bedaki na cesti

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
653
93
Pojma nimam. Gre za turkanz dovoljenjem za prebivanje v nemciji tako da se obravnava kot drzavljan EU. Bomo videli ce bo pripor.

sicer mu poleg preprecitve ocitajo se KD nevarne voznje… bomo vidli kaj bo
Kako se lahko Turka z dovoljenjem za prebivanje v Nemčiji obravnava kot državljana EU?
Ali bo lahko sedel 20 let in izgon iz EU? Upam, da sta jih dobila potem, ko sta bila prijeta....
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.675
6.235
113
Kako se lahko Turka z dovoljenjem za prebivanje v Nemčiji obravnava kot državljana EU?
Ali bo lahko sedel 20 let in izgon iz EU? Upam, da sta jih dobila potem, ko sta bila prijeta....
To je pravna praksa oz pac tako delamo z ljudmi ki imajo dovoljenja za prebivanje v EU. In me to ne moti… res ne. Pac kriminalce mormo zacet kot kriminalce obravnavat. Pa nima veze a je drzavljan al ne itd.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.834
113
pri taščici
Kako si MOL prestavlja 100+m dolgo polovicno zapore smartinske ceste v Sneberjah v ovinku brez semaforja ki bi urejal dvosmerni promet po enem pasu? Cisti teksas, medtem ko kje drugje postavijo semafor na ravme odseku dolzine zapore 20m pa se kakega redarja/policaja ki preverja ce stojis pri rdeci lucu sredi noci.
Za ristjo sem imel policijsko RS, pred seboj pa.ene 5 avtomobilov ki so "porinili" po nasprotnem pasu.
Nekaj casa mi je bilo vroce, ce bo lampe za ritjo mi prizgal.
No, pa jih ni, je zavil na AC proti Zalogu.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
Ni kaj za razlozit, zakon je tak.

in ja, ce ubijes nekoga med opravljanjem nalog povezanih z javno varnostjo je to kvalificirana oblika uboja - umor.


Umor

116. člen

Kdor koga umori s tem, da mu vzame življenje

1) na grozovit ali zahrbten način;

2) zaradi ukrepanja pri uradnih dejanjih varovanja javne varnosti ali v predkazenskem postopku ali zaradi odločitev državnih tožilcev ali zaradi postopka in odločitev sodnikov ali zaradi ovadbe ali pričanja v sodnem postopku;
Sem mislil, da boš uporabil 127. člen KZ-UPB1.


 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Kako si MOL prestavlja 100+m dolgo polovicno zapore smartinske ceste v Sneberjah v ovinku brez semaforja ki bi urejal dvosmerni promet po enem pasu? Cisti teksas, medtem ko kje drugje postavijo semafor na ravme odseku dolzine zapore 20m pa se kakega redarja/policaja ki preverja ce stojis pri rdeci lucu sredi noci.
Za ristjo sem imel policijsko RS, pred seboj pa.ene 5 avtomobilov ki so "porinili" po nasprotnem pasu.
Nekaj casa mi je bilo vroce, ce bo lampe za ritjo mi prizgal.
No, pa jih ni, je zavil na AC proti Zalogu.
to misliš tukaj?
kak teden nazaj je na gradbišču tukaj bil semafor
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
En teden nazaj je bila zapora postavljena nižje na ravninskem odseku. Danes dopoldan pa je bila postavljena sredi krivine in ni bila varovana s semaforjem. Sem tudi sam začudeno gledal. Popoldne zapore ni bilo več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.389
113
1128666.max-1280x1280.jpg



Še preden se je, potem ko je zapeljalo s ceste, ustavilo prevrnjeno na bok, je zadelo več dreves, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Izvedeli smo, da naj voznika ne bi bilo na kraju, več podrobnosti pa bo znanih v kratkem.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
653
93


Sej, če ima vinjeto in skrbi za svoj zdrav duh, bi lahko dobil kakšen odpustek..... Če se pa mu je k ljubici mudil, pa se mu lahko pogleda skozi prste...:fredi: