Alter minime(eting) :-)

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Men visi komplet dol, če ti, al pa tvoj alter ego men verjameta.

No se mi je kar zdelo, da si samo še eden v vrsti lažnivcev in trollov:fredi: Samo še vedno čakam kje sem izrazil željo po fafanju:fredi:
Glej če maš pa kakšne mokre sanje o fafanju pod mizo boš pa moral čim prej organizirat miting, pa če boš imel srečo ti ga lahko@ BojanP ali jest5 potegneta:valjamse: Ker onedva sta prstkarja in fafarja leta 2024 :valjamse:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Pa ne se obremenjevat s tem božčkom jest5 ... ni vreden omembe;)
Samo preizkušam te trollčke kdo in pod katerim alteregom je toliko glup in kako malo je treba, da se glavni akterji foruma pofočkajo.
Res ste božčki :bonk:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Oh ja ...
A un alter borg je trenutno v toplicah?
Končno se je začel oglašati mutavi alter ego mavričnega Bojančkja. A sedaj boš pa pod tem alterjem nadaljeval :valjamse: Kolk vas bo še prišlo.
Saj vem, da me že sanjate pod ne vem katerim imenom samo na žalost se boš moral zadovoljit z bojančkom:valjamse:
Tistga prskarja borga pa lahko sabo vzameta, ker je tam na vajinem nivoju, mogoče vaju samo še on prekaša:valjamse:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.615
-8.535
113
Prav fletkan si. Kot majhno ščene se zaganjaš in bevskaš na vse okoli sebe. Veliko sape in direndaja, a skupaj te nič ni. Prov zabavno, kar nadaljuj :zmaga: :aplauz:
 
  • Ljubezen
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
311
-547
28
Prav fletkan si. Kot majhno ščene se zaganjaš in bevskaš na vse okoli sebe. Veliko sape in direndaja, a skupaj te nič ni. Prov zabavno, kar nadaljuj :zmaga: :aplauz:
Me veseli da si zbral tolk jajc da si se končno začel oglašal ne pa samo prstkov talat :valjamse:
Še vedno pa čakam kje so sedaj dokazi, da sem ti pošiljal slike na privat!
 
  • Haha
Reactions: jest5