Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 474

I

Izbrisan uporabnik 474

Ja, raje so obstreljevali civiliate v Donbasu, kot pa pomagali svojim vojakom na bojni črti... Zraven pa se jokali, da ni municije. Mariupol 2.0
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
mogoče bojo pa manj koruptivni, ko bomo v njih zmetali stotine miljard in si bojo opomogli? :sprasujemse: :eek:
Čokoladne torte za one s previsokim sladkorjem, alkoholikom še več viskija in gina,
ko gori polivamo z bencinom,
nekako tako gre tvoja 'šola'...

Ne vem, mogoče bo delovalo, kaj pravi vedeževalka ?

Trolaš ali si res tako butast ?




Danes očitno ne bo novic iz Ukrajine, ker je situacija katastrofalna. Situacija pa je naslednja: pri Severodonecku in Lisičansku je v obroču okrog 7 000 ukrajinske vojske. Šef generalštaba ukrajinske vojske Zalužni je sicer ukazal totalni umik vendar močno dvomim, če bo šlo, ker je obroč zaprt. Če so pametni naj se vdajo, ker drugače bo mesoreznica z ruske strani. Nocoj naj bi se vdal tudi naci bataljon Aidar v tovarni Azot. V naslednjih dneh bo torej imela ukrajinska vojska svoj Kobarid.

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
Čokoladne torte za one s previsokim sladkorjem, alkoholikom še več viskija in gina,
ko gori polivamo z bencinom,
nekako tako gre tvoja 'šola'...

Ne vem, mogoče bo delovalo, kaj pravi vedeževalka ?

Trolaš ali si res tako butast ?




Danes očitno ne bo novic iz Ukrajine, ker je situacija katastrofalna. Situacija pa je naslednja: pri Severodonecku in Lisičansku je v obroču okrog 7 000 ukrajinske vojske. Šef generalštaba ukrajinske vojske Zalužni je sicer ukazal totalni umik vendar močno dvomim, če bo šlo, ker je obroč zaprt. Če so pametni naj se vdajo, ker drugače bo mesoreznica z ruske strani. Nocoj naj bi se vdal tudi naci bataljon Aidar v tovarni Azot. V naslednjih dneh bo torej imela ukrajinska vojska svoj Kobarid.

ok, zdaj pa daj 1link , do tega "zaprtega obroča"....
 
I

Izbrisan uporabnik 474

ok, zdaj pa daj 1link , do tega "zaprtega obroča"....
IMG_20220623_222337_118.jpg


IMG_20220623_222246_310.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.