Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
In če bi bila meja mednarodno priznana, kot trdiš ti , bi se slovenija pritožila na sodišče, ki bi hrvaški naložilo vračilo vseh teh kazni, ki jih je izrekla na slovenskem teritoriju, in še plačilo postopkov. In se umaknila nazaj na hrvaško. Ampak nekako ni tako.
In še Nato bi lahko zaprosili, da okupatorje prežene z našega teritorija. No saj nekaj takega so pred referendumom za v nato tudi obljubljali, in na ta račun najbrž prejeli precej glasov.

Kje sem pa jaz napisal, da je mednarodno priznana? Kakorkoli, če že vztrajaš, meni je popolnoma jasno, da ne HR ribiči in ne SLO ribiči ne bodo plačali teh kazni, ker to avtomatsko pomeni, da se potem prizna katera država kontrolira kateri del. Na katero sodišče bi se SLO pritožila za vračilo kazni? Arbitražno sodišče tega ne počne, haaško sodišče pa je vojno sodišče. Sodišče druge države nima pristojnosti v prvi državi. Ne vem pa kaj ima NATO s tem? Malo za***ana situacija.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Kje sem pa jaz napisal, da je mednarodno priznana? Kakorkoli, če že vztrajaš, meni je popolnoma jasno, da ne HR ribiči in ne SLO ribiči ne bodo plačali teh kazni, ker to avtomatsko pomeni, da se potem prizna katera država kontrolira kateri del. Na katero sodišče bi se SLO pritožila za vračilo kazni? Arbitražno sodišče tega ne počne, haaško sodišče pa je vojno sodišče. Sodišče druge države nima pristojnosti v prvi državi. Ne vem pa kaj ima NATO s tem? Malo za***ana situacija.


 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113


Ja super, samo... "ESČP ne spremeni ali razveljavi odločbe domačih sodišč." Kar se bo v primeru Hrvaške zagotovo zgodilo, ker so dovolj zahrbtni. Enako kot se je že zgodilo z arbitražo. Torej lahko še naprej računamo na enako stanje.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
Ali se lahko prosim poberete z arbitražo v temo o le tej? Je že odprta in tam debatirajte do onemoglosti.
Ne pa, da spamate temo o VOJNA V UKRAJINI.
Za ribiče pa tudi že obstaja, si jo pa najdite sami.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Ja super, samo... "ESČP ne spremeni ali razveljavi odločbe domačih sodišč." Kar se bo v primeru Hrvaške zagotovo zgodilo, ker so dovolj zahrbtni. Enako kot se je že zgodilo z arbitražo. Torej lahko še naprej računamo na enako stanje.

Res je, hrvatje lahko odjebejo naprej in zgodba se bo nadaljevala ker sodišče tako nič ne more drugim se pa jebe. Dokler ne gremo v vpjno z njimi in jim istro vzamemo :evil:
 
  • Wow
Reactions: msenjur

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Že 3. dan pokajo po RU letališčih. Kje je obramba? So vso opremo dali v UA in Moskvo, ostalo baze v RU pa brez obrambe?

This morning, a Ukrainian drone with explosives attacked the Russian Shaykovka airbase in the Kaluga region, where Tu-22M3 bombers were based — Russian media One source reports an "eruption" after the detonation of dropped explosives, another reports damage to an "unusable" aircraft The case is similar to the attack that took place a few days ago on the Soltsi airfield in the Novgorod region.


 
  • Všeč mi je
Reactions: Clancy

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
  • Haha
Reactions: AndY1

mr_

Guru
20. sep 2007
9.297
2.679
113
Že 3. dan pokajo po RU letališčih. Kje je obramba? So vso opremo dali v UA in Moskvo, ostalo baze v RU pa brez obrambe?

This morning, a Ukrainian drone with explosives attacked the Russian Shaykovka airbase in the Kaluga region, where Tu-22M3 bombers were based — Russian media One source reports an "eruption" after the detonation of dropped explosives, another reports damage to an "unusable" aircraft The case is similar to the attack that took place a few days ago on the Soltsi airfield in the Novgorod region.


Sam ko bodo teroristi štartali z droni nad potniško aviacujo...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
To mi spet ni jasno. Kako je možno, da zadeva preleti par 100km neopaženo oz., da je ne sestrelijo že prej, preden sploh pride do Moskve.
Očitno je ista zadeva kot s tistim dronom, ki je v Zagrebu dol padel. So ga vsi samo ''opazovali''.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.591
6.418
113
Če ga tik pred koncem dol spohaš je razočaranje za operaterja drona velikansko. Psihološka vojna pa take finte. Na jutubu imate gotovo dovolj vsebine od raznih podpolkovnikov zakavkaške teritorialne obrambe, da naredite doktorate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.151
4.694
113
To mi spet ni jasno. Kako je možno, da zadeva preleti par 100km neopaženo oz., da je ne sestrelijo že prej, preden sploh pride do Moskve.
Očitno je ista zadeva kot s tistim dronom, ki je v Zagrebu dol padel. So ga vsi samo ''opazovali''.
Verjetno letijo na najnižji višini možno, da se jih težje opazi na radarjih in navigiraš čez najmanj poseljena območja ponoči, ko ljudje spijo,
itak rabi 5-6 ur da pride do cilja, tako da leti večino ponoči... ponoči in zjutraj pa padajo na cilje...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey