bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.573
113
Točno. Če bi bila hitrost neprilagojena bi a) ostal na cesti ali b) pristal v hiši. Ker pa jo je prilagodil razmeram in okoliščinam je pristal točno tam kjer je hotel. Na terasi.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Ta teden že dva primerka.

Zjutraj na dolenjski AC v ponedeljek zjutraj, ko še tema (cc 5.15) model z Merivo ali nekaj podebnega brez zadnjih luči, brlela mu je ena luč za tablico in danes, v isti smeri model z Mazdo 6, ki mu ni delala niti ena luč. Čista tema.

Pa to folk ve, da je to v bistvu nevarno? Je res treba s tem na cesto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
Jaz sem obupal. Imam v družini bližnjega, ki sem mu že 3x rekel, da mora ročno vključit luči. Še vedno se včasih pripelje brez.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Oba avta sta starejša, pri nobenem od teh po moje ni dnevnih luči.

Ta drugi se je po moje celo zavedal, da mu ne delajo, ko si ga opozoril, je kao dal vse 4. za en kratek čas. Itak mu je vsak blendal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.329
2.273
113
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Če je nekdo javna osebnost še ne pomeni, da je izgubil pravico do zasebnosti. Ni nobenega razloga, da bi morala policija dajati podatke o minorni prometni nesreči nekemu noviranju. Načeloma tudi ne v primeru, ko gre za večje prekrške, dokler to ni npr. kaznivo dejanje ali pa nekaj, kar je potencialno kaznivo dejanje. Vsaj kar se mene tiče.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.933
1.094
113
www.adriamedia.si
Če je nekdo javna osebnost še ne pomeni, da je izgubil pravico do zasebnosti. Ni nobenega razloga, da bi morala policija dajati podatke o minorni prometni nesreči nekemu noviranju. Načeloma tudi ne v primeru, ko gre za večje prekrške, dokler to ni npr. kaznivo dejanje ali pa nekaj, kar je potencialno kaznivo dejanje. Vsaj kar se mene tiče.
Absolutno ni izgubil prvice do zasebnosti. Kaj počne pri sebi doma, na svojem, ni stvar javnosti, dokler nima vpliva na njegovo delo. Še manj je stvar javnosti njegova družina (razen če se v njej dogajajo kaka kazniva dejanja, na primer).
Ampak obnašanje v prometu, recimo, pa je. Bi se ti zdelo OK, da o novi prometni zakonodaji odloča prekrškar povratnik, recimo?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Danes se pa jaz skoraj na havbo spravil in pospravil enega kolesarja, res bi mi lahko bil bolj hvaležen
da sem pravočasno zaviral in se ustavil 5cm pred njim...

Res ne razumem kaj dogaja temu folku, da gre v rdečo, ko sem na kolesu pa priznam da mi je nelagodno,
ker sem po navadi eden redkih, ki čaka na zeleno luč...