Vzhodna obvoznica in Golovec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
hysterical-1.gif


Jaz te nisem nikamor vabil, škoda časa za take kot si ti.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Erekcijo mate eni na kolicke in dinamike.
smile-1.gif
Med vikendom ni tezav,ko pa je treba po kruh v Lj,pa nesposobnezi vse zabasete.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.377
113
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Med vikendom ni tezav,ko pa je treba po kruh v Lj,pa nesposobnezi vse zabasete.

ko je pa treba glisirat s polnim kufrom krompirja pa cvička od žlahte na Dolenjskem je pa situacija ravno obratna
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
meni je ta izvoz/križanje res neznanka. ker folk ni nikjer tako posrana, kot tukaj. meni se nikoli ni zdelo, da bi mnogo ljudi vozilo čez tiste neprekinjene črte, sam ne vem, če sem kdaj, pa se skoraj vsakodnevno vozim tam. ampak nekako se mi zdi, da je folk zdaj, ko vidi te kolicke se zmanjšal hitrost in še bolj mečka.

je pa tudi zanimivo, da je to res edini izvoz, kjer se nihče ne umakne na levi pas vozilom, ki se vključujejo. zakaj je temu tako res ne razumem...

zdaj grem mirno po levem pasu do konca, se vedno brez najmanjše težave vključim na desnega, ker je vmes placa, kot bi folk vozil vsaj 120 (verjetno isti potem na prehitevalnem vozijo ljudem za ritjo).

verjetno so pa kolicki res povsem nepotrebni, saj folk samo refleksno stopi po bremzi, ko vidi količke...
 
Nazadnje urejeno:
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Citat:
Uporabnik pablohasan pravi:
meni se nikoli ni zdelo, da bi mnogo ljudi vozilo čez tiste neprekinjene črte, sam ne vem, če sem kdaj, pa se skoraj vsakodnevno vozim tam. ampak nekako se mi zdi, da je folk zdaj, ko vidi te kolicke se zmanjšal hitrost in še bolj mečka.

Vsak dan zjutraj v gneči prihajal iz Dolenjske (Grosupeljske) strani in na teden vsaj 2-3 padalca čez polno črto.
In to samo v trenutku, ko sem se mimo vozil (5 sekund), in da sem uspel opaziti in to v času, ko je ponavadi kar konkretna gneča. Meni se zdi to veliko.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ob taki frekvenci prometa rabis samo enga bebca,ki lovi porabo in se zaradi njega vsi vozimo 100 na uro,pa vsaj enga specialca,ki se vkljuci z 40 namesto 100,pa je stala za vseh 5000 na cesti. Ampak ne,na gas stopit je greh,ker lahko na radar pades,pa poraba se dvigne! Pacienti,ni kej.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.426
9.366
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
dej predlagi še kake ograje vmes med voznim pa pospeševalcem pa da te pol vidm drekač en k te zabijem v tisto pofukano ograjo s tvojih 22 km/h na voznega
priden.gif

A to bi naredu z babičinim pickupom? Pol bi te pa babica s klofarjem po riti, k bi vidla praske.
grims-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.426
9.366
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
ne, folk se v skladu z idiotsko slovenceljsko mentaliteto "ne spustim te not pa če crknem" pol raj začne gurat na desn pas že v mariboru, ker ve da bo pr zožanju vsak slovenceljski bebec varval tist svoj meter asfalta tut za ceno trka. če bi bil folk normalen, neb blo te potrebe, k bi zadrga clo delovala
rolleyes-1.gif

pa ne skrb preveč za dinamike, smo tolk hitri da smo mim pred gužvo
grims-1.gif

O, a ti je babica dala mlekeca z medekom preden ti je dala ključe od pick upa, da ti je svanulo v čem je problem? Dejansko bi morala bit razvrstitev že pred tunelom Golovec in skozi tunel lepo betonski zid, pa nej sam skrajno desni pas pol zapirajo, ne pa komplet še proti Dolenjski, da vse stoji zato ker se dol na Rudniku ne morjo zmenit kako bo šlo mimo količkov. Tunel se pa seveda avtomatsko zapre, ko pride zastoj za desno v tunel.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.426
9.366
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Sicer pa da v Ljubljani ni enega heroja da bi upss povozil te količke. ..

Mogoče bo nenasitno teslo z babičinim pick upom prvi kandidat z jajci?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
neumno vprašajne je dobilo (še bolj) neumen odgovor, če mene vprašaš.
pri prečkanju ceste izven prehoda za pešce, kdo ima prednost: vozilo na cesti ali pešec?