Lidlova 7-conska vzmetnica z žepkastimi vzmetmi

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Živjo,

zanima me vaše mnenje glede Lidlove 7-conske vzmetnice z žepkastimi vzmetmi za 139,99€.

Screenshot 2023-09-25 at 19.13.43.png


Vzmetnico bi kupil za 7 letnika in 3 letnico. Zaenkrat ne bi šel na dosti dražje, ker se še zgodi, da se ponoči kdo od njiju polula.

Razmišljam namreč, da dokler sta otroka lahka, ne potrebujeta boljše vzmetnice ali se pač motim?

Hvala za nasvete :)

Lp, SSS
 

oby

Fizikalc
20. jul 2008
371
118
43
za otroke sem jaz kupil v ikei jogije, ki imajo fršluz da lahko slečeš in daš v stroj, ker včasih če se polula tudi čez tisto zaščitno rjuho pride na robu čez...

pri nas imajo vsi otroci latex jogije in je njim sčist super, ker so lahki...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Tako. Plus to, da je tale jogi pretrd za otroka. Ti lepo pise, da je primeren za 80 - 100kg tezkega cloveka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
965
113
Obišči stran
Živjo,

zanima me vaše mnenje glede Lidlove 7-conske vzmetnice z žepkastimi vzmetmi za 139,99€.

Poglej priponko 72510

Vzmetnico bi kupil za 7 letnika in 3 letnico. Zaenkrat ne bi šel na dosti dražje, ker se še zgodi, da se ponoči kdo od njiju polula.

Razmišljam namreč, da dokler sta otroka lahka, ne potrebujeta boljše vzmetnice ali se pač motim?

Hvala za nasvete :)

Lp, SSS

Sicer ne za otroka, ampak sem kupil 140 za vikend za mamo pred parimi leti. Pravi, da spi bolje, kot na Jskovem gold z vzmetmi, cena pa je bila za pol nižja...

Kot pa pravijo malo više, verjetno bo mali pretrd, ampak če jim je to OK...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Sicer ne za otroka, ampak sem kupil 140 za vikend za mamo pred parimi leti. Pravi, da spi bolje, kot na Jskovem gold z vzmetmi, cena pa je bila za pol nižja...

Kot pa pravijo malo više, verjetno bo mali pretrd, ampak če jim je to OK...
Jisk je največje sranje od ležišč - imam eno dražjih penastih v avtodomu, pa je par svetlobnih let za Hitexom, da se ne menimo o Dormeu.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Trenutno ga ni, sicer pa zame najboljše budget ležišče ever - še ko so bili pod 200€ komad, sedaj ko je bil po 400, ne bi niti slučajno dal tega denarja.

Aja, doma imam ziher 7 let in več eno Lidl/Hofer (se ne spomnim) penasto ležišče, vredno vsakega centa.
Jysk pa imam neko takrat najdražje Gold verjetno v trdi izvedbi, ki je šlo ven iz prodaje in je bilo po razumni ceni -70%. Mehko kot čigumi, da se ne menimo o prevleki, ki je čisto muckasta, v glavnem šit - bi jo reklamiral ampak sem moral skrajšat za 10 cm in seveda reklamacija odpade.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.941
-1.486
63
Takrat ko je bil 200€ sem ga kupil tudi jst in ga imam še vedno, pa je star že cca. 15 let. Sicer ni več tako trd kot je bil :D ampak, to pride z leti. Zdaj ko razmišljamo o selitvi, bo potrebno menjati jogi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc