih, tip je šparal pod pretvezo omejitve. Zadnjič na naši AC sem videl Švaba, ki je s premijskim avtom tako divjal, ga so ga prehitevali celo avtobusi...

Pa z objavo posnetka in kazanjem registrske številke si je naredil medvedjo uslugo, mislim, da je potrebno to zakriti, ker je osebni podatek :) Tako da če bi naletel na ekstra pacienta, ki bi se prepoznal na posnetki, bi lahko snemalec dobil še položnico.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
No, dejmo realno: tujec je pred tabo, ki se ''vleče'' (in poleg tega še upošteva omejitev) in ti mu greš dokazovat svojo premoč s trobljenjem. Pač balkanski debil.
Se še spomnim enkrat, ko sem bil v Budimpešti ves živčen v gužvi zjutraj, ker nisem točno vedel kam in kako. Ko končno ugotovim, da sem točno na napačnem pasu, sem že preklinjal, kako bom prišel na pravi pas. Dam žmigavc in TAKOJ PRVI naredi prostor, da sem šel noter. To se je še parkrat ponovilo. Balkanski debili bi pa srepo zrli pred sabo in šli do odbijača spredaj.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Kero tele je dalo omejitev 40?
Sem bil enakega mnenja, dokler nisem zadnjič skoraj trčil v kamion, na izvozu iz avtoceste pri omejitvi 40. Se je kamionski hajvan ustavil , ker je vzel napačni izvoz, jaz pa 100 na izvoz, v desni ovinek. Za las! K sreči se je ustavil čisto ob desnem robu enojnega izvoza!
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
No, dejmo realno: tujec je pred tabo, ki se ''vleče'' (in poleg tega še upošteva omejitev) in ti mu greš dokazovat svojo premoč s trobljenjem. Pač balkanski debil.
Se še spomnim enkrat, ko sem bil v Budimpešti ves živčen v gužvi zjutraj, ker nisem točno vedel kam in kako. Ko končno ugotovim, da sem točno na napačnem pasu, sem že preklinjal, kako bom prišel na pravi pas. Dam žmigavc in TAKOJ PRVI naredi prostor, da sem šel noter. To se je še parkrat ponovilo. Balkanski debili bi pa srepo zrli pred sabo in šli do odbijača spredaj.
To je načeloma vsepovsod po tujini enako. Madžarska, Romunija, Bolgarija....

Na žalost šele potem vidiš da so butale na balkanu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nacek in Pepe

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Itak... ko se ti nekdo zaganja v rit in blenda z dolgimi lučmi je to lahko samo hrvat ali slovenec. Včeraj še sirotinja na neki planini, danes misli da je cesta njegova privat :zavijazocmi:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.775
113
kod Džej-Zija
Napaka v podatkih. Dejansko 1,5+ list price. So pa danes seveda dražji:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.775
113
kod Džej-Zija
Voznik se je najprej pripeljal na parkirišče lokala ter vidno vinjen vstopil v lokal, zaradi česar ga zaposleni niso želeli postreči. Odšel je nazaj v vozilo ter na parkirišču najprej trčil v parkirano vozilo. Potem je zapeljal na cesto, zaradi neprilagojene hitrosti trčil v robnik in nato zapeljal čez zelenico do miz terase lokala, kjer je sedelo šest ljudi in tri od njih lažje poškodoval.
Totalna bedarija od vzroka. Kaj pa, če je namerno zapeljal čez robnik na teraso, ker je bil v nažganosti užaljen, da ni bil postrežen?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Totalna bedarija od vzroka. Kaj pa, če je namerno zapeljal čez robnik na teraso, ker je bil v nažganosti užaljen, da ni bil postrežen?
To pa naj bo na zavarovalnici, da dokazuje ali pa npr pri oškodovancih , če bodo od njega terjali odškodnino in bi z dokazovanjem drugega vzroka lahko tožbo vložili še proti komu.
Na policiji pa ni, da išče vse možne vzroke, zakaj je nekdo povzročil nesrečo kot je ta. Sploh če povzročitelj nima nobenega izgovora, ki bi lahko kazal v smeri tvojih trditev.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.358
9.775
113
kod Džej-Zija
Kot smo že velikokrat debatirali, bi pravi vzroki nesreče morali biti prioriteta. Ker v končni fazi lahko pod "neprilagojena hitrost" stlačiš čisto vse. Kaj, je če bilo tole rušenje terase namerno? Namesto prilagojene hitrosti bi to potem lahko klasificirali kot poskus umora, uničevanje lastnine, pa še kaj.