Woke!1!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Politično naravnana umetnina, satira - Slavic Lives matter :cheer:

 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Čez 20 let nam bodo taki pisali zakone, kaj se sme in ne sme. Dodamo zraven še muslimane in LGBT skupnost in bomo v manjšini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Ma ni nujno, možnost pa obstaja ja. Jaz sem optimist in upam, da bo večina ljudi čimprej spregledala ter ignorirala oz. ne dopustila obstoja in širjenja teh fašističnih kretenizmov kar bi se potem moralo poznati tudi pri volitvah ipd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in Kamele0N

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Matey, upam, da imaš prav ti in ne sad. Če bo šlo tako naprej, to zanesljivo vodi v hiter propad zahodne civilizacije in načina življenja. Ta woke BS gre čez vse meje. Saj vsak dan sproti videvamo, kaj "cancel culture" dela v ZDA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Kaj se jokate. Kdo je bil zato da se me bana, ker sem že pred leti opozarjal na to? Prav moosseero, Matey in podobni kvazi desni kalibri. Je Erlah lepo napisal leta 2015.
 
  • Haha
Reactions: Matey

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.685
113
kod Džej-Zija
Za tvoj ban nisem nikoli prosil. Tvoj način mi ni všeč, ti bi prakticiral "cancel culture" iz druge strani. V realnosti pa ni potrebno nikogar radirati, dovolj je, da smo na svojem ponosni na svoje korenine in kulturo in da se ne damo utišati. Tudi "refugees welcome" aktivistke so bolj ali manj utihnile. Takrat sem bil glasno proti, nikakor pa ne bi dal teh ljudi (aktivistov in ilegalcev) pobiti.

V tem je razlika med nama. Ti se obnašaš samo kot druga stran istega kovanca.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113
A to je una zakomplexana...kje je ze bil YT video zadnjič prilepljen...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... tam nekje pri LJ je ena familija "Tačrnih" ... šprahajo po ljubljansko ... se mi je zdelo ful čudno, ker sem pričakoval angleščino ... al pa en intervju enega tatemnega na HRT po hrvaško ... mi nardi v možganih kar "fuzl" ... sem preveč am.filmov zgleda videl ...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Za tvoj ban nisem nikoli prosil. Tvoj način mi ni všeč, ti bi prakticiral "cancel culture" iz druge strani. V realnosti pa ni potrebno nikogar radirati, dovolj je, da smo na svojem ponosni na svoje korenine in kulturo in da se ne damo utišati. Tudi "refugees welcome" aktivistke so bolj ali manj utihnile. Takrat sem bil glasno proti, nikakor pa ne bi dal teh ljudi (aktivistov in ilegalcev) pobiti.

V tem je razlika med nama. Ti se obnašaš samo kot druga stran istega kovanca.
Vseeno pa je samo ena možnost da se rešimo teh agend .Drugače bo Zahod propadel oziroma si boste toliko časa zapirali oči, da ne bo več poti nazaj. Časa ni veliko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Demografija? A se bomo spet malo hecali o tem kako bodo (prav prevečkrat ilegalni) migranti z večinoma popolnoma drugačnim dojemanjem sveta in povsem drugačnimi življenjskimi (delovnimi) navadami delali za Evropejce in evropske pokojnine? :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In kdo bo po tvoje delal? Razen, če bomo uvedli star romunski model. Prepoved kontracepcije, preverjanje nosečnosti pri vseh ženskah v rodni dobi in 10 let aresta, če bo poskusila splaviti. :evil: