bedaki na cesti

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Kufer gor ali dol, v takšni situaciji (slabo pregleden oz. nepregleden ovinek, neprekinjena črta ter vozilo zaradi katerega ne vidiš naprej ama nič) nimaš kaj počet na nasprotnem pasu.

Tisto z golenico je moralo biti pa "fino", ouch... o_O
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Kufer gor ali dol, v takšni situaciji (slabo pregleden oz. nepregleden ovinek, neprekinjena črta ter vozilo zaradi katerega ne vidiš naprej ama nič) nimaš kaj počet na nasprotnem pasu.

Tisto z golenico je moralo biti pa "fino", ouch... o_O
Je sla iz piscali v koruzo in tri meseca kasneje vec kot 6cm v kanto. (Sirina yugotove traverze pod odbijacem), noga pa dobre 4cm skrajsala.....
 

Priponke

  • IMG_20220216_182430.jpg
    IMG_20220216_182430.jpg
    130,7 KB · Ogledi: 138
Nazadnje urejeno:
  • Wow
  • Žalosti me
Reactions: Matey in Pepe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.344
2.278
113
Vključevanje na AC brez pomoči tistega, ki že vozi po njej (po voznem pasu), je izredno težko!
Pri vseh teh km, ki jih naredite, se boste slej ko prej znašli v fazi vključevanja na AC.
In takrat boste dobili 'servirano' nazaj!
 
  • Haha
Reactions: Matey

sad

Guru
24. avg 2007
20.516
9.214
113
Vključevanje na AC brez pomoči tistega, ki že vozi po njej (po voznem pasu), je izredno težko!
Pri vseh teh km, ki jih naredite, se boste slej ko prej znašli v fazi vključevanja na AC.
In takrat boste dobili 'servirano' nazaj!
:valjamse:
Se strinjam, je izredno težko za tiste, ki se vključujejo s 60km/h. Ne samo, da je izredno težko, je izredno nevarno.
Če bi za hip pozabili na porabo in fuk... tisti cegu izpod plina stran, ter pritisnili plin do konca, da ujameš hitrost vozil na voznem pasu, potem to opravilo kar naenkrat postane izjemno enostavno in nenevarno.
In ja, sem se z Marutijem s 35KM ali kolikor jih je že tista gajba imela, brez težav vključeval na AC. Je pa res, da sem skoraj luknjo pod pedalom za plin naredil.:valjamse:
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
:valjamse:
Se strinjam, je izredno težko za tiste, ki se vključujejo s 60km/h. Ne samo, da je izredno težko, je izredno nevarno.
Če bi za hip pozabili na porabo in fuk... tisti cegu izpod plina stran, ter pritisnili plin do konca, da ujameš hitrost vozil na voznem pasu, potem to opravilo kar naenkrat postane izjemno enostavno in nenevarno.
In ja, sem se z Marutijem s 35KM ali kolikor jih je že tista gajba imela, brez težav vključeval na AC. Je pa res, da sem skoraj luknjo pod pedalom za plin naredil.:valjamse:
Jaz ne razumem teh ljudi, res ne, kako mu na misel pride, da po 15 m na pospeševalnem pasu, "skoči" z 60kmh pred kamion ki se pelje 90kmh in
potem je še zgrožen, da kaj mu trobi... wtf...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Vključevanje na AC brez pomoči tistega, ki že vozi po njej (po voznem pasu), je izredno težko!
Pri vseh teh km, ki jih naredite, se boste slej ko prej znašli v fazi vključevanja na AC.
In takrat boste dobili 'servirano' nazaj!
Resno? Vključevanje na AC brez pomoči tistega, ki vozi po voznem pasu je težko? :rolleyes::eek:Pojdi prosim na UE z avtobusom/vlakom/peš in vrni vozniško....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
:valjamse:
Se strinjam, je izredno težko za tiste, ki se vključujejo s 60km/h. Ne samo, da je izredno težko, je izredno nevarno.

Najbolj žalostno pa je, da se po defoltu prvi v koloni (ki se vključuje na obvoznico/Ac ko se prižge zelen semafor) vključuje s to hitrostjo, posledično vsi ostali za njim (če mu poblendaš, te pa čukasto gleda, češ...jaz se varno vključujem, bom že potem potegnil).
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Omejitev na izvozih/uvozih je 40km/h
Sem ravno gledal na izvozih je 40km/h po koncu zaviralnega pasu.
Na uvozu pa nekako nisem tega videl.
In ja dosti se jih vključi na ac z 30-40km/h. Ampak krivo je vse okoli njih samo oni ne. Saj veš kako gre moja dreva (jaz, moj avto...) je edina ki je pomembna.
Za ostali gozd (promet...) se mi pa j***
Videl že večkrat takšnega junaka in tovornjak ki je izvajal čudežne manevre da se mu je uspel izogniti.

Tise opeke in kamenje pod pedalom za gas bi bilo potrebn prepovedati.