Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.072
113
Še nekaj zate, da se boš lahko naslajal...
Bi rekel, da se ob teh slikah najbolj naslajajo tisti, ki oprezajo za njimi po raznoraznih kanalih in jih širite še drugod. Zame so tisti, ki iščejo slike mrtvih otrok še slabši od tistih, ki iščejo slike golih otrok. Tako kot tisti, ki podpirate pošilanje orožja v Ukrajino, ki samo podaljšuje vojno, povečuje število žrtev in omogoča ogromne zaslužke ameriški vojaški industriji.
So pa v Donetsku imeli Alejo angelov že zdavnaj pred ruskimi napadi.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte
Bi rekel, da se ob teh slikah najbolj naslajajo tisti, ki oprezajo za njimi po raznoraznih kanalih in jih širite še drugod. Zame so tisti, ki iščejo slike mrtvih otrok še slabši od tistih, ki iščejo slike golih otrok. Tako kot tisti, ki podpirate pošilanje orožja v Ukrajino, ki samo podaljšuje vojno, povečuje število žrtev in omogoča ogromne zaslužke ameriški vojaški industriji.
So pa v Donetsku imeli Alejo angelov že zdavnaj pred ruskimi napadi.

no no pozabljaš tud na EU industrijo npr Leonardi, ampak to ni point. Veš dotok orožja se bo ustavil v trenutku ko se bo zadnji ruski okupator umaknil nazaj v Rusijo...samo o tem ne odločamoo mi, Vlado pa ima kanonfutra vrh glave, Rus je pa vreden tolk kt je..na začetku te specialne operacije je bil vreden ene Lade zdaj pač manj. Tako da za končanje vojne se obrni na druge inštance
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.629
-195
113
kako se zgodovina ponavlja, pa se še vedno nocemo nic nauciti od nje.

da ni ua kosilnica sklatila tega aviona?

edit:
aha, torej so ga uradno rusi sami sestrelil

BBC piše, da je kanal na Telegramu Grey Zone, ki je povezan z Wagnerjem, sporočil, da je letalo sestrelila zračna obramba v pokrajini Tver, severno od glavnega mesta.
cudno, da ne sestrelijo vseh ostalih letal, ki letijo tam cez.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Tega pa res ni bilo za pričakovati :zavijazocmi:

Sam ga ne razumem, jaz vem, da ne bi šel nikoli več na avijon, stal zraven okna, hodil po drsečih stopnicah...