ALTER - levičarski ali desničarski (Anketa)

Ali je ALTER levičarski ali desničarski forum?

  • Levičarski

    Glasovi: 43 44,3%
  • Desničarski

    Glasovi: 54 55,7%

  • Skupaj glasov
    97

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Veš kake grožnje potem začneš dobivat po ZS....
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.952
113
Ne morem niti verjet, da se to v resnici dogaja, pa ne vem, če sn jaz nor al kaj...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
monophy.gif
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: novaa in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Anketa se nagiba k uravnoteženosti......pa tolk kolesarjenja glede moje politične opredelitve 2 leti nazaj...da delam "takeover"
 
Jaz se nimam česa bat. Ti pa in tega se zavedaš, zato si si pa profil izbrisal.
Tvoje petkovo kolesarjenje ti ne bo koristlo.


bo, bo..če ne drgač bo blagodejno vplivalo na zdravje..fizično in psihično.......saj veš giabnje na svežem zraku, pa druženje s prijatelji, somišljeniki....skor kt en alter žur varianta
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Anketa se nagiba k uravnoteženosti......pa tolk kolesarjenja glede moje politične opredelitve 2 leti nazaj...da delam "takeover"

sam, a tu ves kok truda je vlozenega z strani uporabnikov, da forum ostaja uravnotezen?

glede ignor list. sicer nisem neki pristas ignorja, ker vem, da ignoriranje ne resi zadeve, ampak pri 123 in un unzugu ml. al kaj je ze, pac ni slo vec. onadva sta pac preomejena za kakrsenkoli komentar.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
sam, a tu ves kok truda je vlozenega z strani uporabnikov, da forum ostaja uravnotezen?
Hmmm...glede na vse žolčne izlive ob prevzemu moje funkcije 2leti nazaj....bi rekel da ste angažirali najmanj vse petkove kolesarje da vam (ta moment ko to pišem) anketa kaže 2%-tno nagnjenost v levo....

.....ker tak belogardist kot sem jaz....ni druge razlage....ker kot sem planiral na začetku bi moral bit ta forum 105% (credits to Milošević) v desno!

Pa ste me zajebal.... :gorjaca:
 
  • Haha
Reactions: tomi in Gavran

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
sej ne govorim o tebi...

ce pa ze, odkar si pa odkrito podstavil stolcek 123, se je zacel alter spreminjat v eno politicno greznico. od takrat naprej so stalne debate o levih desnih, belih in rdecih, itn...

toliko pozivov k njegovi odstranitvi ni bil delzen se noben uporabnik, in da ob tem le zamahnes z roko in reces, da je pomembno pripomore k kulturi foruma je meni malo idiotsko.

pol ga parkrat bannas, da malo popravis vtis, ampak, ce bi en drug neprestano tok sral po forumu, kljub vecim opozorilnim bannom, bi si verjetno zasluzil perm ban.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Etak da sere.......sam potem ne zahtevat (perm)bana ker:

1) lima twite...
2) dela kozolčke
3) se oblači v uniformo....
4) nanj onanirat ker se je izpostavil na netu in bi zdaj vsi skakali po njemu ker veste kdo je.....

To so mi milo rečeno lame razlogi za ban nekoga. Gatto udba metode.......ker ne more nekoga uničit drugače bi ga pa kar "likvidiral" na vse možne načine.......

Zato vam pri meni ne bo šlo skoz!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
eh, kot ze veckrat receno. brezveze.

ce vam je uzitek tukaj gostit take ekstremiste, potem naj pac tako bo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Etak da sere.......sam potem ne zahtevat (perm)bana ker:

1) lima twite...
2) dela kozolčke
3) se oblači v uniformo....
4) nanj onanirat ker se je izpostavil na netu in bi zdaj vsi skakali po njemu ker veste kdo je.....

To so mi milo rečeno lame razlogi za ban nekoga. Gatto udba metode.......ker ne more nekoga uničit drugače bi ga pa kar "likvidiral" na vse možne načine.......

Zato vam pri meni ne bo šlo skoz!
Bo razlog, da sere v 95% svojih postov popolnoma dovolj. Poleg tega, da ima že perma ban na svoj stari račun.

Si ne rabiš izmišljati svojih kvazi razlogov za blaženje situacije.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Saj je bilo več kot preveč vladavine levih in višek levih je Šarčev pobeg. Jasno, da smo desni. Upam da leva g....d ne pride na oblast naslednjih 70 let. Ali pa da začno nekaj delati in naj že enkrat nehajo bluziti in fantazirati. naj se vprašajo kaj bi sploh radi in če so sploh za Slovenijo ali pa za migrante, priseljence pedre in lejzbike, za tiste, ki so jih ko so vladali z veseljem pošiljali na goli otok. Res naj začno delati za volivce in naj nehajo že enkrat strašno fantazirat brez kakršne koli logike in zgodovinskih dejstev.