Zavarovalnica Triglav, katastrofa ali pohvala

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Živjo

Sem se odločil, da tud sam napišem, kakšno situacijo sem imel nazadnje, ko sem šel rihata paprije za avto. Je rekla, da bi me najraje poslala k mojemu zav.zasopniku

Začelo se je takole
VOZILO A: na njem sem imel -50%bonusa (prenešen od očeta), avto sem še imel doma, ko sem kupil VOZILO B in ga zav. s 100%, ko sem vozilo A prodal sem šel na trigalv k svojemu zav.zastopniku, da bi mi prenesel bonifikacijo, tako bi se zmanjšala premija, vse sem vzel že prej na obroke, potem, ko mi je crknilo VOZILO B sem takoj kupil VOZILO C in ga ponovno zava.100%.

Vozilo B sem odjavil s prometa, da sem lahko prenesel bonifikacijo....to odjavim na LPP in nato grem na triglav.

Žensko bi kmalu kap, češ, da kaj sem jaz delal,......dobru uro je trajalo preden sem odšel od zavarovalnice, NE MOREM VRJET, KAKO SO LAHKO TAKO NESPOBNI NA ZAVAROVALNICI, še jaz, ko sem sedel za pultom sem si predstavljal, kakao bi lahko naredila na izzi, a ne študirala je pol ure predno je začela pisat dobropis.

Sicer se je namučla tako hudo, da ne bo nikol pozabila takega primera. Na po dobri uri sva vse rešila napisala mi je 3 dobropise.

Na koncu pa mi je še rekla, da boste za drigič vedl, da se tako ne dela.

To so ene navadne zblojene kure vsi an triglavu, ko imaš kaj za plačat so takoj ZA, ko pa je treba vrčata pa ne zanjo.

No temu bi lahko rekel katastrofa ali pa pohvalo, saj se je vseeno rešilo, hvalabogu sem imel ravno tisti dan dovolj časa.

lp
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana

Imel si vozilo A, ki ga nisi še odjavil, ko si kupil B, a imel si 50% bonusa zato si plačal na B polno.
Potem se ti je B, ki si ga vzel na obroke in plačal polno pokvaril in si kupil C in zopet plačal polno, ker B nisi odjavil,
potem pa stopil na TRiglav, da uredijo tvoj špeh, z mislijo, da v 3 minutah boš že zunaj.
Ja bi bil, da nisi naredil takega šmorna. In sedaj kriviš uslužbenko.
bonk.gif


Tore;j
operacija 1 : (vnos podatkov police)
povračilo na vozilu A (neizkoriščena premija)
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi

operacija 2:
prenos bonusa iz A na B
povračilo neizkoriščene premije in zapiranje obrokov
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi

operacija 3:
prenos bonusa iz B na C
povračilo neizkoriščene premije in zapiranje obrokov
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi


>>>>VOZILO A: na njem sem imel -50%bonusa (prenešen od očeta), avto sem še imel doma, ko sem kupil VOZILO B in ga zav. s 100%, ko sem vozilo A prodal sem šel na trigalv k svojemu zav.zastopniku, da bi mi prenesel bonifikacijo, tako bi se zmanjšala premija, vse sem vzel že prej na obroke, potem, ko mi je crknilo VOZILO B sem takoj kupil VOZILO C in ga ponovno zava.100%.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

Imel si vozilo A, ki ga nisi še odjavil, ko si kupil B, a imel si 50% bonusa zato si plačal na B polno.
Potem se ti je B, ki si ga vzel na obroke in plačal polno pokvaril in si kupil C in zopet plačal polno, ker B nisi odjavil,
potem pa stopil na TRiglav, da uredijo tvoj špeh, z mislijo, da v 3 minutah boš že zunaj.
Ja bi bil, da nisi naredil takega šmorna. In sedaj kriviš uslužbenko.
bonk.gif


