Za turiste ležalniki in senčniki, za begunce k...

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Citat:

Uporabnik eazy pravi:
Kazen za posilstvo je pri muslimanih precej strozja kakor pri kristijanih. Alter je postal moralno in intelektualno brezno...
http://www.mamamia.com.au/news/alicia-gali-jailed-in-the-uae/
Zavajaš, kot že 1000x prej.

I tata bi, sine.

Švedska za gang-rape, UAE in podobne za individualno obravnavo
bonk.gif
.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Prosto po eazyu:

Musulmani niso nikoli krivi za nič. Čisto nikoli. Kriv je zahod. Ceo če se dva musulmana stepeta zaradi spora o lastništvu kamele, je kriv zahod.

Če mu slučajno 45x neizpodbitno dokaže, da zahod ni kriv, potem so pa v tem skrajnem primeru krivi šiiti. Oziroma so po njegovem v ozadju recimo pingvini.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.680
-421
113
no, sm kr cakal da se glavni akterji vrnejo iz aihtop, ker prej se je zadeva ze sumljivo umirila.

skratka se vedno smo pri posilstvih al kako? Matej, a ni prej tko izgledalo kot da smo ze mimo tega?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.077
3.162
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Če je posiljevalec neznan, kako hudiča ve, da je bil musliman
sprasujem se.gif

mogoæe je vpil kakšno parolo
evil.gif

allah akbar,allah akbar,allah akbar,allah akbar,allah akbar,allah akbar namesto dule saviæ, dule saviæ kot bi Easy vpil
evil.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Kazen za posilstvo je pri muslimanih precej strozja kakor pri kristijanih. Alter je postal moralno in intelektualno brezno...
crazy1.gif

Ja, posiljeno žensko kaznujejo s kamenjanjem do smrti. Ne, prav nasprotno, alter (in tudi slovenija in evropa) se počasi prebuja iz neke čudne otrplosti...še malo drekajte, še...
bonk.gif


eazy, bizi in njima podobni zagovarjajo tole spodaj:


radical-islam-shariah-lawoppression-battaile-politics-1367823608.jpg



Tale spodaj je bila posiljena in potem tudi kaznovana v Savdski Arabiji:
73757-female_beheaded.jpg


koranwomen1.jpg




Take slike spodaj bi morali dati na vse obcestne plakate
muslim+rape.png
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, iz irana hodijo v EU, tudi v lj so, osebno poznam dva, javnosti je pa verjetno najbolj znan kirurg, ki v Lj živi z družino (njih ne poznam osebno)...jaz irance sicer vidim tako rekoč vsakodnevno, pa sedaj govorimo o ljubljani, ki ni ravno nek megalopolis evrope.

si dojel, šerlok?
grin1.gif
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.883
903
113

http://www.rtvslo.si/svet/ko-n...pri-zn-u/374620

....Represivni savdski režim pod vodstvom kralja Salmana bin Abdulaziza je letos obglavil več ljudi kot skrajna Islamska država.....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Kaksna logika je, da po posilstvu ali ropanju zenske, potem se njo kaznujejo? Tega reeees ne zastopim.
Easy, a to ti zagovarjas?
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Saj ne kaznujejo še njo, ampak samo njo.

Zakaj, bi ti lažje odgovoril kakšen eazy, bizi,.. oz. kakšna druga neuravnovešena oseba.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Kaksna logika je, da po posilstvu ali ropanju zenske, potem se njo kaznujejo? Tega reeees ne zastopim.
Easy, a to ti zagovarjas?
Llogika tipa:
čeb' k.u.r.ba mela na seb' prazen žakelj je sigurno nebi nihče niti pogledal !
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Misliš parazitu.
Kje si našel begunce?
Od Turčije naprej jih ni.

Aja, pa govorim samo o napaki v besedilu. Drugje sem opazil, da jih ne delaš.
grin1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Saj ti je že povedal, da je v islamu kazen za posilstvo mnogo hujša...

... ja za žrtev. Ne za storilca. Razlog za to: "Imela je izven zakonske spolne odnose."
 

LatkaGravas

Pripravnik
26. maj 2015
266
0
16
Pakistan: KLIK

Ne pozabimo na nigerijske deklice (kristjanke), ki jih je ugrabil Boko Haram: KLIK

V Stockholmu 1000 posilstev v prvih 7 mesecih 2013 - od tega 300(!) deklet (otrok) pod 15 let: KLIK
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
V Beogradu begunci AFNEGUNCI dnevno dvignejo 400.000 evrov...

Balkanspress

Begunci in migranti: Go home, go backl!

Pa še to: Vaša vojna NI naša vojna. Smo imeli kar tri: 1914 - 1918, 1941-1945, ter tisto ob razpadu juge.
Bo kar dovolj za kakšnih 50, če ne celo za 100 let.

Za vas pa BNK (boli nas kuratz)!
 
Nazadnje urejeno:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
sem se pretihotapil v eno njihovo facebook skupino s 120.000 člani kjer si tej arabci pomagajo pri tihotapljenju v Evropo in do zdaj sem opazil da:

- zelo radi delajo selfije na čolnih
- je vse skupaj za njih ena sama avantura
- na Švedskem dejansko dobijo stanovanje
- si dajejo nasvete kako se izogibat dajanju prstnih odtisov
- zelo radi objavljajo slike sebe z orožjem in nato ko se sprehajajo skozi državo

česa več nisem zasledil, ker je vse napisano v arabščini in moram vsako stvar prevajat z googlom. Je pa zanimivo gledat to invazijo ki jo UNHCR celo podpira. Žalostno kaj delajo iz Evrope...to bo masaker, ne invazija. Čez 20let bomo mi begunci.


In še ena opazka... CENZURA! V enem zapisu kjer so si dajali nasvete kako se izogniti dajanju prstnih odtisov sem čisto lepo prijazno vprašal "Why avoiding giving fingerprint? It is obligatory, you must obey coutry laws." No, moj zapis so že pobrisali v dveh minutah. Toliko o tem koga spuščamo v EU.