Vojna v Ukrajini 2

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.330
6.533
113
Srbski minister za zunanje zadeve Nikola Selaković je izjavil, da Srbija ne bo priznala rezultatov referendumov na ozemljih pod nadzorom ruskih sil v Ukrajini. Po njegovih besedah bi bilo namreč to povsem v nasprotju s srbskimi državnimi in nacionalnimi interesi.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113
Ko se ženske postavljajo gor ker moski nimajo jajc?
Hja, manjša verjetnost je da jih bodo poslali na fronto...
Ker moškim ki so jih aretirali v teh protestih, so na policijskih postajah vročili dokument o mobilizaciji...

Pa nad ženskami se policisti manj znašajo (večinoma) one bi lahko zanetile revolucijo, če bi jih bilo dovolj neopranih od države.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.482
2.038
113
Srbski minister za zunanje zadeve Nikola Selaković je izjavil, da Srbija ne bo priznala rezultatov referendumov na ozemljih pod nadzorom ruskih sil v Ukrajini. Po njegovih besedah bi bilo namreč to povsem v nasprotju s srbskimi državnimi in nacionalnimi interesi.
Ta ne bo dolgo zunanji minister, ga bo hiter zamenjal Vučić.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Svojo drzavo v mednarodno priznanih mejah ,iran , s koreja , cajna ,mali
Kako je pa s Slovenijo?
Ali tudi ima mednarodno priznane meje ? Da / Ne
Če da, ali je ta "mednarodna priznana meja" s celim piranskim zalivom ali s samo polovico?
V kakšnih mejah smo pa mi pritnali Hrvaško l.1991? s pol zaliva ali kaj manj?

In se ne spomnim, ko so države priznavale Slovenijo, da bi bilo govora o kakšnih "mednarodno priznanih mejah", tako da mislim, da je ta pojem izmišljotina, s katero opletate ukrofili, v primeru ukrajine
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Kako je pa s Slovenijo?
Ali tudi ima mednarodno priznane meje ? Da / Ne
Če da, ali je ta "mednarodna priznana meja" s celim piranskim zalivom ali s samo polovico?
V kakšnih mejah smo pa mi pritnali Hrvaško l.1991? s pol zaliva ali kaj manj?

In se ne spomnim, ko so države priznavale Slovenijo, da bi bilo govora o kakšnih "mednarodno priznanih mejah", tako da mislim, da je ta pojem izmišljotina, s katero opletate ukrofili, v primeru ukrajine
Ukrajinske meje so bile mednarodno priznane z budipeštanskim memorandumom, ki ga je, glejglej, podpisala tudi Rusija...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.799
4.302
113


Procjenjuje se da je u ruskoj vojsci od početka invazije na Ukrajinu završilo 10% odraslih muškaraca u Dagestanu, ruskoj republici na istočnom dijelu Sjevernog Kavkaza u kojem je Moskva uz teške muke krajem 90-tih ugušila islamističku pobunu.
Dagestanci su tijekom ruske invazije na Ukrajinu pretrpjeli teške gubitke.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.482
2.038
113
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: Konec in darjan

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Ukrajinske meje so bile mednarodno priznane z budipeštanskim memorandumom, ki ga je, glejglej, podpisala tudi Rusija...
podpisano je bilo tudi nevmeavanje v notranje zadeve ukrajine, pa je amerika z tistim državnim prevratom to prekršila.
Kaj pa volja ljudstva, v kateri državi želi živeti? to tudi kaj šteje? (referendumi 1991, 1994, 2014)