Tore;j
operacija 1 : (vnos podatkov police)
povračilo na vozilu A (neizkoriščena premija)
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi

operacija 2:
prenos bonusa iz A na B
povračilo neizkoriščene premije in zapiranje obrokov
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi

operacija 3:
prenos bonusa iz B na C
povračilo neizkoriščene premije in zapiranje obrokov
izračun in izpis dodatka k polici in dobropisa.
pregled vseh potrebnih dokumentov o odjavi


>>>>VOZILO A: na njem sem imel -50%bonusa (prenešen od očeta), avto sem še imel doma, ko sem kupil VOZILO B in ga zav. s 100%, ko sem vozilo A prodal sem šel na trigalv k svojemu zav.zastopniku, da bi mi prenesel bonifikacijo, tako bi se zmanjšala premija, vse sem vzel že prej na obroke, potem, ko mi je crknilo VOZILO B sem takoj kupil VOZILO C in ga ponovno zava.100%.

ČLaki mal zakaj bi si delal škodo jaz, če bi avto odjavil bi dobil za njega precej manj to je vozilo A, to vozilo sem sicer prodal par dni po sklenitvi pogodbe za B vozilo.

Krivim uslužbenko, ker je trajalo in trajalo, torej predvidevam, da so tam samo zaradi plače, delal pa skoraj nebi nič. Da je rabla pol ure, da se je zorganizirala je mal preveč, ker so to njihovi papirji, da pa je po pol urih rešila situacijo in, da me ni poslala k svojemu zav.zastopniku (bog vedi kje ej bil tisti čas) je pa lahko pohvala, ker na konc se je vse rešilo.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ti ni jasno!
bonk.gif


Kdo si ti, da sodiš, koliko časa je potrebno za kaj?
Poleg tega si bil "malomaren" in nisi vsake operacije počel samostojno in takrat ko je bila narejena.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Ti ni jasno!
bonk.gif


Kdo si ti, da sodiš, koliko časa je potrebno za kaj?
Poleg tega si bil "malomaren" in nisi vsake operacije počel samostojno in takrat ko je bila narejena.


Kaj a namiguješ, da sem jaz kriv za vse tole,
ne-ne-1.gif

Absolutno so to oni krivi, ker so to dopuščal. Kak sem pa jaz vedel, da mi bo crknil avto in, da ne bo več uporaben.
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne delaj norca iz sebe, vsaj v tem forumu ne.
bonk.gif



Prišel si s primerom, ki ni običajen, imel si kup papirjev in zahtev. In kaj si mislil, da bo kar v 5 minutah končano.

Vsak dokument posebno je potrebno obravnavat, izračunat povračilo, prenesti bonuse iz A na B in nato iz B na C, pozapreti obroke in urediti plačila.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Ne delaj norca iz sebe, vsaj v tem forumu ne.
bonk.gif



Prišel si s primerom, ki ni običajen, imel si kup papirjev in zahtev. In kaj si mislil, da bo kar v 5 minutah končano.

Vsak dokument posebno je potrebno obravnavat, izračunat povračilo, prenesti bonuse iz A na B in nato iz B na C, pozapreti obroke in urediti plačila.

1x je morala prenest bonus in 1x obravnavat obroke.
Med A in B je bil prenesen že pred tem.
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Verjemi pa da to ni tako enostavno kot v štacuni ko ti da v minus žemlje, ki jih je narobe računala in kilo kruha v plus.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne nalagaj.
hysterical-1.gif

Iz napisanega je razmeti drugače ali pa si "pola pismen". Žal.
grin1.gif


Citat:
VOZILO A: na njem sem imel -50%bonusa (prenešen od očeta), avto sem še imel doma, ko sem kupil VOZILO B in ga zav. s 100%, ko sem vozilo A prodal sem šel na trigalv k svojemu zav.zastopniku, da bi mi prenesel bonifikacijo, tako bi se zmanjšala premija, vse sem vzel že prej na obroke, potem, ko mi je crknilo VOZILO B sem takoj kupil VOZILO C in ga ponovno zava.100%.

