Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
sem se pretihotapil v eno njihovo facebook skupino s 120.000 člani kjer si tej arabci pomagajo pri tihotapljenju v Evropo in do zdaj sem opazil da:

- zelo radi delajo selfije na čolnih
- je vse skupaj za njih ena sama avantura
- na Švedskem dejansko dobijo stanovanje
- si dajejo nasvete kako se izogibat dajanju prstnih odtisov
- zelo radi objavljajo slike sebe z orožjem in nato ko se sprehajajo skozi državo

česa več nisem zasledil, ker je vse napisano v arabščini in moram vsako stvar prevajat z googlom. Je pa zanimivo gledat to invazijo ki jo UNHCR celo podpira. Žalostno kaj delajo iz Evrope...to bo masaker, ne invazija. Čez 20let bomo mi begunci.


In še ena opazka... CENZURA! V enem zapisu kjer so si dajali nasvete kako se izogniti dajanju prstnih odtisov sem čisto lepo prijazno vprašal "Why avoiding giving fingerprint? It is obligatory, you must obey coutry laws." No, moj zapis so že pobrisali v dveh minutah. Toliko o tem koga spuščamo v EU.

Večina uboga samo koran in svojega imama. J3be se njim za EU zakone. Dobr so zdresirani, celo bolje kot slovenske ovčice.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Srbija zadnje 4 mesece namenja 20k dnevno ua begunce. Idioti.
Kahel pravi, da bo sirija se trajala in da se je treba prilagoditi. Podpiram. Penzije 70% dol, pa ce komu ne pase z begunci v nemcijo.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
vidim pa še en izziv za nas ki uporabljamo latinico... zmeraj več je zapisov v arabščini. Te grabljice so vsepovsod, google komaj prevede kakšno besedo. Kmalu bomo uvedli drugi jezik v šole in to ne bo angleščina...

شباب سؤال
شو وضع الطريق من اليونان الى المانيا عن طريق كرواتيا عم يفوتو فيكم تنصحونا ويلي عم يجتمعو بالنمسا عم يوزعهم على دول تانيه ولا شو

Aja, bere/piše se pa iz desne zgoraj proti levi dol. Ravno obratno kot pri nas.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Še prej poslanske plače. Naj dokažejo koliko se jim res gre za to humanitarnost.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
اكتر من 3000 شخص ناطرين القطار كنا بكرواتيا علحدود بعد شيد
بحب خبركون انو ثلث هدول هو من غرب اسيا دول افغانستان و باكستان و هند و هي الشعوب
و ثلثون لبنانية سفلة عامليين حالون سوريين
و الثلث الباقي سوريين و فلسطينية و عراقيين مغلوب على ابو شرف امرنا
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
a dej ga srat s cirilico no. Ni vse kar so srbi povzeli top of the top

ajde prasca znajo dobr spečt
smile-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Je pa zanimivo gledat to invazijo ki jo UNHCR celo podpira.
zanimivo je to, da nekateri predstavniki UNHCR (tujci) govorijo tekoce arabsko...

Res zanimivo za mednarodno humanitarno organizacijo ,ki je prisotna na vsakem koticku tega planeta....

Ce pogledas na njihovo stran bos ugotovil da poznavanje lokalnega jezika pogoj* za zaposlitev v doloceni regiji ampak ok....
Konkretno to zgleda takole:
Languages :
Essential - English (proficient)
Desirable - Arabic (working knowledge)

Vec podrobnosti pa tukaj: KLIK


Mozno je tudi da gre za islamisticno UN zaroto. Sam stavim na prvo varianto....
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
sem se pretihotapil v eno njihovo facebook skupino s 120.000 člani kjer si tej arabci pomagajo pri tihotapljenju v Evropo in do zdaj sem opazil da:

- zelo radi delajo selfije na čolnih
- je vse skupaj za njih ena sama avantura
- na Švedskem dejansko dobijo stanovanje
- si dajejo nasvete kako se izogibat dajanju prstnih odtisov
- zelo radi objavljajo slike sebe z orožjem in nato ko se sprehajajo skozi državo

česa več nisem zasledil, ker je vse napisano v arabščini in moram vsako stvar prevajat z googlom. Je pa zanimivo gledat to invazijo ki jo UNHCR celo podpira. Žalostno kaj delajo iz Evrope...to bo masaker, ne invazija. Čez 20let bomo mi begunci.


