bedaki na cesti

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Policija je zato, da preverja, če se državljani ravnajo v skladu z zakoni. Saj se spomnimo, kaj vse se je očitalo policiji v preteklosti?
Table za naselje na cesti pa bi naj predstavljale prometno in ne geografsko signalizacijo. To tisti, ki jih postavljajo, marsikdaj očitno ne vedo. Ne vedo niti kaki občinski svetniki, lokalci po vaseh, ki so užaljeni, ker njihova vas nima table, sosednja pa ima.
Jaz pogrešam predvsem aktivne cestne inšpektorje, ki bi iz dneva v dan prevozili nekaj tisoč km po Sloveniji in skrbeli, da je cestna signalizacija v skladu s pravili, da žive meje niso na cesti in podobno. Saj se da marsikaj urediti, če se naredi prijava. Zakaj šele takrat nekdo pogleda situacijo pri stvari, ki je dnevno v uporabi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.257
150
63
V kratkem lokacija novega radarja v Kranju:



Protekcionizem? So v igro sladoledarji?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Jado in tony

ptice

Fizikalc
23. jul 2011
207
162
43
Ob ponedeljkih zjutraj je vedno zastoj tovornjakov pred Karavankami. Posledica prepovedi vožnje čez vikend. Razumljivo. A nerazumljivo, kako se obnašajo vozniki tovornjakov in blokirajo uvoz na in izvoz s črpalke - blokirajo, da moraš čakati na voznem pasu, da sploh lahko zaviješ dol, pri vključevanju nazaj ti mora voznik pokazati, če sploh, da se lahko vključiš direktno na prehitevalni pas, vse to je seveda zelo nevarno. Tankajo na delu, ki je namenjen osebnim vozilom in blokirajo štiri točilna mesta. Če že vozniki ne morejo biti uvidevni, kje so organi, da jih naučijo uvidevnosti? Doslej jih še nisem videl, pa je tako vsak ponedeljek. V tujini so na črpalkah šikane, tako da na del za osebna vozila pridejo le osebna vozila. In zgolj retorično vprašanje " zakaj se na drugi strani Karavank obnašajo drugače".