Vpoklici za bmw

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Nic, oni tega baje niso naredili. Nisem navajen, da bi moral cel avto poslikat in posnet pred servisom :bonk:
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
364
63
Malo joke sicer: "Naslednič kup M optik notranjost tko k vsak normaln pa ne boš meŁ teh probŁemov, k se ne vid na črni, veš!"

On topic: Res nebi pričakoval take šlamparije niti na Dacia servisu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in B81

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.368
113
temu se reče "battered woman syndrome". vedno nazaj po še.

p.s.
ko se boste naslednjič spraševali ali laže ali koliko moraš biti ubrisan, da se ne obrneš pa greš. da bo lažje razumeti.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
"temu se reče "battered woman syndrome". vedno nazaj po še."

Nikakor, BMWjev se ne kupuje ker so uradni servisi eni prašiči, kupuje se jih ker so tako dobri avti, da se prašičevce še stolerira zraven.

Komur pa je nepomembno že, če ima pogon avto spredaj, pa pač niso namenjeni. Vozite avte s katerimi ste zadovoljni, in ne nosite Stockholmskega sindroma še v to temo :aplauz:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.368
113
Seveda... Ampak jaz samo vozim, tankam in ko se lucka, prizge grem na reden servis. Na podlagi takih izkusenj ne menjas. Da me 5x nazaj klicejo za nic, vse poserjejo, namesto spucajo, potem pa... Ampak to sem jaz.

Je nekaj podobnega kot sindrom ženske z nasilnim partnerjem.

Jaz vem kaj je, zato pa ne vidim povezave s to temo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.368
113
Vakam ze 12 let na enem, da koncno nekaj crkne. Ali pa na AC vzge, npr... Na drugem 4. Temu se rece, da v biti ne rabi potem vpoklicev, ker s prve dela. Cakam, da ti povem, evo crknilo je in bos lahko rekel, evo sem ti rekel - sranje. Pa ceprav 15 let star avto.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Si mogoce pomislila, da druge znamke enostavno nimajo na voljo avta, ki je cisto prav velik za tvojo garazo, ima super avt. menjalnik, ostalo navlako in je recimo ok za pogledat, zraven tega pa je v bistvu zelo poceni napram drugim podobnim?
Pac eni gledamo tudi na omenjene zadeve :rolleyes:

Za drugic se gre v Cjele, pac ne vec v Marpog in vlecenje noter te bmw psihoze nima smisla, tisto je bolj za 20 letne pubece.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Vakam ze 12 let na enem, da koncno nekaj crkne. Ali pa na AC vzge, npr... Na drugem 4. Temu se rece, da v biti ne rabi potem vpoklicev, ker s prve dela. Cakam, da ti povem, evo crknilo je in bos lahko rekel, evo sem ti rekel - sranje. Pa ceprav 15 let star avto.
Srečno, kaj naj rečem. Ne kliči hudiča, še sam prerad pride.

Upam tudi, da imaš še kar soliden spomin. Včasih se kakšen takle najde za japonca, na katerem "ni nikoli menjal ničesar", avto dela in v 7ih letih ni imel niti ene težave. No, po še nekaj obujanja spominov se pa nato izkaže, da je moral zamenjati motor, ker ga je plin uničil...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.368
113
V bistvu ga... Kupujem in gledam po novem, kot je jezek omenil, pa nimam izgovora, zakaj. Da bi vsaj zarnica sla, da bi rekla, matr tole se ke kvarit zacelo...

B81
Ne. Vse omenjeno je sekundarno temu ali avto mene vozi po mojih opravkih ali jaz njega po njegovih. Kdo komu sluzi? Vseeno ali je BMW ali je Bentley ali je Dacia, ce serje, adijo. In ce ga ne znajo postimat, tudi. Na nacelni ravni da je avto dober, samo servis ne, si tudi ne morem pomagat.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Ma glej...enostavno ti ne verjamem. Morda pa ne znas vozit, ali pa ne ves kako morajo zadeve na avtu špilat. Imel sem ene 10 citroenov, pa se ene 10 jih imam v blizini/druzini. Pa se sosed je citro servis. Pa sam sem vsaj 20 dni dopusta v vseh letih porabil za obiske citro servisev. Pa vsaj ene 2 leti skupaj sem cakal na rezervne dele da pridejo iz Francije/Kopra/lepe pixe materine.... Pa vsaj ene 50 popravil sem izvedel sam na citrotih. Pa vsaj ene 300 dni sem prezivel pri kozolcarjih, kjer so bili citroti na dvigalu. Pa dele sem nabavljal v italiji, Bruslju, Romuniji. Pa imam polno servis manualov. Pa sem prisoten na vseh tujih PSA forumih.....
In ti pac NE verjamem. Lahko (malo verjetno sicer) pa da ti na rednem servisu res podelajo vse vnaprej in nazaj preventivno....ker si lastnica/prileznica/sosolka gazde.....ali pa vsakic odkantas jurcka, pa mislis da je to za olje...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ales85