In še ena opazka... CENZURA! V enem zapisu kjer so si dajali nasvete kako se izogniti dajanju prstnih odtisov sem čisto lepo prijazno vprašal "Why avoiding giving fingerprint? It is obligatory, you must obey coutry laws." No, moj zapis so že pobrisali v dveh minutah. Toliko o tem koga spuščamo v EU.

Večina uboga samo koran in svojega imama. J3be se njim za EU zakone. Dobr so zdresirani, celo bolje kot slovenske ovčice.

Bova spet o tem zakaj je ta stavek debilen? namig: nimajo istage imama ali imame in trenutno so "imami" v sektaski vojni...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Ne bova, ker nikjer nisem napisal, da imajo vsi istega imama temveč sem uporabil besedo "svojega".
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne bova, ker nikjer nisem napisal, da imajo vsi istega imama temveč sem uporabil besedo "svojega".

ne kapne, huh?

Begunci pripadajo razlicnim "vrstam" Islama in tudi ce bi poslusali (pa ne) bi slo za povsem razlicno obnasanje. Razlicne sekte so trenutno v medsebojni vojni. Imamov u pravem smislu tebe besede pri beguncih sploh ni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Ne, ne kapne ti. Poanta namreč, ki sem jo hotel povedati s tistim postom, ti pa se kot vedno vtikaš v detajle in jih klasično obračaš, da bi pokazal svoje sovernike v lepši luči). Samo se ne obremenjujem zaradi tega.

Namig - poanta je še vedno v tem, da praktično noben ne jebe niti 5% EU zakonodaje oz. zakonov in pravil držav, v katere rinejo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Ne, ne kapne ti. Poanta namreč, ki sem jo hotel povedati s tistim postom, ti pa se kot vedno vtikaš v detajle in jih klasično obračaš, da bi pokazal svoje sovernike v lepši luči). Samo se ne obremenjujem zaradi tega.

Namig - poanta je še vedno v tem, da praktično noben ne jebe niti 5% EU zakonodaje oz. zakonov in pravil držav, v katere rinejo.

A da je to detajl pravis? Gre za zelo heterogeno skupino ,ki se obnasa povsem razlicno. Odvisno od 1000x faktorjev. Ze "tam" so v vojni kaj sele da bi se tukaj strinjali glede cesarkoli. Prav par dni nazaj se je veselo lepil clip kako eden begunec napada druge in kako se "sortirajo".

"IS" ce ze verjames v zgodbice ima povsem paralelen system in locen od "imamov" (siitskih ali sunitskih). Tako da ce ze verjames v "zaroto" potem ukazi zagotovo ne prihajajo od "imamov". Sploh pa tukaj govorio o alevitih, Kurdih in ostalih. To je pa spet zgodba za sebe.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.077
3.162
113
Njegove vernike lahko vidiš v dobri luči samo nekje do bosansko-srbske meje če izvzameš tiste ISIS extremiste. Vse ostalo so pa "pacienti". Da bi takole kot jih prikazuje v enem od prejšnih posnetkov v angliji rekel moji punci mu spoh ne bi odgovoril ampak samo direkt na gobec.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.086
6.899
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik yahel pravi:
Je pa zanimivo gledat to invazijo ki jo UNHCR celo podpira.
zanimivo je to, da nekateri predstavniki UNHCR (tujci) govorijo tekoce arabsko...

Res zanimivo za mednarodno humanitarno organizacijo ,ki je prisotna na vsakem koticku tega planeta....

Ce pogledas na njihovo stran bos ugotovil da poznavanje lokalnega jezika pogoj* za zaposlitev v doloceni regiji ampak ok....
Konkretno to zgleda takole:
Languages :
Essential - English (proficient)
Desirable - Arabic (working knowledge)

Vec podrobnosti pa tukaj: KLIK


Mozno je tudi da gre za islamisticno UN zaroto. Sam stavim na prvo varianto....
Ej prehitevas. Nekaj so zelje, nekaj pa realnost. Arabscina v Sloveniji zaenkrat ni lokalni jezik. V bistvu ni nikjer v evropi.

Sej mi ni cudno ce imajo prevajalce, logicno da jih potrebujejo. Da pa so v tej organizaciji kar zaposleni ljudje, ki izvirajo iz skupine iz katere so begunci....ne vem no....ja komot pomislim na cisto organiziran eksodus...

Pac zanimivo je da jih je toliko kar naenkrat v UNHCR ki govorijo arabsko.