Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.791
-247
113
Odvisno od narave problema. Ti si pa z uporabo narekovajev pri besedi problem nakazal, kot da problemov v bistvu ni in zato sem te vprašal v čem je catch.
Tisto "odvisno od narave problema" je precej natančno opisano v ZNB. In kovid nekako ne spada med tiste bolezni, ki povzročajo tako velike probleme (premajhna smrtnost). Zakaj pa misliš, da je tako nijno sprejet nov ZNB će ne zaradi tega, da bi znižali kriterije za hudo bolezen, da bi tudi zaradi kovida lahko sprejemali drastične ukrepe, omejevali svobodo, obvezno cepili....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Na covid sledilniku ni prikaza razmerja cepljeni/necepljeni za umrle.



To pa sploh ni nujno res.
Ni potrebe še po prikazu za umrle, ti že razmerje med cepljenimi in necepjenimi na intenzivni (kjer je možnost preživetja okoli 50% če ne še manj) in splošno hospitaliziranimi pove kam pes taco moli. Razen, če ti ne.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ni potrebe še po prikazu za umrle, ti že razmerje med cepljenimi in necepjenimi na intenzivni (kjer je možnost preživetja okoli 50% če ne še manj) in splošno hospitaliziranimi pove kam pes taco moli. Razen, če ti ne.
Ne, mi ne.

Hočem videti razmerje med cepljenimi/necepljenimi za umrle. Zakaj je to tako težko objaviti ali dodati na Covid sledilnik? Če so številke tako fantastične v prid cepljenja, bi bila to največja reklama za cepljenje.

Niso transparentni. Ponavadi je to zato, ker se nekaj skriva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in darjan

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Posledice izolacije

ETpEdsFWkAE3AL5.jpg


Nakon objave ove fotografije, Roba Sherwooda je nazvao otac i zamolio ga da promjeni ime na društvenim mrežama, da ne dolazi kući za Dan zahvalnosti, te da se prestane koristiti obiteljskim prezimenom neko vrijeme.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Bom jaz povedal ker imam 3 ki delajo v UKC tudi v covid intenzivni v ožji familiji in to zadnje 3 mesece. Njihovo mišljenje se nič ne razlikuje od tega zdravnika kot ne tudi večine drugih. Ja se smehljajo, so super prijazni, se trudijo kolikor morejo, ker so za to šolani in na koncu tudi plačani. Kaj si pa mislijo o teh ljudeh pa raje ne bom pisal da ne bo kdo užaljen.
Od 24 decembra do 2 januarja je imela 172 ur dela od tega dva 32 urna! delavnika. V UKC sem se moral peljat po njo po končanem šihtu ker je zaspala v avtu na parkirišču (hvala bogu ne na cesti).
Včeraj sem bral eno debato zdravstvenega osebja ki dela v ICU v ameriških bolnicah. Oni so še bolj skrajni. Tam bi necepljene ko zmanjka postelj za ostale enostavno poslali domov pa naj tam prebolevajo svoj prehlad.
seveda 9 dni zaporedoma 19 ur efektive na dan...prodajaj to komu drugemu..jaz samo upam da ne pridem na deveti dan 16 uro k takemu zdravniku...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
V bistvu je neverjetno. Štirje pacienti (troli?) z enimi in istimi neumnostmi gonijo štiri teme na tem forumu in ena ima že skoraj 2000 strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in p4pe

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Še vedno vabijo na cepljenje s tem, da vedo in sami proizvajalci navajajo da omikron zaobide zaščito cepiva.
Kjera zvezna dežela v Nemčiji je že najbolj precepljena in 95% je cepljenih okuženih ? :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Še vedno vabijo na cepljenje s tem, da vedo in sami proizvajalci navajajo da omikron zaobide zaščito cepiva.
Kjera zvezna dežela v Nemčiji je že najbolj precepljena in 95% je cepljenih okuženih ? :)
Dejte že mal jenat. Že par mesecev se govori, da se ne gre več za okužbe, pa še kar je vsak dan en kup skoraj enakih postov!?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Hotel sem bolj v tej smeri povedat, da cepljenje še vedno v neki meri ščiti, ne pa tako kot si napisal da zaobide zaščito cepiva.
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Ja ščiti do določene mere, sploh populacija 50+ tega ne zanikam se vidi po številkah v bolnicah če so te pravilne jezi me ker forcirajo mlajšo populacijo k cepljenju kateri prebolijo zadevo v 99% kot prehlad.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Ja ščiti do določene mere, sploh populacija 50+ tega ne zanikam se vidi po številkah v bolnicah če so te pravilne jezi me ker forcirajo mlajšo populacijo k cepljenju kateri prebolijo zadevo v 99% kot prehlad.
Hja, to je pa pač bolano. Ne cepiš otrok, pa je zadeva rešena.
Sam pa poznam 3 mlajše od 50, kateri niso preboleli kot prehlad oz. so bili na intenzivni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.572
986
113
48
KR
Pa to, kot pravite, da vi s svojo glavo razmišljate. My ass. Razmišljate z youtube, twitter, ipd. copy/paste posti. To tudi približno ni razmišljanje s svojo glavo! Če ne bi blo teh socialnih omrežij, grem stavit, da bi bli tudi že vsi ali pa vsaj večina, kateri niste cepljeni, že 3x cepljeni. :evil: :nazdravje:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.595
113
Massive 145-Country Study Shows Sharp INCREASE of Transmission and DEATH After Introduction of COVID Vaccines


Športniki težko dihajo, pravijo
Georgia’s No 1 tennis player, Nikoloz Basilashvili, quits match in Australian open due to breathing difficulties.