Zima 2014/2015

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Za Lj je ze napovedan sam okol 10-15cm....pada zadeva, nau sile.
grin1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Imam občutek, da se ciklon premika proti jugu, torej stran od nas. Vsaj jedro ciklona, ki je nekje med Korziko in Sardinijo se pomika proti jugu.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Kar zafrkavajte se,koliko škode sta pa povzročila arso in dars,ki jim nihče nič ne more??(državno lastištvo)!!
Nobene škode. Danes sem v skoraj rekordnem času prišel na drug konec Ljubljane sredi prometne "konice". V torek pa sem zaradi najpomembnejših "nosilcev gospodarstva" rabil 4x dlje časa, pa še to samo zato, ker dobro poznam en kup stranskih manj prometnih cest, sicer bi trajalo še 2x dlje.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Zdej so še vremenarji začel hebat narod. Kakšne barve alarm bi pa bil, če bi res en meter snega nametalo??? Najboljše, da ustavmo cel sistem države čez zimo zaradi možnosti snega pozimi. Če leto pa zaradi poplav, S tem barvami je samo sranje. Pr politki in vremenu.
Poplave tud napovedujejo že skoraj vsak mesec. Dejansko se pa ne zgodi nič takšnega, kar se ne bi dogajalo že do sedaj. OK...leta 90 in 2010 so bile res hude. Letos so bili vaški gasilci non stop na nogah, pa so komaj do vode prišli.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
336
10
18
Pa danes so me SNovice tako prestrašile,da sem si moral iti v Lidl po zalogo litrskih jogurtov za 0.80€, ko so bili ravno v akciji. Pa Merkator je imel neke akcije...


Aja, pa zadnje čase mam srečo. Vitapur -60% vsaki dan, tudi ostali sorodniki skoz dobijo (Terna, zgoraj levo).
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.264
6.465
113
pri taščici
Po radarju sodeč nam sedajle hrčki hočejo malo snega podariti, pa se precej uspešno branimo. Njih, Bosance pa se koga pa zna danes zasuti
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik SimonS pravi:
Kaj se hecate?! Danes je bilo hudo. Morali so celo šolarčke reševat, ker niso več vajeni po spluženem suhem pločniku hodit! Pa to je groza. Treba šolo tožit, zakaj raje niso igrali Xbox zaprti v učilnici?!

http://www.zurnal24.si/po-nepotrebnem-resevali-solarje-clanek-244763
Malo pretiravaš. Pojdi en lep poletni dan na Vojsko z avtom. Če si z ravnine, ti ne bo lahko. Kaj šele če imaš avtobus poln otrok in je zasneženo.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
336
10
18
Citat:
A posredovanje po besedah vodje centra na Vojskem Mete Vončina Gnezda ni bilo potrebno, saj je bila cesta splužena in prevozna za avtobuse."Nobene potrebe po posredovanju tolminskih gorskih reševalcev ni bilo, šolarji druge šole so brez težav z avtobusom odšli domov," je povedala Vončina Gnezda.

Drugi so se z avtobusom peljali dol. =] Reševanje je bilo nepotrebno, oz. je nekdo prijavil lažen klic. Torej ni bilo tako hudo.
Res pa se tam verjetno še nisem vozil.
 
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Očitno res še nisi bil gor. Če je kje v Sloveniji sneg ga je sigurno gor.

Kar se tiče napovedi pa bi zato moral nekdo odgovarjati. Prejšni petek ga je bilo napovedano mogoče 1 - 3 cm pa ga je tolk padal da se je moralo plužiti, za včeraj in danes pa ga je bilo napovedanega 30+ pa ga je mogoče do sedaj pri nas zapadlo 8 cm. v Ljubljani nič. Hec je da bi morali počakati do zadnjega, prej pa bi lahko izdali opozorilo , da je možnost velika če ciklon vstraja tam kjer lahko fašemo je lahko tist meter snega sicer bo skromno.
Vremenarji so ga lansko leto usrali tudi pri žledu in predvsem pri poplavah. Očitno ne štima vse tako kot mora.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.625
113
Saj so tako napisali
smirk-1.gif
"trenutno napovedi kažejo" (ozeroma nekaj v tem smislu, ne da si mi gledat). Samo ta del folk ob branju izpusti
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Kar zafrkavajte se,koliko škode sta pa povzročila arso in dars,ki jim nihče nič ne more??(državno lastištvo)!!
Nobene škode. Danes sem v skoraj rekordnem času prišel na drug konec Ljubljane sredi prometne "konice". V torek pa sem zaradi najpomembnejših "nosilcev gospodarstva" rabil 4x dlje časa, pa še to samo zato, ker dobro poznam en kup stranskih manj prometnih cest, sicer bi trajalo še 2x dlje.
ti si v svojem avtomobilčku peljal samo svojo rit,šleparji imajo na svojih kamionih vrednega več blaga kot je tvoje skupno premoženje in je odvisno od tega več 100 ljudi
stupid-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.264
6.465
113
pri taščici
Tole je slika od včeraj zjutraj z vojskega. Pravzaprav se malo naprej, Cesta pa ni več tista glavna vojsko Idrija, ki je bila vsaj en dan prej zdrgnjena do asfalta. Snega je bil včeraj zjutraj gor 60. Gor imajo rdeči alarm če je snega MANJ kot meter.
evil.gif

Če ga je več je vse ok.
2167761-Screenshot_2015-02-05-20-47-46-1.png
 

Priponke

  • 2167761-Screenshot_2015-02-05-20-47-46-1.png
    2167761-Screenshot_2015-02-05-20-47-46-1.png
    149,7 KB · Ogledi: 100
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Kar zafrkavajte se,koliko škode sta pa povzročila arso in dars,ki jim nihče nič ne more??(državno lastištvo)!!
Nobene škode. Danes sem v skoraj rekordnem času prišel na drug konec Ljubljane sredi prometne "konice". V torek pa sem zaradi najpomembnejših "nosilcev gospodarstva" rabil 4x dlje časa, pa še to samo zato, ker dobro poznam en kup stranskih manj prometnih cest, sicer bi trajalo še 2x dlje.
ti si v svojem avtomobilčku peljal samo svojo rit,šleparji imajo na svojih kamionih vrednega več blaga kot je tvoje skupno premoženje in je odvisno od tega več 100 ljudi
stupid-1.gif
In jaz ničvrednež seveda imam izpravno zimsko opremo in ne delam težav na cesti, šleperist, ki tovori življenjsko pomembne stvari za stotine ljudi, pa se lahko z zlizanimi gumami postavlja počez? Pa kaj ti dete v cvetu pubertete, ne zajebavaj, sebe lahko farbaš, mene ne rabiš.