Woke!1!

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.341
3.400
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Lgbt krožki v šolah? Ne vem zakaj, ampak neki občutek mi pravi, da bo ta golazen, ki nam zdaj vlada, to vpeljala tudi pri nas

In to še prej, preden ji bo rekel Bruselj...
Šolstvo po svetu, naše ni izjema, je orodje politike...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Lgbt krožki v šolah? Ne vem zakaj, ampak neki občutek mi pravi, da bo ta golazen, ki nam zdaj vlada, to vpeljala tudi pri nas

Zaskrbljeni starši bi lahko svojega sončka tudi izpisali iz take šole, preden mu operejo možgane. Močno dvomim, da je to splošna praksa v vseh srednjih šolah, pa tudi vir ni prav verodostojen.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.953
1.835
113
Možno da ni v vseh. Ampak glede na to kako hitro se virus širi, je samo vprašanje časa. Kaj točno potem dosežeš s prepisom?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

B81

22. jul 2007
36.486
10.246
113
Zaskrbljeni starši bi lahko svojega sončka tudi izpisali iz take šole, preden mu operejo možgane. Močno dvomim, da je to splošna praksa v vseh srednjih šolah, pa tudi vir ni prav verodostojen.
Kako bi nasi starsi reagirali, ce bi prisel dokov s tako idejo?
Zelo verjetno bi mogo par dni doma bit...
 
2. jul 2020
4.841
6.359
113
Kako bi nasi starsi reagirali, ce bi prisel dokov s tako idejo?
Zelo verjetno bi mogo par dni doma bit...

Mi so bili vsaj normalni - emoti pa take fore :evil:

Če se ti otrok tako domov pripelje je najboljše, da še starš naredi tranzicijo v znak podpore. Oče v Kik po najcenejšo kiklo in športni moderček in pustno lasuljo, žena te zjutraj naliči da izgledaš kot drag queen iz rave partija. In tak pelješ otroka v šolo, greš iz avta in ga še objameš pred vsemi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.504
15.495
113
Lgbt krožki v šolah? Ne vem zakaj, ampak neki občutek mi pravi, da bo ta golazen, ki nam zdaj vlada, to vpeljala tudi pri nas

Šola je poklicala tudi socialno službo, ker je hči šla k njim in rekla, da se doma ne počuti varno, ker ne sprejemamo njene identitete in kar naprej trdimo, da je deklica. Prosili so nas, da podpišemo načrt, ki pravi, da moramo kot starši ustvariti varen prostor zanjo. Rekli so nam, naj je ne kličemo z imeni, ki bi povzročila čustveno stisko. Ne moremo reči, da je dekle, ker je to oznaka. Povedali so nam, da če tega dokumenta ne podpišemo, lahko zadevo predamo službi za varstvo otrok“.
WTF? To jim dejansko grozijo in na koncu ti po možnosti še odvzamejo otroka v kolikor ne podprejo teh trans zablod še doma, pa kaj so to vsi povsem znoreli ali kaj?
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.083
1.011
113
Kot običajno, ima verjetno tudi ta zgodba dve plati.
In če že starši priznajo, da si je punca "žile rezala" (samopoškodovanje), pa poskuse samomora, kaj vse bi šele to dekle (fant) znalo povedati (al pa psihologinja).

Sam sem proti tem woke neumnostim, ampak ni pa treba zdaj vse LGBTIXQT+ v isti koš neumnosti metat. V določenem % še vedno obstajajo čisto "običajni" homoseksualci. In punca je lahko al lezbijka, al eksperimentira, al se pa samo staršem upira. In če starši trmasto vztrajajo pri obiskovanju nedeljske maše, potem pač ta punca (fant) rine naprej svoje ideje.
Tudi starši znajo biti precej zajebani. Je hčerka povedala, da je ena sošolka že v 6. razredu bruhala, če je dobila manj kot 5. En sošolec pa kričal in metal vse po vrsti, potem pa jokal kot punčka. Ker starši menda hočejo same dobre ocene.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.504
15.495
113
Kot običajno, ima verjetno tudi ta zgodba dve plati.
In če že starši priznajo, da si je punca "žile rezala" (samopoškodovanje), pa poskuse samomora, kaj vse bi šele to dekle (fant) znalo povedati (al pa psihologinja).
Po članku sodeč ni šlo za samopoškodovanje ampak je punca (in niti približno ne fant) grozila s samopoškodovanjem, gre torej "zgolj" za navadno izsiljevanje brez kakršnihkoli dejanj v praksi.
Sam sem proti tem woke neumnostim, ampak ni pa treba zdaj vse LGBTIXQT+ v isti koš neumnosti metat. V določenem % še vedno obstajajo čisto "običajni" homoseksualci. In punca je lahko al lezbijka, al eksperimentira, al se pa samo staršem upira. In če starši trmasto vztrajajo pri obiskovanju nedeljske maše, potem pač ta punca (fant) rine naprej svoje ideje.
Seveda, da so lahko čisto navadni homoseksualci ampak v tem primeru dvomim, da gre za kaj takšnega saj je več kot očitno vse to v glavi deklice sproženo z obiskovanjem teh LGBT krožkov tako da ta punca (in niti približno ne fant) rine naprej tuje ideje in ne lastnih.

Tudi starši znajo biti precej zajebani. Je hčerka povedala, da je ena sošolka že v 6. razredu bruhala, če je dobila manj kot 5. En sošolec pa kričal in metal vse po vrsti, potem pa jokal kot punčka. Ker starši menda hočejo same dobre ocene.
Res je, poznam tudi sam nekaj primerov, ko (pre)visoka pričakovanja staršev delajo konkretne težave otrokom ampak pomoje se ne sme primerjati pričakovanj staršev (in vpliva le-teh) glede otrokovih ocen s pričakovanji o normalni vzgoji in izobraževanju brez indoktrinacije z direktno zahtevano podporo zablodam.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
1680534789473.png


Kaj bi bilo šele, če bi jo ....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.504
15.495
113
Jaz bi rad prebral to zgodbo še iz kakega drugega vira, ne pa iz odkrito sovražnega janšenvskega trobila, ki mu ne verjamem niti, če trdijo, da je opoldan dan.
Iz odkrito sovražnega janševskega trobila? Resno? A se ti malo preveč družiš z dekleti iz Inštituta 8.marec ali kaj podobnega?

Drugače pa izvoli, (veliko bolj podrobno opisana) zgodba Olivie in njenih staršev še iz kakega drugega vira: https://www.dailymail.co.uk/news/ar...mother-shopping-Waterstones-left-turmoil.html
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.504
15.495
113
Ja najboljš, da zdaj iščem članek po netu v nedogled zgolj zato, ker se nekaterim ne dopade embalaža medija in poizkušajo na tak način diskreditirati vse skupaj :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81