Woke!1!

I

Izbrisan uporabnik 474

Torej je OK, če je v glavi ženska, ampak samo tako dolgo, dokler v ženski kategoriji nima določenih prednosti kot moški (predispozicije mu daje njegova genetika in ne za kar se psihično ima v svoji glavi)... Ampak če gremo v to smer, potem ni več enakopravnosti, poruši se mavrica, poruši se "mesec ponosa" :rolleyes: Ker, prosto po woke sceni, če se ima za žensko, potem je ženska in lahko uživa vse pravice, kot ženska... razen če ne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sandra
I

Izbrisan uporabnik 474

Če pa si ti napisal, da ženska, ki ni ženska, ne more sodelovati v ženskih športih, ker bi bilo to neenakopravno... Zjasni se :sprasujemse:
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Pa saj že sedaj biološka ženska ne more, če jemlje hormone ali kakšna druga prepovedana poživila. Lepo diskvalifikacija in prepoved in je.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Se mi zdi, da je malo razcepljen. Po eni strani absolutno podpira vse možne barve mavrice in vse črke abecede. Edino, ko bi moral trans babnica (iz strica v teto) v športu tekmovati. Pol pa ni več enakopravnosti.

Po moje ma babo težko feministko, ki mu pod prste gleda, kaj klofa, ko pa gre vstran, pa hitro napiše "peder" :D
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Se mi zdi, da je malo razcepljen. Po eni strani absolutno podpira vse možne barve mavrice in vse črke abecede. Edino, ko bi moral trans babnica (iz strica v teto) v športu tekmovati. Pol pa ni več enakopravnosti.

Po moje ma babo težko feministko, ki mu pod prste gleda, kaj klofa, ko pa gre vstran, pa hitro napiše "peder" :D
Ti očitno res ne zastopiš enakopravnosti
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Če se nekdo počuti kot ženska, pa naj se kliče ženska.
Sej ni problem v tem kako se kdo počuti in za kaj se ima kot posameznik, zaradi mene naj se ima folk za karkoli samo naj ne zahtevajo, da jih tako nazivajo tudi drugi ljudje in naj ne bodo užaljeni (pa še marsikaj drugega) v kolikor jih drugi ne želijo naslavljati tako kot sami želijo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Očitno ti ni tako vseeno.
Sploh pa Neven koliko interakcij imate s transi da imate take probleme.
Zakaj bi nekoga za brezveze klical moški če je rad ženska. Kvečjemu iz čiste hudobe. Tako kot bajsi, debil, itd...
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glej doma na farmi.maš ovce. Lahko jo božaš slataš seksas...sam ne z njo hodit na dolge sprehode in v kino.
Pocni kar ti paše ne pa.meni prodavat da je to ok.
Ali še slabš otrokom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Očitno ti ni tako vseeno.
Sploh pa Neven koliko interakcij imate s transi da imate take probleme.
Zakaj bi nekoga za brezveze klical moški če je rad ženska. Kvečjemu iz čiste hudobe. Tako kot bajsi, debil, itd...
Seveda, da mi ni vseeno, ker se ti osebki s svojimi nazivi vtikajo v življenje vseh okoli njih in zahtevajo nazivanje kot so si ga izmislili "ta dan",

A zakaj bi nekoga klical moški, če je rad ženska? Zgolj in samo zato, ker je dejansko moški. Brez problema se ima za žensko, res mi je vseeno kar tiče tega da se ima za žensko/jelena/vojaški helokopter samo naj ne pričakuje od mene, da ga bom tako nazival tudi jaz. In to z bajsijem, debilom je povsem upravičeno, če je sogovornik dejansko bajsi (kar je v bistvu ljubkovalen izraz za debeluha) ali pa debil ampak ja, vem, dandanes so čustva (ki niti pod razno ne smejo biti prizadeta) absolutno na prvem mestu. Drugače pa si glede na tvoje nazivanje marsikoga z debili in pedri (tudi takrat ko je to najmanj potrebno ali smiselno) v bistvu lahko samo tiho.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth