vrenko

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne smeš preveč povezano gledat teh lokacij stanovanj, lokala, policije, "galerije".
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.082
799
113
Vem, vem, samo spomine obujam, me že več let ni bilo na totem koncu, pa rad malo razložim doma, jih moram peljat počasi malo gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.082
799
113
Hehe ne. Ta "trg" na Dravski ulici sem spoznal okoli leta 2001 ali 2002, koncert Predina in imam na določene dele Maribora prav posebne spomine. Kot na nune in pohane piške :) na Piramido sem pa prvič šel kar z ženo in sinom, šele leta 2016, če se prav spomnim. Na Lent sem pa premalo hodil, nisem imel denarja, tam je pa vse po čevapih in pivu dišalo :)

In to mi tud malo paše pri tej nadaljevanki. Drugače hardcore štajerščina je kar malo prehuda no, če je za državo narejeno, si ne k srcu nost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.418
9.164
113
sej normaln folk ne govori hard core...reporter milan recimo predstavlja kao "low life" in pretiravajo :D to je scena viol in podobno. "Ka te stabo je"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj ste tak zapeli za to "štajerščino" - mimogrede v MB govorimo mariborsko, sploh pa ne dupleško - kot je govoril pred bivši župan.

Enostavno tako kot govorijo v nadaljevanki ne govori nihče, še tako ne kot "fotograf" v prvih dveh delih ne. Normalno mariborsko govorico so skoraj vsi igralci v tej nadaljevanki SPOSOBNI sproducirat, 99% slovencev pa jo je sposobno razumet brez težav! Pustimo zdaj like, ki so očitno prišleki v nadaljevanki.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Najbolje bi bilo, da je vse v Ljubljani in bi se potem lahko Štajerci noramlano kregali, da je vse v Ljubljani. Tako pa niste v pravem elementu. Všeč vam je, da je scena v Mariboru, ni vam všeč kako govorijo. Naj se Časova sleče pa bomo vsi enotni. Ziher ima še kaj za pokazat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.339
2.278
113
Česnova pa res nima več kaj za pokazat.
Ma kaj a ne bi bilo vredu, če bi en tak kot vrenko govoril malce drugače. Saj so taki njegovi tudi na primorskem, gorenjskem, pa tam.
IZGUBLJENA priložnost. čakamo na naslednjo nadaljevanko v naslednjem letu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Meni je serija všeč, problem pa vidim, da jim bo pri naslednjem umoru slovenskih igralcev zmanjkalo. Sem iz MB pa bolj kot jezik me zanima, kje so vse te hiše :)
 

flybejba

Pripravnik
31. jan 2020
70
38
18
Meni je serija všeč, problem pa vidim, da jim bo pri naslednjem umoru slovenskih igralcev zmanjkalo. Sem iz MB pa bolj kot jezik me zanima, kje so vse te hiše :)

Se mi dozdeva, da so bile tiste scene pri parku po Tomšičevem drevoredu snemane, ampak to so stare vile - kaj novejšega pa po drugih lokacijah.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Stare vile so Aškerčeva, Prešernova, Tomšičev drevored - no tam okoli.
Policija - zavarovalnica Sava, prej ZM
Bloki in notranjost - Ljubljana Situla + studio.
Jazz club - bivši Petelin (za notranjost ne vem).
Nekaj pejsažov z vrha ZM ali Hotel City.
Kje pa je "fotr Rifle" doma pa po moje Studenci, Tezno, Pobrežje.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Stare vile so Aškerčeva, Prešernova, Tomšičev drevored - no tam okoli.
Policija - zavarovalnica Sava, prej ZM
Bloki in notranjost - Ljubljana Situla + studio.
Jazz club - bivši Petelin (za notranjost ne vem).
Nekaj pejsažov z vrha ZM ali Hotel City.
Kje pa je "fotr Rifle" doma pa po moje Studenci, Tezno, Pobrežje.
Galerija je IZUM, Rifle pa bi znal biti iz Bezenškove, pod Koroškim mostom. :)
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Imaš prav, bi znalo biti Pobrežje (ali pa Brezje, Tabor, ...), Bezenškova je malo bolj posh. :) Če me spomin ne vara, je pa makrolokacija šla z dron-posnetkom v smeri Bezenškove.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver