Vojna v Ukrajini 2

resnica

Majstr
9. feb 2013
514
490
63
o

očitno ji matematika ne gre, USA so donirali v UA že cca. 70 miliard, skupni proračun MoD USA pa je 779 mlrd $
V lanskem letu je Zda donirala za 40 milijard orožja, budget je bil 780 mlrd kar znese 5,4%. Za letošnje leto je budget 880 milijard, predviden znesek namenjen UA do konca leta je 37 mlrd $ kar pa predstavlja cca 4 % vojaškega proračuna, in cca 0,03% celotnega. Torej kot sama pravi…”pljunek v morje, za uničenje ruskih gnid”
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
Se 1x. To ni Utkin.
"Po poročanju tujih medijev so ruske oblasti identificirale truplo Jevgenija Prigožina. Prepoznali so ga po posebni rami, ki jo ima na roki. Prav tako so identificirali truplo Dimitrija Utkina, ustanovitelja in drugega moža zasebne vojaške skupine Wagner. Truplo so prepoznali po specifičnih nacističnih tetovažah."
 
  • Haha
Reactions: sajkek

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
F4WiksRWIAAF8VO
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
To ni nobeno nastavljanje ogledal, če ni kaj za odsevati v njih. Razen tvoje whataboutistično spakovanje.

In tema je Vojna v Ukrajini, ne teorije zarote o CIA poslih. Odpri ločeno temo o MK Ultra, pa bomo tam kaj dorekli o LSDju in Charles Mansonu.

Za enkrat ti se nisi moderator, tako da ne bos TI meni govoril, o cem se lahko debarira in o cem ne.

Upam, da ti je to jasno. Drugace lahko soforumasem razlozis kako in zakaj gledas njihove IP naslove

Screenshot_20230816-171519_Chrome.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.557
113
"Po poročanju tujih medijev so ruske oblasti identificirale truplo Jevgenija Prigožina. Prepoznali so ga po posebni rami, ki jo ima na roki. Prav tako so identificirali truplo Dimitrija Utkina, ustanovitelja in drugega moža zasebne vojaške skupine Wagner. Truplo so prepoznali po specifičnih nacističnih tetovažah."
Temu ravno toliko verjamem kot otroku, da ne mara sladoleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill in Hanzi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Seveda.
Vsi plačujemo z branjem ''uravnoteženih alternativnih dejstev'' s strani nekaterih ''popolnoma nepristranskih in objektivnih'' uporabnikov tega foruma.

Nihce te ne sili, da beres, kaj imajo drugi za povedat.
Forum je prostor za izmenjavo razlicnih mnenj.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.557
113
Forum je prostor za izmenjavo razlicnih mnenj.
Hm, pa ti razumeš razliko med MNENJEM (subjektivno) in predstavljanjem laži KOT DEJSTVA.
Jaz nimam nobenih problemov, če ima nekdo nasprotno mnenje o čemerkoli. Ko mi pa servira LAŽI (aka učeno rečeno alternativna dejstva) kot DEJSTVO, pa imam težavo. S tem, da sta dve opciji zakaj to dela. Ali je plačan oz. je v nekem njegovem interesu to ali pa je umsko prizadet. Ob tem si pa še upa trkati po prsih, kako je on objektiven. :valjamse:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Hm, pa ti razumeš razliko med MNENJEM (subjektivno) in predstavljanjem laži KOT DEJSTVA.
Jaz nimam nobenih problemov, če ima nekdo nasprotno mnenje o čemerkoli. Ko mi pa servira LAŽI (aka učeno rečeno alternativna dejstva) kot DEJSTVO, pa imam težavo. S tem, da sta dve opciji zakaj to dela. Ali je plačan oz. je v nekem njegovem interesu to ali pa je umsko prizadet. Ob tem si pa še upa trkati po prsih, kako je on objektiven. :valjamse:

Lazi kontriras s protiargumentom, ne s cenzuro ali Cancel kulturo.
 
  • Haha
Reactions: HertaKosmina in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.557
113
Lazi kontriras s protiargumentom, ne s cenzuro ali Cancel kulturo.
Drži, z normalnim sogovorniko, ki sprejema dejstva in nima glave v pesku, to ni težava.
Z nekaterimi osebami tukaj gor, je pa to nesmiselno, a ne ti, ki nisi videl, da je letalo nekaj zadelo, preden je začelo padati dol. Ampak po tvoje je dejstvo samo, da je krilo odpadlo, vse ostalo bo pa neodvisna in temeljita preiskava :valjamse: s strani Rusov potrdila. Taistih, ki so letalo očitno sestrelili.
Jaz sem se naučil, da je škoda časa.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
534
177
43
Baje se je zadnje čase kar nekaj ljudi preimenovalo v Jevgenij Prigožin in je tako "originalni" Jevgenij lažje prikril svoja potovanja. Po mnenju raznih strokovnjakov je veliko možnosti, da je "originalni" Jevgenij Prigožin še živ.

Meni osebno je tudi že celi čas sumljivo, da bi se tako nadarjen in inteligenten posameznik, kar je Prigožin res bil, kar takole prinesel na pladnju, češ, no zdaj me pa dajte.

Vprašanje, če bo kdaj glede tega prišla na dan 100% prava resnica :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
2. jul 2020
4.777
6.236
113
Za enkrat ti se nisi moderator, tako da ne bos TI meni govoril, o cem se lahko debarira in o cem ne.

Upam, da ti je to jasno. Drugace lahko zacnes razlagat, zakaj pises po forumu, da vidis IP naslove Alter uporabnikov.

Patetičen si. Odpri lastno temo (lahko ti jo tudi jaz), pa tam piši o dogodivščinah Izraelcev v Palestini, CIA in KGB atentatih in Arabskem plinjenju manjšin in dogodivščinah Kitajcev. Tu je govora o Ukrajini in o vodji plačancev iz Rusije. Ti pa JFKja, Al Caponeta in Martin Luther Linga vlačiš v temo.

V temah o dogodivščinah američanov na bližnjem vzhodu ni noben dajal argumentov "AMPAK RUSIJA JE TUDI ČEČENIJO NAPADLA". Ti pa stalno vlečeš Američane v vse teme. Putin je dal pobiti kup ljudi, ampak CIA to stalno počne, posledično je to OK.


Debatirati s teboj je nekje na nivoju debate z flat eartherjem. Vse je neka zahodna zarota, vse dokaze dobiš na YouTubu. Lahko se argumentira in zavrže tvoje teze kolikor se hoče, ti zgolj greš na ignore ali obrneš zadevo. Očitno smo mi vsi neumne ovce, ti pa imaš vse prave podatke - pa čeprav mi znamo argumentirati naše izjave, tvoji argumenti pa so maksimum youtube video.

Še zdaj čakamo na odgovor zakaj ni Moskva sodila Navalu kot CIA asetu, pa čeprav so imeli dokaze o tem že leta nazaj?



Glede tvojega IPja, pa sem ti že na tvoje vprašanje na zasebnem sporočilu odgovoril, da sem te hecal. Ampak ni bilo težko ugotoviti, da uživaš v izobilju zahoda in tu pišeš, da kako grozna represija je bila med covidom in kako je zahod pokvarjen. Če ti je tak užas se preseli v Belorusijo, kjer lockdownov niso imeli. Presežne smrti pa so uradno nižje od okoliških držav...



The Belarusian excess mortality for June 2020 was higher than for all neighboring countries with an excess of 5% for Poland, 5% for Ukraine, 8% for Russia, 11% for Lithuania and 11% for Latvia. The relationship between Google Trends and mortality time series was studied using Granger’s test and the results were statistically significant. The results for Google Trends searches did vary by key phrase with the largest excess of 138% for April 2020 and 148% for September 2020 was observed for a key phrase “coffin”, while the largest excess of 218% for January 2021 was observed for “funeral services”. In summary, there are indications of the excess overall mortality in Belarus, which is larger than the reported COVID-19-related mortality.


Saj uradno ni nihče umiral, samo iskanje pogrebnih storitev po guglu je poskočilo za 218%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, nacek in zakon