Vojna v Ukrajini 2

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Predvsem jih zanima nafta in druge surovine. Država, ki je brez teh, jih še nikoli ni zanimala.
Ja, nafta je pogon gospodarstva...

Enako velja za RuZsijo, niso v Ukrajni zato da bi delali mir in ščitili Rusko govoreče

Naši RuZsofili pa se repenčijo ker je šla cena nafte gor, torej so tudi zaradi nafte zagovorniki RuZsije...

Še več, ne obsojajo RuZkih nacistov, samo Ukrajinske... kera dvoličnost... :bonk:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.759
6.202
113
Enako velja za RuZsijo, niso v Ukrajni zato da bi delali mir in ščitili Rusko govoreče

Pozabljaš na NATO biolabe, kjer so delali nacisti z Američani viruse.

Realno je razlog te posebne vojaške operacije, da ne bi pretirano na zahod lezli. Sovjetska zveza je razpadla samo na papirju. Gruzija. Saj vidite sedaj Čečene, ubogljive kuzle na vrvici. Prvo čečensko vojno so rusi izgubili ker so šli podobno kot na ukrajino. Podpisali premerje z figo žepu. Čez par let se pripravili in Grozni zravnali kot Bahmut. Zdaj pa skoraj onlyfans snemajo kjer Putinu fa*jo k*.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
534
177
43
A se zavedate, da se praktično iste stvari pogovarjamo/te že skoraj 1000 strani (in še prej v prvi temi 1000).

Brezveze..
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
A se zavedate, da se praktično iste stvari pogovarjamo/te že skoraj 1000 strani (in še prej v prvi temi 1000).

Brezveze..
Ja, na žalost več ali manj...

No je pa končno MirZi pokazal svoj motiv zakaj ne mara Ukrajine in Ukrajinskih nacistov, mara pa RuZske naciste...

Ker ima zaradi tega višjo ceno za nafto in plin, kar pomeni, da je enak kot Američani, ki grejo v vojne tja,
kjer je osnova za poceni nafto...

kako že rečejo desničarji "kaviar levičar"

:cowboy:
 
Ruski naciji me bolj malo brigajo, Ne podpiramo mi njih z miljardami našega denarja, za razliko od ukrajinskih nacijev.

Zaradi Ukrajinskih nacijev pa nam pada standard, konkurenčnost, in vanje vlagamo miljarde tako v denarju kot v orožju.
In če bomo tako nadaljevali, tvegamo, da bomo tudi mi kmalu v vojni z jedsko velesilo, če že nismo. .

pa bi te morali, vsaj toliko kot tisti v UA
 

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.418
536
113
43
Še vedno Rdeči revirji
In ne zamolčimo, da je tudi Poljska bila zraven pri razdelitvi Češke, da so podobne sporazume, kot je ribentropp - molotov imeli tudi drugi zahodni zavezniki, - začenši z Munchenskim sporazumom,.... In da je tudi ZDA 1945 okupirala Nemčijo, Italijo... in so tam z vojsko ostali do danes. Rusi so se pa že pred 30.leti umaknili.
In ne pozabimo, da si je Poljska po 2.sv vojni precej razširila ozemlje proti tahodu, in Ukrajina tudi- na škodo poljske..

Jaz res ne vem iz katerega kamna v vesolju ste nekateri skočili in pristali na planetu Zemlja. ZDA so leta 1945 na povabilo evropskih okupiranih držav osvobodile Evropo. Okupatorja sta bila nacistična Nemčija in fašistična Italija. Razlog za zasedbo leta 1945 je bil odstranitev nacistične grožnje. Pri tem je sodelovala tudi Sovjetska zveza. Glede prisotnosti ZDA v Evropi pozabljaš, da je vojska ZDA prisotna v okviru skupne obrambe znotraj NATA in to samo v članicah NATA. V Avstriji je ni, pa je bila Avstrija del okupatorskih sil med WWII. Umik Rusije 30 let nazaj nima nobene zveze z upravičenostjo prisotnosti ZDA v članicah NATO. Varšavski pakt je razpadel, med prebivalstvom so bili nezaželeni in je edino pravilno, da so šli. To pa nikakor ne pomeni, da morajo tudi ZDA zapustiti Evropo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
pa bi te morali, vsaj toliko kot tisti v UA
V bistvu imaš prav, tudi tisti naciji v Kanadi in ostalih državah bi nas morali skrbeti - ampak zaenkrat nas stanejo miljarde samo tisti v ukrajini.

Sicer pa vemo, kakšno usodo so naciji namenili židom in slovanom, In ker so uspeli ukrajince naščuvat, da se slovani pobijamo med sabo, je to stopnica k načrtu nacijev, Mi smo potem kmalu naslednji za odstrel.

Ne mislit, da je nacetom kaj mar za življenja ukrajincev ali rusov. Za njih je to vse isto.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.406
2.161
113
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ali ga trolaš, ali pa niti grafov ne znaš brati in tekstov katere sam objavljaš. Slednje dvomim, ker si tak ekspert interpretacije statistike v covid temah.

Točno iz tvojega linka:

Poglej priponko 72696


Letošnja rast je negativna 2,07%:

Poglej priponko 72697



Ni se konec leta 2023. Graf prikazuje prvo in drugo trimesecje. Iz grafa je tudi lepo viden trend.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Začela se je žetev mladih Ruzsov... zanimivo bi bilo priti do podatka kolikšen del jih bo iz okrožja Moskve in St. Peterburga...

All going acording to plan...


UK MOD je opozorilo Ukrajino, da Rusija pripravlja vojsko milijona vojakov, s katerimi bodo naslednje leto zasedli dodatnih 5 regij Ukrajine.
Sicer sem pa o tem ze pisal par strani nazaj, ko se je pisalo o tem, da so rusi nehali izvazati dizel.
 
  • Haha
Reactions: mr_