Android Auto

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Saj v praksi je ravno prav. Večino stvari je brezžičnih, občasno pa s kablom napolniš. Večinoma tudi ni to neka ekstremna hitrost polnjenja, pa tudi občasno ne bo konec sveta. Vzeto v celoti sem sam zares zelo zadovoljen s svojim adapterjem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.376
6.036
113
Če se več voziš, boš marsikatero vožnjo itak priključil na kabel. Ampak za te običajne, krajše vožnje pa je super.
No tiste 4 ure vožnje na Pag s prikazovanjem navigacije in špilanjem spotifyja celo pot se kaj dosti ne pozna pri bateriji... je še za naslednji dan

Tako, da meni se ne zdi ravno problem.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
15 do 20 % baterije na uro meni pobere. Res pa, da čisto nič ne varčujem. Vse lahko žge, kolikor mu je želja (dvojna navigacija (Google Maps, AmiGO), predvajanje podkastov/glasbe ...).
Imam še shranjen zaznamek na to temo, ker sem želel napisati članek za blog. Takrat sem zbiral tudi podatke drugod in vidim, da je eden tudi imel 15 % na uro, tako da bo verjetno kar pravi podatek. Torej do Paga ne bi smelo biti težave :D
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Zakaj AA ni sposoben prikazovati predvajane radijske postaje?
Da se prav razumemo - ti poslušaš radijsko postajo preko radia ali preko telefona (AA)?
Če jo preko radia, potem se moraš iz AA prikaza postaviti v radijski del (če ti pač tam radio omogoča - danes skoraj vsi to omogočajo).
Če pa poslušaš preko telefona (AA), je pa to odvisno od aplikacije. Meni normalno prikazuje ime programa, ki ga poslušam v AA. Uporabljam pa Open Radio.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in bertoncl

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ali je kakšna razlika oziroma kdo ima prioriteto, če na že povezan brezžični adapter priklopiš še kabel. Bi rekel, da kabel prevzame prioriteto. Toda ali je potem kakšna razlika?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Zanimivo. Sam sem hotel to poskusiti, vendar ima moj avto samo eno AA USB vtičnico (zraven pa še navadno USB vtičnico, kjer AA ne deluje). In brezžični adapter moram vključiti v edino AA vtičnico, potem pa ne morem vključiti preko (AA) kabla :valjamse:
Ne vem pa, kako imajo drugi (moderni) avtomobili. Ampak vprašanje, če ne deluje prvi vtaknjeni AA USB (torej brezžični).
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.899
2.352
113
Pomurje
Da se prav razumemo - ti poslušaš radijsko postajo preko radia ali preko telefona (AA)?
Če jo preko radia, potem se moraš iz AA prikaza postaviti v radijski del (če ti pač tam radio omogoča - danes skoraj vsi to omogočajo).
Če pa poslušaš preko telefona (AA), je pa to odvisno od aplikacije. Meni normalno prikazuje ime programa, ki ga poslušam v AA. Uporabljam pa Open Radio.
Preko radia.
Dela kot si napisal.
Mali minus je pač, da ni desno od navigacije še radijske postaje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.376
6.036
113
prikaz zunanje temperature od avta ne vem če sploh kje dela... do coolwalka je kazalo neko temperaturo od bogsivekerega vremenskega providerja zdaj pa še tega ni več
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.376
6.036
113
no meni tudi klime ne kaže...

res pa imam za klimo fizične gumbe, pa zunanjo temperaturo imam na števcih
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Nič ne dela. To je prikaz preko vmesnika od avta, ne preko AA. O tem smo že debatirali.
Dela dela, nihče ni nič omenjal, da želim imeti temperaturo preko AA, želim jo imeti od avta in jo imam :) Tista temperatura, ki jo je prej prikazoval stari AA pa je itak bila čisto drugačna kot ta od avta, tako da je sam osebno ne rabim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WPT78 in Pepe

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Eni nimamo še prikaza zunanje temperature omogočene (Clio) med delovanjem AA:(
To je bilo mišljeno na AA in ne na vmesniku avta.
Dela dela, nihče ni nič omenjal, da želim imeti temperaturo preko AA, želim jo imeti od avta in jo imam :) Tista temperatura, ki jo je prej prikazoval stari AA pa je itak bila čisto drugačna kot ta od avta, tako da je sam osebno ne rabim.
Bilo je omenjeno ja.
prikaz zunanje temperature od avta ne vem če sploh kje dela... do coolwalka je kazalo neko temperaturo od bogsivekerega vremenskega providerja zdaj pa še tega ni več
Ti pa sploh nisi nič omenjel glede temperature kaj bi rad.