Woke!1!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Ne bi rekel ravno....ker to še vedno delajo iz prestiznih lokacij (odmor je otpor)....

Oz "bai lan" za rajo bolj....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.667
1.584
113
Batgirl je tako pretirano woke, da filma sploh ne bodo vrteli, čeprav so ga že posneli in zapravili zanj 90 milijonov dolarjev.


Nekje sem zasledil, da za zadnja leta velja, bolj kot je film woke, manjši je dobiček oz celo izguba. To woke inkvizitorjev do zdaj ni motilo. Glede na to kaj se je zgodilo z netflixom in zdaj tem skropucalom, mogoče obstaja upanje da smo dosegli peak woke in bodo šle stvari na bolje
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Zdaj moramo že v slovenskih reklamah gledati to sranje.
Screenshot_2022-08-07-10-49-46-078_com.naturalmotion.customstreetracer2.jpg
 

B81

22. jul 2007
34.516
8.960
113
A vzrok za shillanje te woke agende po svetu je znan? Kdo stoji zadaj?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.972
5.179
113
Verjetno woke twiter aktivisti, kateri po slučaju pridejo do služb v zabavni industriji.

In potem so vsi drugi krivi ko filmi/serije/igre ne uspejo. In spet ponovijo eno in isto. In spet se čudijo, da ne uspeva. Sproti še druge države opazijo kaj je cool v filmih - in dobiš temnopolte na reklamah v sloveniji. Kjer skoraj vidiš več azijcev, kot pa temnopoltih.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Verjetno woke twiter aktivisti, kateri po slučaju pridejo do služb v zabavni industriji.

In potem so vsi drugi krivi ko filmi/serije/igre ne uspejo. In spet ponovijo eno in isto. In spet se čudijo, da ne uspeva. Sproti še druge države opazijo kaj je cool v filmih - in dobiš temnopolte na reklamah v sloveniji. Kjer skoraj vidiš več azijcev, kot pa temnopoltih.
Jaz mislim, da take načrtno zaposlijo (ukaz za zaposlitev takih pa seveda pride iz vrha). Marsikaj o človeku se da razvideti iz socialnih omrežij, preostalo pa na razgovoru, tako se zaposluje vedno več wokesterjev in začaran krog je sklenjen.
V Hollywoodu pa verjetno isto, starejše igralce, ki niso wokepa izsiljujejo - starejši so, težje je dobiti vlogo. Močno, močno dvomim, da so vsi ti igralci, ki so bili že v 80-ih in 90-ih popularni woke. Že to veliko pove, da je večina njih postala glasna šele max 10 let nazaj.
En primer, ki se ga spomnim, ko se človek ni podredil temu sranju: par let nazaj npr se je pisalo o tem kako so se spravili Jamesa Woodsa, ker je podpiral Trumpa in ni woke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kontra efekt. Me zanima kaj si gayi mislijo o woke agendi? Gre njim tud na klinac siljenje z gay vsebino v filme in serije in povsod, da se jih izpostavlja tko, ali jim je to fajn?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N