Zakaj je toliko samskih žensk?

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.523
5.522
113
Kaj lajkas - da jo je tako naredil? Doma imam tako, kot sem si naredil, je rekel. To je samo en način, kako to narediš... To je tudi poba, ki je odprl temo, zensk se ne tepe, razen če se jih ali neki tacga...

99,9% je verjetnost (ali pa samo moje upanje) da zliva fantek samo svoje fantazije okol tega tu gor, ker v svojih nebulozah ni glih konsistenten, malo manj razveseljivo je seveda, koliko lajkcov te njegove izjave dobivajo. Vsi frustrirani na kup priletijo in se trepljajo po hrbtu.

No, vsaj OT nisem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.571
9.283
113
moski rabi zensko za sex, ostalo je nujno zlo. Vsaj dokler je seksualno aktiven in sprica iz njega. Tehnično gledano.
Vsa drama okol tega kako kje zakaj, pa zakaj ne, in kake so, so pa šank debate, da ne zgledaš glupo, če bi v tišini pir pil s kolegi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
vidim fanta, pristopi do punc, normaln pristop, nisem verjel ocem, zacele so ga psovat in zanicevat. Najdebelejsa (sinji kit ji recimo) mu je kazala fakica) in mu govorila ****** šupak.
Wtf
1708069565319.png
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.047
5.258
113
99,9% je verjetnost (ali pa samo moje upanje) da zliva fantek samo svoje fantazije okol tega tu gor, ker v svojih nebulozah ni glih konsistenten, malo manj razveseljivo je seveda, koliko lajkcov te njegove izjave dobivajo. Vsi frustrirani na kup priletijo in se trepljajo po hrbtu.

Lahko povprašamo dečke tu gor, da tudi moški smo navadna govna, katera niso sposobna imeti psa, kaj šele sočloveka pri sebi. In večina bo poznala kakšnega znanca, kateri spada v to skupino. Posledično bi morale tudi ženske biti sposobne podobne samorefleksije in izpostaviti vsaj kakšno znanko, katera spada v isto klaso.

Mogoče imaš ti vse porihtano in si oženilo prvo ljubezen iz srednje šole z katero si nedolžnost izgubilo. In krog prijateljev in sorodnikov je krog popolnih ljudi z življenjem kot iz instagram feeda.

Ostali pa smo lahko izkusili realnejši del življenja. Od bejb, katera na drugem zmenku že vpraša koliko te je v hlačah in koliko na računu, do takih, katere si skozi zid stanovanja slišal kričati "utihni, pi*ka ti materina" na lastnega dojenčka, kateri ni nehal jokati. Kakšno leto nazaj sem na mesengerju našel arhivirane pogovore (pred leti nisi upal brisati, si lahko dal v arhiv). Pa grem gledti kdo so ti ljudje. Pa najdem punce iz tinderja. In ugani. Večina teh katere so me na neki točki ghostale ali zavrnile zaradi malenkosti (plavaš? ne? oprosti nisi zame, jaz zelo rada plavam) so še vedno srečno samske (v joga hlačah in z cucki na slikah).
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.184
980
113
Emona / Carnium
Lahko povprašamo dečke tu gor, da tudi moški smo navadna govna, katera niso sposobna imeti psa, kaj šele sočloveka pri sebi.
Recimo:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.047
5.258
113
  • Všeč mi je
Reactions: Vprasaj

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.215
894
113
Kaj lajkas - da jo je tako naredil? Doma imam tako, kot sem si naredil, je rekel. To je samo en način, kako to narediš... To je tudi poba, ki je odprl temo, zensk se ne tepe, razen če se jih ali neki tacga...

Ok, vidm da nism ravno postekal tvoj post. Ce je pa tak 'đek' pol zenski nism fous. Itak bo spakirala, slej k prej. Upam vsaj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.983
5.406
113
Mogoče imaš ti vse porihtano in si oženilo prvo ljubezen iz srednje šole z katero si nedolžnost izgubilo. In krog prijateljev in sorodnikov je krog popolnih ljudi z življenjem kot iz instagram feeda.

Se peljem prejle z avtom.....in na valu202 nek meni nov komad....in se spomnim na tole z Jabe.... :valjamse:


 
  • Ljubezen
Reactions: Jabe

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Všeč mi je kako feministe (nekateri jim pravite "ženske") začnejo uporabljati ekstremne primere, ko začnejo izgubljati argument. To se v tem pogovoru dogaja. In zakaj je to njihova taktika? Ker njih ne zanima dejstvo ali resnica. Njih zanima emocija in manipulacija dejstev. In ženska je po naravi manipulativna. Zakaj? Ker ni neumna, ker razume, da jo moški v fizičnem konfliktu takoj uniči. Moški so fizično močnejši od ženske. Dejstvo. In če te v samem aktu nasilja ne premaga, lahko le tega manipulira.

Poglej konflikt med dvema moškima. Recimo da imam konflikt s teboj. Najprej debatirava civilizirano , potem sva glasna, ko pride do boja boj določi zmagovalca. Zmagovalec zmaga poraženec prizna poraz, gremo dalje. Spoštovanje, bratstvo ostane. Obstaja hierarhija, ki se jo spoštuje. Ni zamer ali špecanja ali zaničevanja. Gre se kako dva moška rešujeta konflikt.

Poglej konflikt moški ženska v preteklosti do 1950. Najprej debatirava, potem ženska postane glasna, žaljiva, nespoštljiva. Moški umiri žensko z dominacijo. Če gre preko roba, ji tudi lahko primaže kako, tako kot so nas starši ko se nismo obnašali lepo. Žena se podredi, moški ima zadnjo besedo. (razume da so posledice če se moškega ne spoštuje - moški ima določeno odgovornost zato ima tudi določeno avtoriteto)

Zdej pa poglejmo konflikte v letu 2024 moški ženska:
Če moški izrazi omejitev nad žensko je to kontroliranje (ne boš hodila ven z kurbirskimi kolegicami, ne boš šla na sidnikalca, ne boš objavljala na pol golih fotk na instagramu...) Moški ne sme reči da se obnaša neprimerno, ne sme omejevati njene svobode. ne bom s premenila, moj tantrum bos prenašal in nič mi ne moreš, če razmišljaš drugače si idijot, zločinec, toksičen.... (če vidiš vzorec, svoboda, čustvena kontrola, sramovanje, manipulacija) Če ne boš sprejel tega si misagonist. In potem se ženske čudijo kje so pravi moški, če moški ne sme imeti avtoritete do nekoga do katerega je odgovoren. (pravice vse, odgovornosti NIČ)

Moški, ne pustite se manipulirati od žensk, niste njihov rešitelj, investirajte v mačjo hrano, ker te ženske jo nekoč bodo kupovale veliko.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Kot malo cez 30 in nedolgo, hvalabogu, spet na trgu, lahko potrdim, da je stanje obup. Vse se je zamaknilo za ene 10 let pri zenskah in tam do 40ga vecina zivi kot najstnice.
Žal mi je. Ni lahko ostati sam. Ampak nisi sam. Veliko je takih moških za katere jim večina ljudi (don't give a solitary fuck) :( Vzgojen si bil za dating svet, kateri ne obstaja več.
https://youtube.com/shorts/VxmSVxPiU2A?si=ICdERCZmoS0kmcWb
Moraš se zavedati da moški vedno pogojeno ljubljen, s tem ko si pogojen imaš določene vzvode.
Moj nasvet je delaj bolj trdo, vrzi se najprej v delo, ne na silo iskat baburnie, kar pride mimo. Bodi vedno spoštljiv. Če vidiš da se spoštovanje od ženske ki se družiš ne vrača, prvič opozori - drugič ne več in povej kaj je treba narediti (če se oseba ne opraviči in začne tantrum - poglej ji direktno v oči, reči ji glasno in jasno, da takega nespoštovanja ne boš toleriral več, da naj ti spi-zdi izpred obraza za vedno). potem se pa ne oziraj več nazaj, blokiraj vse stike (Excommunicado ), odidi. To ti bo dalo več samozavesti in razumel boš igro bolje, ko boš nekajkrat to naredil. In ne skrbi, ženske delajo to moškim dandanes na urni bazi, ne pusti se poniževati in dajati pozornost ženskam ki si to ne zasluzijo. Fu**ck em
Nikoli pa ne bodi nesramen ali nespoštljiv če ni razloga za to, ostani močen in stoičen. Zaupaj mi ženske obožujejo močnega moškega, ki ga ne morejo kontrolirati. (ker če se boš spremenil za njo bo izgubila tisto kar jo je privlačilo najprej na tebi in te bo pustila).

In pa najbolj pomebno: Nikoli ne sprejemaj kakršnihkoli dating nasvetov od žensk. Nikoli ne sprašuje rib kako se jih ujame, vprašaj ribiča. Jaz se spomnim nasvetov svojih sošolk in kasneje punc na faksu.... Oh joj, ko bi le vedel takrat kar vem sedaj... Vsi živimo in se učimo.
 

Priponke

  • HD-wallpaper-be-strong-hurt-desert-strong-words-lion-feelings.jpg
    HD-wallpaper-be-strong-hurt-desert-strong-words-lion-feelings.jpg
    83,5 KB · Ogledi: 53
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon