Vojna v Ukrajini 2

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Spet 2 tone fižola za čez tavžnt ubitih rusov.
Kdor v rusiji šverca z fižolom bo kmalu postal najbogatejši človek na svetu.
ćefurĆino.png
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N in H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Kdor v rusiji šverca z fižolom bo kmalu postal najbogatejši človek na svetu.

Lahko zrihtaš kaj biznisa? Mi je ostalo nekaj zaloge od lani, EKO.... :fredi: :fredi:


In spet gori....:cool:


In occupied Maloyanysol', 30km north of Mariupol a Russian ammunition site was reportedly targeted and is burning. Prior to the explosion, air defense was visible. Advisor to the Mayor of Mariupol Petro Andryushchenko reported.





 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
It is now official: Polish President Duda confirms that Ukraine will receive four MiG-29. They will be delivered the coming days.
Pri tankih je bilo jasno rečeno, da se jih sme poslat v Ukrajino, samo če država proizvajalka to dovoli. Sicer je to kršenje nevemkakšnih pravil.
Ali ni pri avionih enako enako?

Je Rusija dovolila, da Poljska pošlje mige v Ukrajino?
S Poljska požvižga na ta pravila?
Al je to vse skupaj en blef ? (mi bi dali tanke pa drugi ne dajo privolitve...)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.216
5.343
113
Vprašanje kdo je koga zadel. Oba sta se premikala, Vse je relativno.
Sicer sem pa že predvčerajšnjim vprašal " Kdo pa ima prednost tam zgoraj, da lahko ugotovimo kdo je kriv, če dva trčita??? A tudi velja desno pravilo, tako kot na tleh v križišču? " pa ni noben znal odgovorit. zdej pa vsi pametni, kdo je koga sklatil.

A dron je imel prižgane luči?
Me je že kolega sad opomnil, naj te ignoriram. Pa saj te bom, mogoče tokrat zadnjič repliciram tvoji srbski buči. Zunaj je posnetek, pa saj si si ga ogledal ne? In ob tem se sprašuješ kdo se je v koga zadel?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.032
4.554
113
Pri tankih je bilo jasno rečeno, da se jih sme poslat v Ukrajino, samo če država proizvajalka to dovoli. Sicer je to kršenje nevemkakšnih pravil.
Ali ni pri avionih enako enako?

Je Rusija dovolila, da Poljska pošlje mige v Ukrajino?
S Poljska požvižga na ta pravila?
Al je to vse skupaj en blef ? (mi bi dali tanke pa drugi ne dajo privolitve...)
Mislim da bi morali imet en refendum okoli tega... pa da vprašamo Ukrajince, če oni dovolijo da Ruzzki Tanki, Avijoni, Havbice upadajo v Ukrajino?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.734
9.400
113
Meni se zdi, da ima reaper na posnetku flape malo spuščene. So ga mogoče hote čim bolj upočasnili, da se mu lovci težko približajo.
Možno.
Sem pa sam našel odgovor zakaj bi Američani sami sestreili drona dol, kot so bile očitno napačne prve informacije. Zato, da ga Rusi ne bi dobili v roke. Je pa zanimivo to, da te zadeve nimajo kakšnega eksploziva noter, da bi jih remote razstrelil. Po možnosti ravno takrat, ko bi MIG hotel mimo.
Sicer pa, očitno ruski piloti niso taki ''top gun''-i, da je potem narobe ocenil krivuljo približevanja in trčil z dronom.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
Pri tankih je bilo jasno rečeno, da se jih sme poslat v Ukrajino, samo če država proizvajalka to dovoli. Sicer je to kršenje nevemkakšnih pravil.
Ali ni pri avionih enako enako?

Je Rusija dovolila, da Poljska pošlje mige v Ukrajino?
S Poljska požvižga na ta pravila?
Al je to vse skupaj en blef ? (mi bi dali tanke pa drugi ne dajo privolitve...)
invejderja morilca rabiš vprašat?
od kdaj?

Ti bi v dani situaciji za dovoljenje spraševal?
Sicer zabuhli pravi, da gre tri dnevna specialna vojaška operacija po planu... Rusofilčki pa še kar ne verjamete da bodo Rusi invejdal Ukrajino, ker češ kaj bi imeli od tega in da so vaje ob meji zgolj vaje ter opozarjanje na napad ameriške paranoje...

toliko o fuknjenosti oprancev...

in še to zdej se je po video osnetku pač dron zaletu v lovca inskal ga je in se zaletel, polivala sta pa mimo zgolj po naključju...
Karkoli se pojavi kot dokaz, pač natrosite nov nonsense

še to Ameriški dron ne sme letet v mednarodnem območju Rus pa lahko....
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113

Ukraine will immediately receive 8 Archer and 10 Leopard 2A5 self-propelled guns from Sweden​






Germany has sent a new aid package to Ukraine and is preparing to send Patriot air defense systems with missiles and Iris-T air defense missiles, - government The date of dispatch of weapons is not reported within the framework of security.

It is also known that Germany has already sent to Ukraine:
-ammunition for MLRS MARS II;
-5 thousand shells of 155 mm caliber;
-155mm precision-guided munitions;
-500 SFP9 pistols;
-4 mobile antenna mast systems;
-2 forklifts;
-2 hangar tents and 25 generators.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.734
9.400
113
Me je že kolega sad opomnil, naj te ignoriram. Pa saj te bom, mogoče tokrat zadnjič repliciram tvoji srbski buči. Zunaj je posnetek, pa saj si si ga ogledal ne? In ob tem se sprašuješ kdo se je v koga zadel?
Bom razložil še drugim, če morda komu še ni jasen modus operandi mirsi ja.
Postavil je trditev, da saj so pa tudi rusi lahko v tem mednarodnem zračnem prostoru, kot da jim je kdo od nas to oporekal. In s tem je spet skrenil temo v eno popolnoma brezvezno stran. Nepomembno, v bistvu spravi vse vas, ki mu odgovarjate na stranpot, ko mu dokazujete nekaj, kar on dobro ve in kar mu v osnovi sploh nihče ni oporekal. Prava tema, da so Rusi hoteli spravit dol drona, ki je imel vso pravico biti tam, je s tem zaključena. Njegov namen dosežen.
In potem ti spet vrže kost, da je vse relativno, kdo je sploh kriv. A 10 postov prej je lepo viden posnetek, kako ruski pilot namerno zavije proti dronu in na njega spusti gorivo ali prižge afterburner. To je relativno samo ZA PLAČANE DEBILE, KI TROLAJO VSE, KI JIM ODGOVARJAJO.
Namen dosežen.
Sedaj se pa vsi vprašajte, če se boste še pustili vlagat temu človeku. In z vsakim vašim odgovorom JE ŽE ZMAGAL in VAS NA SUHO VLOŽIL.

Jaz le še nisem ugotovil ali je za to dejansko plačan ali je res tako zaslepljen ali pa mu samo prihaja ob vaših odgovorih.

V glavnem: na vsak njegov odgovor mu stisnite smeh in to je to. Slej ko prej se taki moteni osebki sami odstranijo, ko vidijo, da se pogovarjajo sami s sabo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.216
5.343
113
Sad, Sem tik pred tem da stisnem tipko "prezri" pod njegovim imenom, za enega uporabnika sem to že naredil, in je forum postal celo berljiv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd