Vpoklici za bmw

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Lahko bi bil ATF, ki se poleg avtomatikov v bemflih daje v servo volan... Pa si tam... :obesise:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Razlogov je več:
-you pay peanuts you get monkeys
-jebivetrstvo zaposlenih, odsotnost vodenja s strani šefov
-premalo kadra, lovljenje rokov in hitenje za brezveze, skratka, slaba organizacija.

Vsekakor ne bo šlo nikoli na bolje če se ne pritožiš. Tega fleka se ne da spucati, lepo naj plačajo nov strop.

Kolegici so na 1. servisu na novi mazdi delali kakor courtesy notranje čiščenje avta (kar je nekaj, kar bi očitno moral človek tem opicam preventivno vnaprej prepovedati), in je en "murnček" šel z vitreksom špricati po števcih... Ker je na glas povedala, da je to za nikamor, so brez besed naročili novega...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Generik

B81

22. jul 2007
34.576
9.009
113
Sam imam navado, da na servis pripeljem avto spucan "kot nov", pričakujem, da dobim takega tudi nazaj.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Pohvale.

Mislim, tako se s tujimi avti ne dela.

A kdo misli, da mularija, ki v portoroških hotelih parkira avte, kdaj tudi kakšnega ferarija, tudi serje z umazano roko po stropu? Malo morgen, še senčnika si ne spustijo, kaj šele, da bi si šli zic nastavljati...
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Sam imam navado, da na servis pripeljem avto spucan "kot nov", pričakujem, da dobim takega tudi nazaj.
To je najmanj kar moraš pričakovati pri vseh znamkah, pri premium pa bi ti za moje pojme morali skuhati še kavico in ponuditi v vmesnem času servisa nadomestni avto enakega ranga s polnim rezervoarjem in da lahko praznega vrneš.
Pri tem potem vsaj veš zakaj plačaš toliko dražji nakup vozila in servise pri premijskih vozilih. Je potem to upravičeno.
 

B81

22. jul 2007
34.576
9.009
113
No lepa gospodična na šalterju vpraša, če boš kavico in nadomestni avto pri vpoklicu tudi ponudijo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Generik

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.667
1.012
113
Pohvale.

Mislim, tako se s tujimi avti ne dela.

A kdo misli, da mularija, ki v portoroških hotelih parkira avte, kdaj tudi kakšnega ferarija, tudi serje z umazano roko po stropu? Malo morgen, še senčnika si ne spustijo, kaj šele, da bi si šli zic nastavljati...

Meni so vedno sedež predrkali na uradnem servisu. Zdaj grem tako daleč, da želim na sprejemu da na delovni nalog napiše naj sedež pustijo pri miru. Res da sem velik ampak če se ne more stegnit z nogo do pedal za tistih 20m pa tudi k.

Obratno bi še razumel, če se ne bi mogel vsesti v avto.
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N in novaa

jezek

Guru
24. jul 2008
2.646
1.257
113
Jebala vas kava, blondinka in nadomestna jajca! Jaz bi bil bolj zadovoljen ce bi zavorno zamenjali kot se zagre, nebi popraskali pol avta in svecke zamenjali brizno! Na bencinarjih zdaj svece menjajo zelo pogosto. Tokiko skode kot ti lahko naredijo pri tem....je morda bolje ce 100 jurjev ne menjas olja in svec!
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Meni so vedno sedež predrkali na uradnem servisu. Zdaj grem tako daleč, da želim na sprejemu da na delovni nalog napiše naj sedež pustijo pri miru. Res da sem velik ampak če se ne more stegnit z nogo do pedal za tistih 20m pa tudi k.

Obratno bi še razumel, če se ne bi mogel vsesti v avto.
to pa nisem nikoli razumel, kaj ste eni tok alergični na nastavitev sedeža
 
  • Všeč mi je
Reactions: ksi, ales85 in sad
27. jan 2022
4.801
1.738
113
to pa nisem nikoli razumel, kaj ste eni tok alergični na nastavitev sedeža
Ti si serviser, če se ne motim? ;)

Tudi mene to moti, še bolj pa to, da novi avto nima memorije voznikovega sedeža, ki take stvari reši. Je pa premikanje sedeža pri ročnih pomikih precej enostavno za nazaj nastavit, saj ga na servisu samo naprej nazaj šibnejo, če pa imaš električni pomik brez memorije pa si v riti, sploh s temi multifunkcijskimi gumbi, kjer en gumb šiba naprej nazaj gor dol pa še diagonale.
 
  • Haha
Reactions: Hondi in sad