Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Samo dejansko se je rus zaletel v dron. Jim je bila sila, niso pa upali streljat. Ne vem, meni se zdi normalno da ZDA potem sklati na tem področju vse kar diši po Rusiji.

Tudi MQ-9 ni bil oborožen, se vidi lepo na posnetku. V Iranu so imeli MQ-9 droni nameščene rakete zrak-zrak AIM-92, to bodo zdaj rabili nad Črnem morju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
ampak zaradi teh mrd ni ukrajina nic bogatejsa. 3/4 teh mrd je slo v zrak na bojiscu.

30 miljard $ jee bilo iz ZDA do janurja, ta mesec še 13,6 milijarde $, več kot 20 milijard je dala EU, pa še 4,5 odobrila ta mesec. Je treba plače dati na koncu meseca pa če ni kje vzeti.
Ves denar seveda ni bil direktno ampak posojila, ki pa jih verjetno ne bodo nikoli odplačali. EU bo ko bodo zapalda verjetno dala pobronameren odpis.

Samo dejansko se je rus zaletel v dron. Jim je bila sila, niso pa upali streljat. Ne vem, meni se zdi normalno da ZDA potem sklati na tem področju vse kar diši po Rusiji.

Samo ebi se zdi normalno ja. Tudi američanom se ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in msenjur

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
Tudi MQ-9 ni bil oborožen, se vidi lepo na posnetku. V Iranu so imeli MQ-9 droni nameščene rakete zrak-zrak AIM-92, to bodo zdaj rabili nad Črnem morju.

Škoda da niso daljšega posnetka dali, ker če bi se dejansko zaletel vanj pomeni da bi moral še najmaj oba zadnja stabilizatorja uničit da je do elise prišel glede na smer leta.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.349
5.575
113
Me zanima kakšen je bil današnji pogovor med obrambnima ministroma USA in CCCP.....
Ahaha....jokice!