Vojna v Ukrajini 2

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Legitimna vojaška tarča. Bo ybtnd razložil al pa gargi. Samo železje leži povsod na ulici.
Sicer pa, who cares, itak smo pečeni. Mraz bo, BMW se ni našel alternative ruskemu plinu...
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
3030.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
podpisano je bilo tudi nevmeavanje v notranje zadeve ukrajine, pa je amerika z tistim državnim prevratom to prekršila.
Kaj pa volja ljudstva, v kateri državi želi živeti? to tudi kaj šteje? (referendumi 1991, 1994, 2014)

Rusija pa aktivno oboroževala svoje 3,14zdolizce
Referendum pod nadzorom oborožencev? To je zate volja ljudstva???
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
Oborožitev je vedno potrebna zaradi saboterjev:
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.941
2.424
113
Lublana
Obišči stran
Kako je pa s Slovenijo?
Ali tudi ima mednarodno priznane meje ? Da / Ne
Če da, ali je ta "mednarodna priznana meja" s celim piranskim zalivom ali s samo polovico?
V kakšnih mejah smo pa mi pritnali Hrvaško l.1991? s pol zaliva ali kaj manj?

In se ne spomnim, ko so države priznavale Slovenijo, da bi bilo govora o kakšnih "mednarodno priznanih mejah", tako da mislim, da je ta pojem izmišljotina, s katero opletate ukrofili, v primeru ukrajine


Nima smisla primerjati rusko bedarijo s slovenskim referendumom. Primerljivo s tem kar rusi delajo je, kot če bi slovenija izvedla referendum na Avstrijskem koroškem in potem to priključila sloveniji.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Nima smisla primerjati rusko bedarijo s slovenskim referendumom. Primerljivo s tem kar rusi delajo je, kot če bi slovenija izvedla referendum na Avstrijskem koroškem in potem to priključila sloveniji.
Saj referendum na koroškem je že bil, in potem je Avstrija to priključila Avstriji. Ker je bil tak izid referenduma. In od takrat se temu ozemlju pravi avstrijska koroška.
Sicer pa v mojem postu nisem pisal o nobenem referendumu, čeprav bi se dalo potegnit marsikatero vzporednico (jugoslavija - slovenija , ukrajina - donbas)
Spraševal sem le, če ima Slovenija mednarodno priznane meje in če da, kje ta meja poteka, pa v kakšnih mejah je slovenija priznala Hrvaško. Pa izgleda da noben nima jajc odgovorit. Ker je situacija najbrž enaka kot v ukrajini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roly

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Rusija pa aktivno oboroževala svoje 3,14zdolizce
Referendum pod nadzorom oborožencev? To je zate volja ljudstva???
leta 1991 in in 1993 ob referendumu na Krimu ni bilo nobenih ruskih oborožencev, kvečjemu so bili tam ukrajinski oboroženci-

A je kaj narobe, če ena država oborožuje drugo? npr ko cel zahod oborožuje, trenira, daje obveščevalne podatke Ukrajini - že od leta 2014?
Pa koneckoncev je zahod tudi Slovenijo prwd vojno oboroževal, (stavka smetarjev), le da se mi imenujemo osamosvojitelji, tisti rusi v ukrajini pa separatisti. Zna kdo pojasnit razliko v poimenovanju?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.427
6.564
113
To vprašaj putina, zakaj ga moti, da je zahod oboroževal ukrajino in jo je zato napadel?
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.534
2.050
113
"Če uporabi taktično nuklearno orožje v Ukrajini, bodo posledice za Rusijo katastrofalne. ZDA in zavezniki bodo odločno odgovorili,"

Zdaj je pa Putin dobil jasno in glasno sporočilo :valjamse: Pa da vidimo, če bo upal tvegati:cheer:Če tvega, ve da bo konec velike rusije.

P.S

Nafta je spet padla, majn zaslužka za ruse.