žegnanje v Mirni peči

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:
Je bil kdo?
#snecer mode on: Zanima me, kaj ima kraj od tega? Ali lokalni gostinci prodajo kako pleskavico?
bonk.gif

#snecer mode OFF

Ali se zgolj motim in govorim tjavendan, ker me pač tam ni bilo in nimam pojma?

- Kraj ima od tega profit, prodaja se hrana, pijača itd... Turistična promocija kraja in podobno
- Takse na čike niso pobirali
- Prebivalci ne dobijo brezplačnih čepkov - tudi drugače prebivalci niso nastrojeni proti temu, velika večina jih pride firbce popast
- Kaj fajmošter časti iz nabirke ti pa ne morem odgovorit. Lahko ti pa povem da temu dotičnemu župniku tudi približno ni všeč ta dogodek, bi ga takoj ukinil, če bi ga lahko

Kaj te še zanima?
 

peter_nn

Pripravnik
4. okt 2007
509
2
18
Lansko leto so bile na začetku sezone (skoraj vse) žrtve med motoristi zaradi izsiljevanj avtomobilistov. Letošnjo sezono so vse žrtve zaradi lastnih napak.
Ne vem, ali se letos vozijo toliko hitreje ker ni radarjev zaradi stavke policistov, ali je samo naklučje?
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
Po mojem je zgolj naključje, v kombinaciji z zaenkrat še slabimi cestami in varljivimi pogoji.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik peter_nn pravi:
Lansko leto so bile na začetku sezone (skoraj vse) žrtve med motoristi zaradi izsiljevanj avtomobilistov. Letošnjo sezono so vse žrtve zaradi lastnih napak.
Ne vem, ali se letos vozijo toliko hitreje ker ni radarjev zaradi stavke policistov, ali je samo naklučje?
Kdo pa pravi, da ni radarjev...? V petek se popoldan peljem v sužbo, me ustavijo -radar sem itak že prej videl. Klasika -zanima ga motor. No, pa saj ni važno, radarji so. Je pa ta vikend nora gneča na cesti...