bedaki na cesti

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
zmagovalen je tale "rondo" v LJ Prule. ki pravzaprav ni več rondo, ampak zadnjič sem se peljal za enim, ki je zavil v levo tako, da je šel po desni okoli kroga
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ko že misliš, da si na (avto)cesti videl vse... :obesise: Kreten prve klase. :nigladek:

Voznik tujega avtomobila je na pospeševalnem pasu avtoceste ustavil svoje vozilo, vzel kahlico ter jo postavil poleg avtomobila. Potem je vzel otroka, ga posadil na kahlico in počakal, da je podmladek opravil svoje.
Na Darsu, od koder so posredovali posnetek v javnost, ob tem opozarjajo, da je tako početje smrtno nevarno. "Če vi ali vaš sopotnik ne morete zdržati do počivališča, raje zapeljite z avtoceste na prvem izvozu," svetujejo na Darsu.

 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.355
113
PL? Kakšna druga država, kjer ne poznajo avtocest in jih v AŠ ne morejo naučiti, kaj se tam počne in česa ne?
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
zmagovalen je tale "rondo" v LJ Prule. ki pravzaprav ni več rondo, ampak zadnjič sem se peljal za enim, ki je zavil v levo tako, da je šel po desni okoli kroga
Tale v Biščah je še boljši :D

 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.369
5.876
113
pri taščici
Ne rabijo te v koper vozit, reci starim da zavijejo enkrat do komende, od kranja do tja je rondojev 3x toliko kot v kopru. Lužica od navdušenja 140 ziher.
Ja samo gorenjski rondoji so totalno neurejeni. Sploh ti mimo brnika. Trije na 3km pa vsak drugacen, tako da ce ne gledas tabel vsaj 5s, bos zagotovo falil uvozni pas.... In potem falis tudi izvoz...
Koper sem prwbozul z avtom, predvsem pa s kolesim v zadnjih petnajstih letih skoraj vsako leto. Kapo dol, naj si projektanti rondojev ogledajo koprske ro dije in naj nehajo ga srat z napakami.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.355
113
Projektant Brniških rondojev verjetno niti izpita za kolo nima, do Kopra pa tudi še ni prišel. Peš je predaleč do tja...
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Froc lahko, vsebina pa malo težje. Tako da, je treba pretehtat al maš raje sranje na sedežu al na sredi ceste.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Ja samo gorenjski rondoji so totalno neurejeni. Sploh ti mimo brnika. Trije na 3km pa vsak drugacen, tako da ce ne gledas tabel vsaj 5s, bos zagotovo falil uvozni pas.... In potem falis tudi izvoz...
Koper sem prwbozul z avtom, predvsem pa s kolesim v zadnjih petnajstih letih skoraj vsako leto. Kapo dol, naj si projektanti rondojev ogledajo koprske ro dije in naj nehajo ga srat z napakami.
ne preveč hvalt Kopra, že 15 let ne znajo poštimat prometa od Šmarja do AC :bonk:
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
mene pr registraciji noben ne upraša a se bom vozu po občinskih flikah al po državnih vukojebinah in me boli krščen duš kje je od koga resor