Načeloma na zavarovalnici za prenos bonusa in zapiranje obrokov (enostavna stvar) nima kaj početi 20 minut, drugo pa je, ob taki zmešnjavi kot si jo verjetno prinesel sam. Pa se ne mislim prepirati in dokazovati s teboj. Praksa in izkušnje drugih pač govore drugače.

Je bil kateri od teh vozil VW Golf?
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Ne nalagaj.
hysterical-1.gif

Iz napisanega je razmeti drugače ali pa si "pola pismen". Žal.
grin1.gif


Citat:
VOZILO A: na njem sem imel -50%bonusa (prenešen od očeta), avto sem še imel doma, ko sem kupil VOZILO B in ga zav. s 100%, ko sem vozilo A prodal sem šel na trigalv k svojemu zav.zastopniku, da bi mi prenesel bonifikacijo, tako bi se zmanjšala premija, vse sem vzel že prej na obroke, potem, ko mi je crknilo VOZILO B sem takoj kupil VOZILO C in ga ponovno zava.100%.

Načeloma na zavarovalnici za prenos bonusa in zapiranje obrokov (enostavna stvar) nima kaj početi 20 minut, drugo pa je, ob taki zmešnjavi kot si jo verjetno prinesel sam. Pa se ne mislim prepirati in dokazovati s teboj. Praksa in izkušnje drugih pač govore drugače.

Je bil kateri od teh vozil VW Golf?

Ti pa ne znaš dobro brati sem napisal, da je bila bonifikacija prenesena pri mojmu zav.zasopniku, to, kar sem pa sedaj delal pa je pred drugim zasopnikom "pred šaltarjem"

Z vozilom A ni imela nič opravka temveč samo z vozilo B in C.

Kaj tebi ni jasno sedaj tukaj.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.355
113
Tukaj se moram postaviti na stran zavarovalnice, žal. (Sem imel tudi sam tak primer, ko sem prodal samo avto A in želel prenesti bonus na avto B; obenem je bil z mano brat, ki je bil kupec avta A in je obenem tudi zavaroval avto A z 0% bonusa
aplauz.gif
)

Oseba za šalterjem odgovarja za svoje delo in jim nič ne zamerim, da pošteno premisli, kaj SAMA dela. Navsezadnje se danes z avtoprodajo (in trije avti v eni polici na koncu so točno to) v dobrih 99% ukvarjajo sami lopovi in prasci, ki že tako živijo od natege - zakaj ne bi malo probali okrog prinesti še zavarovalnico?
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne delaj budale iz sebe, in ne misli da imaš opravka s Kekci.


Nagradno vprašanje?

Koliko dobropisov dobim za 2 avta, tretjega sem pa že uredil z zastopnikom?

odg. A : 1
odg. B: 2
odg C; 3


Citat:
Na po dobri uri sva vse rešila napisala mi je 3 dobropise.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Ne delaj budale iz sebe, in ne misli da imaš opravka s Kekci.


Nagradno vprašanje?

Koliko dobropisov dobim za 2 avta, tretjega sem pa že uredil z zastopnikom?

odg. A : 1
odg. B: 2
odg C; 3


Citat:
Na po dobri uri sva vse rešila napisala mi je 3 dobropise.

redface-1.gif
pozabil na asistenco le to mi je tudi vračala.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Dobropise bi, vse je bilo pa na obroke, ki še sploh niso plačani. Mene bi tudi zmedlo. Je to kak nov način kreditiranja ?
smile-1.gif
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Dobropise bi, vse je bilo pa na obroke, ki še sploh niso plačani. Mene bi tudi zmedlo. Je to kak nov način kreditiranja ?
smile-1.gif

KO sva šla proti koncu z dobropisi je govorila tok ste nam dolžni tok smo vi vam dolžni no na koncu sva prišla na to, da so mi oni dolžni.
Samo dva obroka sta bla še odprta, ampak to je rekla, da je mali problem.