Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Če imaš tako, bi ti moralo delati. Tudi spodnja opcija je lahko vključene in ne bi smela motiti.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Če imaš tako, bi ti moralo delati. Tudi spodnja opcija je lahko vključene in ne bi smela motiti.
Ja, tako sem si tudi predstavljal. Pa mi je že s staro tako čudno delovalo, da ko telefon odklenem in ga prislonim k POSu, spet zapiska in se spet pojavi gui za odklepanje (biometrika), potem pa ponovi postopek in v drugo je ponavadi šlo. Samo je res tečno.
Bom videl če bo kaj bolje brez te nastavitve.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
A komu se delujo Curve v povezavi za Crypto.com... meni je zacelo zavracati 1.4.?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
hvala,.. moram pogruntat zakaj mi ne dela :(

Pre Authorisation on card wasn't autho***

edit: sem jo zbrisal iz Curve in se enkrat dodal pa dela,..
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ja, tako sem si tudi predstavljal. Pa mi je že s staro tako čudno delovalo, da ko telefon odklenem in ga prislonim k POSu, spet zapiska in se spet pojavi gui za odklepanje (biometrika), potem pa ponovi postopek in v drugo je ponavadi šlo. Samo je res tečno.
Bom videl če bo kaj bolje brez te nastavitve.
Morda bi tudi koristilo, če bi pobrisal cache od Curve aplikacije. Meni je to že pomagalo, ko mi ga je sralo.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Evo. Sem dobil novo kartico, zagotovo je s SLO binom, lepo deluje. Iz preventivnih razlogov sem ponovno naložil aplikacijo.
Če tako pomislim, vsaka jim čast, da so s Curve pay šli konkurirat Gpayu. Da lahko tudi v Sloveniji plačujemo s kartico oz kar s telefonom.

Končala se je prejšnja akcija za Cashback. Sedaj je nova. Izključno za nove uporabnike. Torej če odpreš račun preko tega linka, te čaka 5 EUR dobroimetja. Narediti (izvesti pa moraš vsaj 5 plačil večjih od 5 funtov (cca 6 EUR) v čim krajšem času. 14 dni.
Da ponovimo, plačuješ lahko s kartico ali kar s telefonom (NFC), v ozadju pa si lahko naložiš več kartic (Diners, Mastercard, Visa, Visa debit, tudi službeno Mastercard) in sam določaš, s katere bo trgan denar za plačilo. Imaš pa tudi še cel mesec čas, da si premisliš in uporabiš drugo kartico. V tem primeru se bremeni nova izbrana kartica, na prejšnjo pa se povrne znesek plačila (Go back in time).
 

Tinko78

Zelenc'
4. maj 2021
6
0
1
Pozdravljeni,
danes sem si naložil Curve pay. Prva težava je v tem, da ne morem verificirati svojega maila. Javi napako. Druga težava je v tem, da ne morem povezati s Curve svoje slovenske debetne Mastercard. V čem naj bi bila težava? Uporabljam Samsung S21 5g. Hvala lepa.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Pozdravljeni,
danes sem si naložil Curve pay. Prva težava je v tem, da ne morem verificirati svojega maila. Javi napako. Druga težava je v tem, da ne morem povezati s Curve svoje slovenske debetne Mastercard. V čem naj bi bila težava? Uporabljam Samsung S21 5g. Hvala lepa.
Za email ne vem, katerega si vpisal. Curve sprejme tudi SLO debetne kartice. Mora imeti omogočena spletna plačila in gor mora bit 2 EURa za verifikacijo. :)
 

Tinko78

Zelenc'
4. maj 2021
6
0
1
Za email ne vem, katerega si vpisal. Curve sprejme tudi SLO debetne kartice. Mora imeti omogočena spletna plačila in gor mora bit 2 EURa za verifikacijo. :)
S svojo Mastercard brez problema opravljam spletne nakupe in na računu je tudi dovolj denarja, tako da ne vem v čem bi bil problem. Ali bi lahko bila težava v tem, da sem enkrat že imel app Curve nameščeno na telefonu in tudi že dobil kartico, a sem potem račun zaprl, ker se kartice ni dalo uporabljati v povezavi s google pay? Vsak pomoč je dobrodošla. Hvala lepa.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Po 1.maju, mi curve v povezavi z garmin pay ne dela, so kake izkusnje s tem, -do sedaj je delovalo brez problemov.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Glede na to, da app nima nič s samim plačevanjem preko Garmin Paya, dvomim, da bo vplivalo na karkoli. Kvečemu lahko proba kartico odstranit in ponovno dodat v Garmin Pay Wallet, če je res problem samo Garmin Pay.
Mislim da ni problemo v garmin pay, na uri mi lepo omogoči plačevanje, potem pa pos terminal zablokira, 2x so ga celo resetirali, ali pa zavrne plačilo. App ponovno naložen, nimam idej.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Danes kupoval s Curve kartico na Mimovrste, source Diners, pa mi je transakcijo zavrnilo (SMS sem dobil in pravilno vnesel)

Vmes sem posodobil app in uspešno top-upal Revolut z isto Curve kartico (ravno tako z Diners-om kot virom).

Mogoče kdo s podobno izkušnjo ? Bo to težava pri trgovcu (Mimovrste) ali Curve-u ?