Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ruski vojni spomeniki so poveličevanje Rus armade,....ne vem kaj je tu protinacist. rezen, da so blii na
nasprotnih straneh.
Nacistični spomeniki v Kanadi so poveličevanje nacistov in naci režimov. Aplavdiranje ukrajinskemu SS-ovcu v kanadskem parlamentu pa pomeni podpora naci režimu v ukrajini.

Sovjetski vojni spomeniki so pa poveličevanje rdeče armade, v kateri so bili tudi ukrajinci, ki je premagala nacistično nemčijo, potem ko jo Nemčija napadla sovjetsko zvezo.
In nima veze, in ni noben izgovor, da je SZ prej napadla del poljske - tudi poljska je prej napadla češko.
Sicer pa, če so Ukrajinci kaj pošteni, bi sedaj lahko tisti del Poljske, ki ga je 1945 napadla SZ in si ga danes lasti Ukrajina vrnila Poljski, če vedno nabijate, da je to poljsko ozemlje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Nacistični spomeniki v Kanadi so poveličevanje nacistov in naci režimov. Aplavdiranje ukrajinskemu SS-ovcu v kanadskem parlamentu pa pomeni podpora naci režimu v ukrajini.

Sovjetski vojni spomeniki so pa poveličevanje rdeče armade, v kateri so bili tudi ukrajinci, ki je premagala nacistično nemčijo, potem ko jo Nemčija napadla sovjetsko zvezo.
In nima veze, in ni noben izgovor, da je SZ prej napadla del poljske - tudi poljska je prej napadla češko.
Sicer pa, če so Ukrajinci kaj pošteni, bi sedaj lahko tisti del Poljske, ki ga je 1945 napadla SZ in si ga danes lasti Ukrajina vrnila Poljski, če vedno nabijate, da je to poljsko ozemlje.
Ponavljaš se kot stara zlajnana baba, nabijaš ene in iste stvari, čeprav veš da so bile ovržene...

Nabijanje o zahodnih, Ukrajinskih nacistih , sam si pa zatiskaš oči o RuZskih nacistih... dvoličnost, ki pa je itak tipočna za RuZse in RuZsofile...

Ruzsko trobilo!



 

pipo

Majstr
19. mar 2008
900
393
63
ekspertize o nacijih v eno , prosim za pomoč kak detektirat če poleg mene v Lidlu stoji naci ? (pa da lih nima hakenkreuza na čelu) . Hvala.
 
  • Haha
Reactions: sad

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
ekspertize o nacijih v eno , prosim za pomoč kak detektirat če poleg mene v Lidlu stoji naci ? (pa da lih nima hakenkreuza na čelu) . Hvala.
Ja, to tudi mene zanima, ker rusofili vidijo samo ne-ruske nacije, ko pa se njihovi omenjajo, pa zakopljejo glavo v pesek...

Fak'n dvoličnost...
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.546
2.260
113
Saj so nam yt ekonomisti razložili, da če imaš šibko valuto je to v bistvu zares dobra stvar.

Ni mi pa jasno zakaj potem banke zvišujejo obrestno mero. Par tednov nazaj so jo vnovično dvignile, iz 12% na 13%.

Bolj otežijo življenje rusom, več jih bo moralo na fronto po dodaten zaslužek

Putin master strategist
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Kamele0N

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Nacistični spomeniki v Kanadi so poveličevanje nacistov in naci režimov. Aplavdiranje ukrajinskemu SS-ovcu v kanadskem parlamentu pa pomeni podpora naci režimu v ukrajini.

Sovjetski vojni spomeniki so pa poveličevanje rdeče armade, v kateri so bili tudi ukrajinci, ki je premagala nacistično nemčijo, potem ko jo Nemčija napadla sovjetsko zvezo.
In nima veze, in ni noben izgovor, da je SZ prej napadla del poljske - tudi poljska je prej napadla češko.
Sicer pa, če so Ukrajinci kaj pošteni, bi sedaj lahko tisti del Poljske, ki ga je 1945 napadla SZ in si ga danes lasti Ukrajina vrnila Poljski, če vedno nabijate, da je to poljsko ozemlje.
Spomenik ima neko sporočilno vrednost, lahko pozitivno ali pa negativno. Če preveč ljudi začenja videti v njih slabo, potem je boljše da se jih odstrani. Zato tudi pri nas odstranjujemo titove slike pa napise s hribov, pa čeprav je bil Tito v nekem obdobju za nas dober.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ponavljaš se kot stara zlajnana baba, nabijaš ene in iste stvari, čeprav veš da so bile ovržene...

Nabijanje o zahodnih, Ukrajinskih nacistih , sam si pa zatiskaš oči o RuZskih nacistih... dvoličnost, ki pa je itak tipočna za RuZse in RuZsofile...

Ruzsko trobilo!
Kaj konkretno od mojih trditev je bilo ovrženo?
Da so v kanadskem parlamentu aplaudirali SS-ovcu?
Da imajo v Kanadi spomenike Nacistom in njihovim kolaborantom?
Da je Nemčija 1941 napadla Sovjetsko zvezo?
Da je Sovjetska zveza 1945 premagala nacistično nemčijo
Da Ukrajina danes zaseda ozemlja, ki so bila pred 2. sv vojno Poljska?
Da je Poljska 1938 priključila del Češkega ozemlja hkrati z Hitlerjem?

Sem še katero drugo trditev postavil v postu, na katerega si mi odgovarjal?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Vrhunski cherry picking, je treba priznat. Naštel si same dogodke, ki SZ in posledično Rusijo kažejo v lepi luči oz. s prstom proti nasprotnikom. Daj še kakšen greh najdi, preden se takole zblamiraš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
Ponavljaš se kot stara zlajnana baba, nabijaš ene in iste stvari, čeprav veš da so bile ovržene...

Nabijanje o zahodnih, Ukrajinskih nacistih , sam si pa zatiskaš oči o RuZskih nacistih... dvoličnost, ki pa je itak tipočna za RuZse in RuZsofile...

Ruzsko trobilo!
Ruski naciji me bolj malo brigajo, Ne podpiramo mi njih z miljardami našega denarja, za razliko od ukrajinskih nacijev.

Zaradi Ukrajinskih nacijev pa nam pada standard, konkurenčnost, in vanje vlagamo miljarde tako v denarju kot v orožju.
In če bomo tako nadaljevali, tvegamo, da bomo tudi mi kmalu v vojni z jedsko velesilo, če že nismo. .
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Kaj konkretno od mojih trditev je bilo ovrženo?
Da so v kanadskem parlamentu aplaudirali SS-ovcu?
Da imajo v Kanadi spomenike Nacistom in njihovim kolaborantom?
Da je Nemčija 1941 napadla Sovjetsko zvezo?
Da je Sovjetska zveza 1945 premagala nacistično nemčijo
Da Ukrajina danes zaseda ozemlja, ki so bila pred 2. sv vojno Poljska?
Da je Poljska 1938 priključila del Češkega ozemlja hkrati z Hitlerjem?

Sem še katero drugo trditev postavil v postu, na katerega si mi odgovarjal?
To da so se Kanadčani opravičili ker so zajebali in ena oseba je odstopila tudi odtopila zaradi tega...

Kaj pa praviš na RuZske naciste ki v Ukrajini pobijajo ljudi?
Teh pa ni za tebe, samo Ukrajinski te motijo?
A je kdo v RuZsiji odstopil zaradi tega?




Kdorkoli se razglašuje, da je nacist ipd. je bolan psihično in take ljudi bi bilo potrebno skrbno nadzorovati oz. imeti v psihiatrični obravnavi,
tisti ki so delali zločine takšne id drugačne na tej osnovi pa zapreti.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Ruski naciji me bolj malo brigajo, Ne podpiramo mi njih z miljardami našega denarja, za razliko od ukrajinskih nacijev.

Zaradi Ukrajinskih nacijev pa nam pada standard, konkurenčnost, in vanje vlagamo miljarde tako v denarju kot v orožju.
In če bomo tako nadaljevali, tvegamo, da bomo tudi mi kmalu v vojni z jedsko velesilo, če že nismo. .
Saj zaradi takih obstaja tak svet kot je, Rusija, S. Koreja, Iran ipd...

Zahod ima drugačne vrednote (vsaj dobršen del), nekateri med njimi pač ne in vam odgovarja srednji vek...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
To da so se Kanadčani opravičili ker so zajebali in ena oseba je odstopila tudi odtopila zaradi tega...

Kaj pa praviš na RuZske naciste ki v Ukrajini pobijajo ljudi?
Teh pa ni za tebe, samo Ukrajinski te motijo?
A je kdo v RuZsiji odstopil zaradi tega?
Za aplavdiranje SS-ovcu ni in ne more bit opravičila, razen če nebi vedeli kdo je, in kaj je počel. Ampak če nebi vedeli kdo je in kaj je počel, bi ded doma TV gledal, ne pa šel na avdijenco skupaj z zelenskim k Trudeauju. Tja pridejo samo dobro preverjeni ljudje.

V Ukrajini so začeli pobijat ukrajinski nacisti l. 2014 s podporo zahoda. Rusi se samo branijo
Si že pozabil na Alejo Angelov v Donbasu, kjer je 100+ otrok


Glej, bomo našli enga rusa, ki se bo opravičil, pa presedel iz enega stolčka na drugega v isti dvorani. In gremo naprej po starem.
Bo to zadovoljilo tvoje potrebe po opravičilu?


Ali se je Trudeau opravičil tudi Slovencem, saj je tisti SS-ovec haral tudi po Sloveniji. ??
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte