vrenko

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
245
113
a tale jazz klub dejansko funkcionira?

a imate ljubljancani kaksen tak pajzl z zivo glasbo? lahko tud kej drugega spilajo, sam da je v zivo, pa da lahko cvekas zraven, da ni to koncert, k se ne mores pogovarjat?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V odjavni špici je med zahvalami naveden jazz klub Blunout Domžale.

Fotr pa je očitno doma v Društveni ulici 2, LJ, oz. sosednji hiši. ;)
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
a fotr Rifle? men on sploh ni za igralca, ne vem zakaj

zgleda sem prevec Podarim dobim gledal
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Zdej me je pa ful zmotil, čist nerealno. Mislm folk sedi v lokalu brez mask in pije pijačo. Mislm kera fantastika, povsem izkrivljeno in daleč od resničnosti. Star trek je bil bolj realen.:gorjaca:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
245
113
so pozabili dat napis "snemano pred corona krizo", ceprav na koncu napisov pise december 2020.

jj bo izjavil da gre za nelegalno zbiranje in jutri bojo policaji igralcem vrocali kazni.

zihr.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
a fotr Rifle? men on sploh ni za igralca, ne vem zakaj

zgleda sem prevec Podarim dobim gledal


Pa to še ni vse: ko se je v prvem delu (drugega knjižnega dela) Tetičkovičeva srečala na tisti slikarjevi žurki z Dariom Vargo, sem mislil, da bo rekla:
Ja Srečko, a si ti tudi tu? (realcija Srečko Debevc - sestra Franja) :evil:

p.s. tudi meni Rifle ne spada sem not, ne vem no ...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jazz Club Gajo?
V odjavni špici je med zahvalami naveden jazz klub Blunout Domžale.
Imajo na svoji strani sliko s snemanja. ;)

Ta druga zgodba je bila pa tako prozorna že od začetka, samo motiv so morali nekje iz riti potegnit. Itak je bilo jasno kdo je morilec, ko je bakico v temno škatlo posadil in ji dal črno masko gor pa slušalke. Sem upal, da se bo v kako drugo smer razvilo, pa se žal ni - recimo specialci Tujske legije bi ga lahko, ker so bile pač Schagallove skice v mapi, ki jih je Korenika "ukradel" iz Francoske zapuščine. :evil:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Imajo na svoji strani sliko s snemanja. ;)

Ta druga zgodba je bila pa tako prozorna že od začetka, samo motiv so morali nekje iz riti potegnit. Itak je bilo jasno kdo je morilec, ko je bakico v temno škatlo posadil in ji dal črno masko gor pa slušalke.

Točno tako. Žal je bilo tudi meni takoj jasno, pa sem si mislil "nemogoče, preveč simpl"

Ampak je blo točno tako, preveč predvidljivo in simpl ... še vedno grenko-sladek feeling glede te nadaljevanke, še vedno v skladu s (slovenskimi) pričakovanji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Točno tako. Žal je bilo tudi meni takoj jasno, pa sem si mislil "nemogoče, preveč simpl"

Ampak je blo točno tako, preveč predvidljivo in simpl ... še vedno grenko-sladek feeling glede te nadaljevanke, še vedno v skladu s (slovenskimi) pričakovanji.

Tud jaz sem takoj vedel da je ta Doli. Ma ne vem, preveč je stisnjeno. Ful bi lahko začeli v smer, da je več možnih osumljencev, žena, ki se je delala da je vse kul, njo bi lahko ful več izkoristil, konc koncev tud brat,... ne vem no mogoče je sam preveč zazipano za v dva dela.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.515
9.214
113
Dejte drugič morilca napisat po prvem delu, ne ko je vsega konec :).
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.797
113
kod Džej-Zija
Jaz sem včeraj pogledal oba dela enega za drugim. Tista inštalacija s slušalkami in masko je bila res prozorna. Pa še tisto opozorilo na pevko "g. inšpektor, lahko vam povem, kdo je Silvana zadnji videl živega" je bilo malo preveč očitno. Mi je bilo pa zato všeč Dolijevo končno zaslišanje z njegovim izbruhom.

BTW, je kdo štekal inštalacijo? Avtor je bil kao slikar, sem pomislil na VR, potem pa vidim samo črne preveze za oči. WTF?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Če se ne motim je bila to ena druga “umetnina” v drugem delu galerije, ki ni imela veze z umetninami g. Korenike. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Pa to še ni vse: ko se je v prvem delu (drugega knjižnega dela) Tetičkovičeva srečala na tisti slikarjevi žurki z Dariom Vargo, sem mislil, da bo rekla:
Ja Srečko, a si ti tudi tu? (realcija Srečko Debevc - sestra Franja) :evil:

p.s. tudi meni Rifle ne spada sem not, ne vem no ...

V bistvu Rifle oziroma fotr od detektiva sploh ne spada v zgodbe :) čisto mimo, kr nekaj.