Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Gonzalo Lira
The Western Regime has *definitely* decided to throw Zelensky under the bus.
In 10 days to 2 weeks, you'll start hearing stories in the MSM about Zelensky's offshore bank accounts and his half-billion dollar fortune.


Wow—@OPokalchuk, the head of @amnesty's Ukraine team, is resigning, after she said her office tried to stop Amnesty's report that accused Ukraine of placing civilians in harm’s way, due to its “one-sidedness.” But Amnesty gave a “firm no” and published.

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Pa to ni mogoče! saj sedaj so rusi uničili že 4x več HEMEROIDOV kot so jih pa američani dobavili.
Ah, lahko bi že vedeli, da se številkam ne sme verjet.
Ne vemo, koliko so jih v resnici dobavili, in koliko so rekli da so jih, pa število orožja je bila vedno top vojaška skrivnost.
Koliko so jih uničili tudi ne moremo preverit, tistih 191.000 mrtvih je pa tudi najbrž napihnjeno, da bi se zahodu zasmilili in poslali še več pomoći, za doma so sigurno manjše številke, zaradi dvigovanja morale.

Je pa zanimivo, kako ukrajinci toćno vedo številov žrtev na ruski strani, svojih pa ne znajo preštet - ampak je razumljivo - propaganda v zagonu, dvomim v avtentičnost tega leaked dokumenta..
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.951
113
Je pa zanimivo, kako ukrajinci toćno vedo številov žrtev na ruski strani, svojih pa ne znajo preštet - ampak je razumljivo - propaganda v zagonu, dvomim v avtentičnost tega leaked dokumenta..

Svoje že štejejo, samo objavijo ne. Tudi rus je začetka trdil, da nimajo izgub, pa so že po spletu krožile slike VDVjevcev v mlakah krvi.

So pa izgube gotovo višje na ruski strani. Ukrajinci so dosedaj v večini branili svoje ozemlje. Braniti pa je lažje kot napadati. Tako da je gotovo padlo več rusov kot ukrajincev.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
10 let Afganistana....14 tavžnt rusov ubitih
Pol leta ukrajine 42 tavžnt rusov ubitih.
Šokantno ker ukrajinci nimajo ne orožja ne vojske nič nimajo kot trdijo ruSSofilćki.
Torej 10 let Ukrajine bo ubitih milijon rusov .
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba
I

Izbrisan uporabnik 474

Številke o žrtvah na obeh straneh sem objavil nekaj strani nazaj - številke, ki jih predvidevajo zahodni analitiki (ZDA, VB, Estonija). Edino "poštevanka" še vedno verjame lažnivim ukrajincem :D
endvatri o takih, ki nasedajo UA propagandi, je že Arestovich povedal kako in kaj :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd
I

Izbrisan uporabnik 474

Svoje že štejejo, samo objavijo ne. Tudi rus je začetka trdil, da nimajo izgub, pa so že po spletu krožile slike VDVjevcev v mlakah krvi.

So pa izgube gotovo višje na ruski strani. Ukrajinci so dosedaj v večini branili svoje ozemlje. Braniti pa je lažje kot napadati. Tako da je gotovo padlo več rusov kot ukrajincev.

Po analizah zahodnih medijev je število KIA in MIa na UA strani višje... Torej po ocenah "zaveznikov"
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Svoje že štejejo, samo objavijo ne. Tudi rus je začetka trdil, da nimajo izgub, pa so že po spletu krožile slike VDVjevcev v mlakah krvi.

So pa izgube gotovo višje na ruski strani. Ukrajinci so dosedaj v večini branili svoje ozemlje. Braniti pa je lažje kot napadati. Tako da je gotovo padlo več rusov kot ukrajincev.
O števlkah ne bom ugibal, ampak čigavo pa je ozemlje? - recimo ozemlje Lysichanska - to smo spremljali dlje časa. ? A od tistega azovca iz Lvova ali Kijeva, ki se je streljal tam al od pripadnika Luhanske vojske, ki živi tam blizu Lisičanska? ?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Zaradi ruskih napadov je po navedbah ukrajinskega državnega podjetja za jedrsko energijo Energoatom poškodovana nuklearka Zaporožje, zaradi česar so morali ustaviti enega od jedrskih reaktorjev.

Noro poročanje.Ruske sile so torej zavzele elektrarno (marca), zdaj pa napadajo sami sebe.Pri poročanju iz Ukrajine so nekateri zahodni in slovenski mediji izgubili še tisto malo verodostojnosti, ki so jo imeli...


Sodeč po tem kako mediji nekritično povzemajo nebuloze kijevskega režima, bi lahko Zelenski za belo barvo trdil da je črna, novinarji bi se pa s tem strinjali. Zahodno novinarstvo, je res doseglo dno od dna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jonny77

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
A leading Russian scientist in hypersonic flight was arrested on suspicion of treason on Friday, according to Russian state media.
Dr Alexander Shiplyuk, director of the Institute of Theoretical and Applied Mechanics of the Russian Academy of Sciences' Siberian Branch, is the third Russian scientist this summer to be arrested on suspicion of treason.
The institute's scientific director Vasily Fomin told the Russian news agency TASS that Shiplyuk was sent to the Lefortovo pre-trial detention center in Moscow.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
nikol kupil in mel roza racunalnik

mam pa mali beli lenovo 11s , torej kineza in crnega asusa, kineza

kitajska je že dolgo raj za elektroniko, tudi tel mam kitajski
Če ti nebi uporabljal tehnike zahoda, bi zdaj še preko analogne linije uporabljal ta forum. Če bi šel še malo bolj zahodno pa bi zjutraj usedljal osla.
Daj ne se zajebavat, napredka v vzohdnem bloku nikoli ni bilo. Samo lakota in beda. Lahko si ti mečeš pesek v oči... resnica je pač takšna kot je.

Edino kaj russa reši je to, da "jih je ko rusov". Na žalost v Moskvi in Sp.Petersburgu gledajo na jiih kot - Potrošna roba s periferije.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Če ti nebi uporabljal tehnike zahoda, bi zdaj še preko analogne linije uporabljal ta forum. Če bi šel še malo bolj zahodno pa bi zjutraj usedljal osla.
Daj ne se zajebavat, napredka v vzohdnem bloku nikoli ni bilo. Samo lakota in beda. Lahko si ti mečeš pesek v oči... resnica je pač takšna kot je.
Ko sem bil 1991 v ZDA, še avtomatskih tel. central niso imeli, Ko sem klical domov, sem moral najprej poklicat operaterja, da je ta nekako povezal linije in me poklical nazaj, da sem lahko govoril z domačimi. Kot v starih filmih, ali pri nas takoj po vojni. Tolk o zahodnem napredku in analognih linijah. Iskra je prvo avtomatsko centralo zgradila 1950-ga.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Ko sem bil 1991 v ZDA, še avtomatskih tel. central niso imeli, Ko sem klical domov, sem moral najprej poklicat operaterja, da je ta nekako povezal linije in me poklical nazaj, da sem lahko govoril z domačimi. Kot v starih filmih, ali pri nas takoj po vojni. Tolk o zahodnem napredku in analognih linijah. Iskra je prvo avtomatsko centralo zgradila 1950-ga.
Čisto možno, no potem pa še napiši kaj so imeli in česar ni bilo pri nas ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.